Şimdi Ara

<<321. ERZURUM /ILICA>>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
7.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sınıfı : Piyade
    Statüsü : Er
    Branş
    Kabul Toplanma Merkezi : ERZİNCAN Kab.Top.Mrk.K.lığı
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi : K.K.LOJ.K.LIĞI MÜHT.K.LIĞI 3'ÜNCÜ MÜHT.DP.K.LIĞI 33'ÜNCÜ MÜHT.BL.K.LIĞI ERZURUM ILICA

Bu Erzincan-Erzurum olayı nedir birisi açıklık getirebilir mi bu konuya

• ben erzurumda askerim erzuruma gelemn için erzincan ktm ye girmen gerek girmesende olur erzincandan seni askeri konvoyla erzuruma götürüyorlar 2 saat yol ben erzincana girdim 4 gün kaldım çok rahat bir yer ktm olarak genelde girme derler..

ılıcada asker değilim ama orasının rahat bir yer olduğunu biliyorum..
  • Ben Erzurum biletini aldım bile, bunu öğrendiğim iyi oldu boşu boşuna Erzincana git gel yapmam
  • K.K.LOJ.K.LIĞI BKM.K.LIĞI 2'İNCİ BLG. BKM.MRK.K.LIĞI 55'İNCİ BKM.MRK.K.LIĞI ERZURUM .

kısa donem piyade er..

12ınde 14:00 havalimanındayım..erzuruma gelecek arkadasları beklerım beraber gıderız
  • abim suan erzurum ılıca 3.ordu ulastırma oto alay komutanlıgında kısa donem er olarak vatan hızmetını yapıyo..cok rahat bı yer oldugunu soyluyo arkadaslar..buraya gıtmıs olanlar yada gıdecek olanlar yazsınlar bana..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemerdem502

abim suan erzurum ılıca 3.ordu ulastırma oto alay komutanlıgında kısa donem er olarak vatan hızmetını yapıyo..cok rahat bı yer oldugunu soyluyo arkadaslar..buraya gıtmıs olanlar yada gıdecek olanlar yazsınlar bana..

bende buraya gidiyorum 3'ÜNCÜ OR. ULŞ. OTO A. K.LIĞI ILICA ERZURUM...KTM ye katilamyı düsünmüyorum direk birlige teslim olcam bi sorun cikmaz sanirim,bide kişlanin ismi ne acaba ?gezköy kişlasimi ?
  • Kara kuvvetleri lojistik komutanlığı akaryakıt taburu üçüncü akaryakıt bölüğü komutanlığı ılıca

cumartesi 12 gibi hava alaınında olacağım.Sanırım butün bölükler aynı kışlada.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.