Şimdi Ara

****3200 hakkında yardddııııımmmm****

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bana nokıa 3200 hakkında bilgi verirmisiniz fiyatı nekadar olduğunu öğrenipte şimdiden teşekkür ederim. sağolun.......

• FİYATI GARANTİLİ200-250 YTL ARASIOLMASI LAZIM AMA TEL BERBAT HAFIZA YOK DENECEK KADAR AZ 1MB ESKİDENDİ O TELAMA SEN BİLİRSİN
  • yaa boşver alma.başka tel mi yok. mesela e365 ii bi cihaz
  • ben de 3200 var...
    en iyi bilen benimdir herhalde...
    bütün forum öğrendi zaten bende bu tel olduğunu...
    bundan 4-5 ay önce deseydin al derdim ama artık gereksiz...
    6020 falan çok daha iyi telefonlar...
    o da olmazsa k300i al derim...
    ikisi de 310-340 arası dolaşıyo diye biliyorum ama yanlış biliyo olabilirim...
    bence pek bulaşma 3200'a özellikle üst modellerine hiç bulaşma (3220 falan)

kullanan biri olarak görüşlerimi verdim...
    ama sorarsan ki "memnunmusun" diye o zaman "memnunum" derim...
    tam benlik bir telefon çünkü ben telefonumu çok düşürüyorum...
    gayet hatta bayağı sağlam bi telefon...
    sadece inanılmaz sert bir düşüşte telefonumu servise vermek zorunda kaldım...
    o düşüşte bayağı sertti cebimden düştü ama resmen atar gibi düştü...

kolay bir telefon ama şu an lazım değil...

• dostum neden 4-5 ay önce söyleseydim neden al derdin bügünle ogün arasında ne tür fark olabilir ki?
  • çok yakın fiyata daha iyi telefonlar çıktı...
    gerçi o zaman da olabilir ama tam bilmiyorum...
    bu aralar gerçekten çok fazla...
  • yardımların için teşekkür ederim sağol
  • quote:

Orjinalden alıntı: aslan cimbom

yardımların için teşekkür ederim sağol

lafı bile olmaz...

kararın nedir bu arada???
  • daha karar veremedim 3200 da olabilir yada senin dediğin gibi başka bir telefonda olabilir.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: The Aviator

yaa boşver alma.başka tel mi yok. mesela e365 ii bi cihaz

hocam 3200 alma e365 al demişsin lan o cihaz o kadar dandik ki 3200 havada karada geçer e365i

benim bi arkadaşta vardı kamerası çok kötü (düz beyaz gömleği kamerayı oynatınca çizgili gibi çekiyodu) tuşları çok küçük(1.75 in üstünde isen işin zor[ben 1.84 üm])bide benim arkdaki e365in yandaki kamera tuşunu okadar dandik yapmışlarki 2 ay sonra kullanılamaz hale geldi yani basarsan basılı kalıyo içine kaçıyo falan

umarım bidaa e365i öwmezsiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: wizard133

quote:

Orjinalden alıntı: The Aviator

yaa boşver alma.başka tel mi yok. mesela e365 ii bi cihaz

hocam 3200 alma e365 al demişsin lan o cihaz o kadar dandik ki 3200 havada karada geçer e365i

benim bi arkadaşta vardı kamerası çok kötü (düz beyaz gömleği kamerayı oynatınca çizgili gibi çekiyodu) tuşları çok küçük(1.75 in üstünde isen işin zor[ben 1.84 üm])bide benim arkdaki e365in yandaki kamera tuşunu okadar dandik yapmışlarki 2 ay sonra kullanılamaz hale geldi yani basarsan basılı kalıyo içine kaçıyo falan

umarım bidaa e365i öwmezsiniz

eminmisin e365 hakında biraz bilgi verirmisin hem bana 200-250 arası telefon lazım...

• heeeeeeeeeyyyyyyyyy wizard133 halan cevap yazmadın cevabını bekliyorum.... hadi hala duru yorsun...
  • sen kafayımı yedin bütün herkes 3200 ları elden çıkarıyo ben dede vardı ama çok dandik
  • 3200 kesinlikle alma kamerası igrenc hafızasi igrenc radyosu igrenc tek kelimeyle tel igrenc
  • hepini ze yardımlarınız için çok teşekkür ederim
  • Baba E365 ten uzak dur iade eden arkım çok war çok sorun çıkarıo . Bende de 3200 wardı radyo güzel ama 1 mb hafıza war kamera berbat olmasa daha iyi spot u 180 bence k300 e bak daha iyi
  • hey olabilir ya baba düşünmedim değil k300 düşünmedim değil ama....
  • ben k 300 i al 275 tl civarı mp3 va 12 mb fiyatına göre çok iyi kızılötesi var şık görünümlü bu özelliklerin hiç biri 3200 da yok ama çok sportif bir tel örünüm çok iyi ama özellik yok görünümmü özellik mi hangi seçiyorsan onu al derim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.