Şimdi Ara

(3324 TL) ASUS GL502VE-DM032 (1050Ti, 7300HQ, 8gb, 256 gb ssd) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
4
Favori
5.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

• şuna bakarsanız anlarsınız neden ucuz olduğunu:https://www.microsoft.com/tr-tr/store/d/windows-10-home/d76qx4bznwk4

normal kullanıcıların aklında bilgisayar=windows olduğu için çoğu kişi bilgisayarda windows harici bir işletim sistemi de olabileceğini bilmiyor. windows tıpkı çikolatalı gofret gibi bir üründür. microsoft şirketi sizden paranızı alır karşılığında size işletim sistemini yani ürününü yani windowsu satar. freedos demek içinde windows yok demektir. yani windows lisansı yok demektir. bu da ya bomboştur ya da linux gibi ücretsiz işletim sistemi kurmuşlardır. siz de alır ister böyle kullanırsınız isterseniz windows.com dan bedavaya windowsu indirip lisanssız olark kullanırsınız. veya kurduktan sonra 80-90 tl ye oem keylerle lisansını da alırsınız. veya üstte verdiğim linkten 590 tlye windows lisansı alırsınız. umarım açıklayıcı olmuştur. (not: ben 2 aydır lisanssız windows kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lg02561 -- 26 Aralık 2017; 14:52:19 >

• Quaresssma kullanıcısına yanıt
    yok bu amazondan alınan lisanstan bahsediyorum. amazondan alışveriş yapmadım daha önce. çok ucuz değil mi 5 dolara
  • lg02561 L kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkür ederim
  • lg02561 L kullanıcısına yanıt
    5 euro ver lisans al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 gün önce aldığım bu modeli satıyorum arkadaşlar.. mining için pc kuracağım. almak isteyenler bana ulaşabilir.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.