Şimdi Ara

3000 ytl ye kadar motor tavsiyesi.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Eğer arazide bineceksen de çok çok kalite gerekmiyor. Ama motocross yapacaksan o zaman farz oluyor ben onu anladım. Çünkü o motorla hayvan gibi yükseliyorsun, rampadan çıkarken motorun çekişine, havadayken debriyaj ve frene, inişte de süspansiyonlara bakıyor sağlığın Yani dandik motorla zaten cross yapılmaz, eski motor da ciddi düşürüyor performansını ve öğrenme seviyeni..
  • Şimdi crf450 leri düşünüyordum ah böyle bir motorum olsa diye , yarışlarda canlı olarak izledim..Fiyatına bir baktım , 15k $ yazıyordu sanırım.Vaz geçtim anında..
  • En pahalısı 10.000$ o da CRF450X :http://www.honda.com.tr/motosiklet/prices.htm

Zaten hiçbirine plaka çıkmıyor sen ne açıdan crf almak istedin anlamadım. Bi de sen XT660X'in ivmesine çok diyorsun CRF450 de izlendiği gibi kolay sürülmüyor, bunların sele yüksekliği 93cm onu da hesaba kat. Ben bile CRF250R düşünüyorum yani..
  • Sesine büyülendim..O zaman 15 bin YTL ymiş..
    Plaka isteyen kim ehliyetsiz ..
  • Senin tipinden ehliyetsiz olduğun anlaşılmaz ama motorun arkasında plakasız olduğu anlaşılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahinoz31 -- 20 Mart 2008; 17:13:20 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sahinoz31

Senin tipinden ehliyetsiz olduğun anlaşılmaz ama motorun arkasında plakasız olduğu anlaşılır

evet bak bu doğru bi cvp
  • way anasını alete bak çok hoşuma gitti

http://www.bikez.com/motorcycles/hyosung_xrx_125_2005.php

bunumu 3000 ytlye satıyolar
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeNgİzHaN.

quote:

Orjinalden alıntı: sahinoz31

Senin tipinden ehliyetsiz olduğun anlaşılmaz ama motorun arkasında plakasız olduğu anlaşılır

evet bak bu doğru bi cvp

O motorla trafiğe çıkmam ki..

• Başka ne yapmayı düşünüyosun ki arazide de onun hakkını veremezsin, motocross da yapmayacağına göre.. Diyorum ya ben 250 düşünüyorum sen ne mantıkla 450 istiyorsun..
  • arkadaşlar vizeler olduğundan ilgilenemdim fakat yorumlarınız için teşekkür ederim. cross olarak pek uçmak istemiyorumda fakat aklımdaki modelleri yazsam buraya sanırım daha cok yararlı yorum alabilirim. teşekkürler.

ramzey gy200 veya zonghsen
    hyosung karion rt125
    ybr 125
    cbf 150
  • Amacına göre al, bunlardan birini yolda sürmek zorunda olsam Karion tercih ederdim, araziye çıkacaksam Ramzey alırdım, haftada her gün gün boyu süreceksem (bkz kuryelik ) ybr alırdım, cbf'nin tipini sevseydim de cbf alırdım full yolda sürülecekse.

Amaç ve göz zevkine göre al hangisinin üstünde kendini iyi hissedeceksen..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zaris

way anasını alete bak çok hoşuma gitti

http://www.bikez.com/motorcycles/hyosung_xrx_125_2005.php

bunumu 3000 ytlye satıyolar

sahibindende bidolu 2.eli var 3500civariydi sanirim
    0larida mevcut
    sm olani 5500den satiliyor
  • sevgıl arkadasım croos veya naked demıssınde bılıyosun bu motorlara bınceksen kalıtelısıne bınceksın naked da mesela fz6 zn750 dusunsene naked dedıgın zaten 600cc den asagı olmaz crooss da ole bence sen baslangıç motoru al kendıne o da bı commuter ybr olabılır honda nın bı modelı olabılır sevgılerımle..
  • ya güzel söylüyosunda işte fazer 6 yada suzuki gsr 600 olda tadından da yenmez ama o para yok bende arkadaşım. 2005 kasımdan beri motor ehliyetim war fakat binemiyorum tak etti desem yeridir artık :) ondan commuter falan oyalanmak lazım. cbr yada ybr en mantıklısı sanırım cünkü uzun yolda yaparım gibime geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jet0n -- 31 Mart 2008; 18:38:08 >
  • eğer off-road / kros tarzı birşey arıyorsan ve bütçen kısıtlıysa 2004 model honda XL 200 bulabilirsin.
    başka markalara hiç bakma özellikle çin malı olanlara
  • maxi scooter düşünürsen bütçene 1000 ytl daha ilave edebilirsen 99 2000 çok güzel burgman lar var. yada honda cgl yada ybr al. kurye motorudur ama hergün stop etmeden 250 km çeviriyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: ß.m.Ø

3000 liraya cillop gibi Hyosung XRX 125'ler var piyasada!!

Gt125 de olabilir
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.