Şimdi Ara

3ds max ve Autocad ücretsiz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3ds max ve autocad programlarını ücretsiz nasıl indirebilirim. deneme sürümü falan değil full ücretsiz indireceğim bi link atarmısınız. burdan olmazsa özelden atabilirsiniz

• uppp....
    acil lazım lütfen
  • http://www.autodesk.com/education/free-software/all autodesk in kendi sitesinden 3 yıllık lisanslı olarak zaten indirebiliyorsunuz farklı yollardan indirmeye çalışmanıza gerek yok
  • pc kaldırıyor mu kaldırmıyor mu nasıl anlayacam ya indiremedim bi türlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi architect1 -- 1 Ağustos 2015; 15:23:06 >
  • indiremedimm..upp
  • up
  • kardeş mlyon defada up yapsan burası llegal paylasım forumudegıl. kımse oyle lınkler veremez. warez sıtelerıne bakman lazım.

onca zaman lazım olmayıpda bırden lazım oluverıp ustunede acıl dıyorsan ya bı odevı yada bır oyun modelını falan edıtleyeceksın sanırım.

bu tarz ısler ıcın... yanı yıllarca lazım olmayıpda bırden ılham gelmıscesıne acıl dıye ardı ardına up yaptıracak amaçlar için daha uygun programlar var. blender bu konuda her turlu ısını gorur. pro bır programdır ve acık kaynak olmasıyla bırlıkte ucretsızdır.

boyutuda lıbrary vs seyler barındırmadıgından kucuktur. kotandan harcamaz. ındır kur ısını gor.

https://www.blender.org/
  • kasezo K kullanıcısına yanıt
    yok mimarlık okuyacam da programları indir çalış diye sürekli baskı yapanlar var indiremedim de diyemiyorum. illegal link falan olsun özelden yasak değildir varsa atabilirsin.

bu blender nedir ne için kullanılır kardeşim..

yanıtın için teşekkürler
  • boyle şeylerı son gune bırakmamak lazım. muhendıslık dıploması olupta proje cızmeyı bılmeyen autocad kullanmayı bılmeyen adamlar gordum,bırkacına autocad ogrettım. oylelerı gıbı olma.ıhmal etme.

ote yandan,

blenderda 3d programıdır.genel bır 3d programı olup anımasyondan gorsellestırmeye kadar pek cok alanda kullanılırı.3dmaxda yapılacak pek cok sey yapılabılır bununla.

sıtesınde onunla yapılmıs programları bulabılırsın.programa hakım olursan dıgerlerının eksıklıgını cekmezsın.
  • peki daha üniye başlamadan neler üzerinde çalışacam
  • genel manada 3d nedır ne degıldır nerede nasıl kullanılır bunları ogrenmekle baslayın.

sonra modellemeyı ogrenın. sandalye masa gıbı temel geometrı agırlıklı objelerın gosterıldıgı ve programında ogretıldıgı bedava derslerı ızleytın ınternetten.bu derslerede hem programınızı tanırsınız hemde işin temellerını kavrarsınız.

unı oncesı bunlar yeterlıdır.

zaten egıtım donemınız boyunca ıhtıyaclar dogrultusunda gelısecektır yetenek ve kabılıyetınız.unı oncesı bu dedıgım alanlarda bılgı edınır ve bıraz pratık yaparsanız unı boyunca rahat edersınız. zıra 3d olayında temel mantıkları anladıgınız zaman ogrenıp ılerlemesı cok kolay oluyor.

ınternette hemen her tur program ıcın ucretsız dersler mevcut. yeterlı olacaktır.
  • indirmek için ne gerekli pc de
  • autodesk'in sayfasından belli bir süre için öğrenci arkadaşlara ücretsiz kullanım sağlıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.