Şimdi Ara

3000T'Lye telefon önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2016 yılından beri kullandığım iphone 6s imi değiştirmeyi düşünüyorum. Yeni iphone lar da aşırı pahalı gelecek ülkemize. Zaten üreticilerin telefonlarda kullandıkları teknolojiler aldı başını gidiyor. Gelen her yeni teknolojiyi test etme hevesim olduğundan dolayı 2 yıda bir telefon değiştiririm gibi geliyor ama ios u bırakıcak olmak da biraz korkutuyor açıkçası.
    Ben pili en az tüm gün dayanan, güzel ekranlı çok büyük olmayan ve tek elle kolayca kullanılabilen bir telefon arıyorum arkadaşlar. Bugün Mİ9T baktım çok hoşuma gitti. Bir telefon alcaksam maksimum o boyutta olmalı, daha büyüğü olmamalı. Tekrar söyleyeyim, 4.7 inch iphone 6s kullanıcısıyım. Bana önümüzdeki 2 yıl sıkıntı çıkartmayacak, severek kullanacağım ve kamerası güzel bir telefon gerekiyor.

Bugün araştırdım en iyi opsiyon Mi9T gibi görünüyor. Bana 3000tl yi geçmeyecek telefon önerilerinde bulunursanız çok sevinirim arkadaşlar. Hepinize teşekkürler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpostros -- 21 Eylül 2019; 14:4:9 >

• Mi 9 T mantıklı olur.
  • Mi9t sar değeri biraz yüksek bir telefon. Mate 10 pro 3200 seviyesine düşerse alınabilir.

Ön kameraya çok takılmam diyorsanız lg v30+

Ve son olarak güncel bir telefon olması çok önemli değilse ekranı ideal boyutta olan s7 edge. Ön kamera s7 nin de çok iyi değil. Bir de alacaksanız onu almadan önce satıcıya mesaj atıp üretim tarihini sorun. 2016-2017 üretimi almak pek mantıklı olmayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 23 Eylül 2019; 0:26:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AİGUN

Mi9t sar değeri biraz yüksek bir telefon. Mate 10 pro 3200 seviyesine düşerse alınabilir.

Ön kameraya çok takılmam diyorsanız lg v30+

Ve son olarak güncel bir telefon olması çok önemli değilse ekranı ideal boyutta olan s7 edge. Ön kamera s7 nin de çok iyi değil. Bir de alacaksanız onu almadan önce satıcıya mesaj atıp üretim tarihini sorun. 2016-2017 üretimi almak pek mantıklı olmayabilir.
    Arkadas 3000 tl diyor sen gidiyorsun S7 Edge oneriyorsun. 3 sene once cikmis telefon olmasi da cabasi.yapmayin allasina.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technoB -- 23 Eylül 2019; 21:52:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: technoB

Arkadas 3000 tl diyor sen gidiyorsun S7 Edge oneriyorsun. 3 sene once cikmis telefon olmasi da cabasi.yapmayin allasina.

Alıntıları Göster
    3. Alternatif olarak önerdim

Ayrıca 3000 i geçmeyecek öneri istemiş. 3000 tl değil. Koyu harflerle yazmış okuyamıyor musun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 23 Eylül 2019; 22:4:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AİGUN

3. Alternatif olarak önerdim

Ayrıca 3000 i geçmeyecek öneri istemiş. 3000 tl değil. Koyu harflerle yazmış okuyamıyor musun?

Alıntıları Göster
    Hadi 2500 olsun yine S7 edge alinmaz.

1- 5.5 inc ekran ve ekran kasa orani olarak eskide kalmis kalin cerceveler.
    2-guncelleme destegi bitmis
    3-hafiza 32 gb.arttirmak icin ek hafiza karti almak zorundasin
    4-s7 edge 4 gb ramli.2500-3000 tl bandinda rahat rahat 6 gb ramli cihaz alinabilir
    5-eskide kalmis micro usb baglantisi
    6-kamerada portre modu yok

• quote:

Orijinalden alıntı: technoB

Hadi 2500 olsun yine S7 edge alinmaz.

1- 5.5 inc ekran ve ekran kasa orani olarak eskide kalmis kalin cerceveler.
    2-guncelleme destegi bitmis
    3-hafiza 32 gb.arttirmak icin ek hafiza karti almak zorundasin
    4-s7 edge 4 gb ramli.2500-3000 tl bandinda rahat rahat 6 gb ramli cihaz alinabilir
    5-eskide kalmis micro usb baglantisi
    6-kamerada portre modu yok

Alıntıları Göster
    S7 edge 2200 e var n11 de. Tek elle kolay kullanılabilen telefon istemiş diye 3. alternatif olarak yazdım. O fiyat aralığındaki xiaomi çöplerinin hepsini ekran ve kamera kalitesiyle tokatlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 24 Eylül 2019; 0:51:38 >

• Hepsiburada dan 2915 tlye Mi9t alacağım gibi duruyor arkadaşlar. Umarım memnun kalırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.