Şimdi Ara

320İED ALDIM ARKADAŞLAR FİKİRLERİNİZ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar dün hayırlısı ile 320ied aldım en geç çarşamba araç elimde olucak renk beyaz araç sportline full+full sanroof katlanır ayna geri görüş camerası baldır destekli koltuklar çift yönlü dijital klima 2012 e90 m paket düşünüyordum sıfır 320ied kısmet oldu sportline çok hoşuma gitti araç test sürüşüde yaptım yakıt olsun şekli konfor göze hitabı performance sizce nasıl araç teşekkürler yorumlarınız için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demirel72 -- 8 Eylül 2014; 12:40:01 >

• Almışssınız artık şimdi kötü etmişssiniz demez kimse kolay kolay ama benim fikrime göre iyi bir seçim olmuş.

Bende yeni sizinkine benzer bir araç eşime aldım. Son line plus paketlerden sonra bu fiyatlara en mantıklı seçenek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: w.antilles

Almışssınız artık şimdi kötü etmişssiniz demez kimse kolay kolay ama benim fikrime göre iyi bir seçim olmuş.

Bende yeni sizinkine benzer bir araç eşime aldım. Son line plus paketlerden sonra bu fiyatlara en mantıklı seçenek...

bende öyle düşündüm teşekkürler baya bi araştırdım 2.el olsun 0 olsun yakıt marka konfor performance prestij li araç bu geldi en mantıklı cla c180 bmw e90 passat cc ye göre çok çok üst bir araç bana göre her özelliği ile olsun ve sonuç olarak sıfır bir bmw en fulu bnde sdce luxury içi bej çok hoşuma gitmişti aklım kalmıştı yaşım 22 oldugundan dolayı sportline tercih ettim memnunum şu anda iyi ki luxury tercih etmemışm ddm araç hem ağır busines duruyor ve iç bej kullanışlı olmuyor :)

• Bende alırken metalik beyaz luxuryline plus (144.000) ile metalik beyaz sportline plus+deri+cruise control+koltuk ısıtmalı (137.000) arasında kaldım. Eşim devamlı çocukla seyahat edeceği için içi siyah sportline daha mantıklı geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: w.antilles

Bende alırken metalik beyaz luxuryline plus (144.000) ile metalik beyaz sportline plus+deri+cruise control+koltuk ısıtmalı (137.000) arasında kaldım. Eşim devamlı çocukla seyahat edeceği için içi siyah sportline daha mantıklı geldi.

bende beyaz sportline aldım yalnız koltukları kumaş olan modeli aldım deri olanı değil deri baya yaktı test sürüşnde kumaş daha hoş konforlu spor geldi gözüme kumaş tercih ettim hayırlı uğurlu olsun sizede
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.