Şimdi Ara

3G Turkcell vınn online oyun sorunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
13.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • beyler ben çözümünü buldum ilk olarak vınndan nete bağlanıyorsunuz sonra winamp tane şarkı açıyorsunuz sonra oyuna giriyorsunuz we net kopmuyor ben bunu çoğu kez denedim oyundayken winamp ı kapatıyorum net kopuyor ama winampı oyundan önce açtığımda kopmuyor ne alaka diye sorarsanız bende bilmiorm =) paylaşmak istedim uzun süredir uğraşılan bi sorun we ben bu sorunu kendi çapımda buldum kolay gelsin =)

• quote:

Orijinalden alıntı: system92

beyler ben çözümünü buldum ilk olarak vınndan nete bağlanıyorsunuz sonra winamp tane şarkı açıyorsunuz sonra oyuna giriyorsunuz we net kopmuyor ben bunu çoğu kez denedim oyundayken winamp ı kapatıyorum net kopuyor ama winampı oyundan önce açtığımda kopmuyor ne alaka diye sorarsanız bende bilmiorm =) paylaşmak istedim uzun süredir uğraşılan bi sorun we ben bu sorunu kendi çapımda buldum kolay gelsin =)

sen bi pc ne format at :D

• ne alaka ???
  • quote:

ne alaka ???

winampla kopma ne alaka
  • quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

quote:

ne alaka ???

winampla kopma ne alaka

o kadarını bende bilmiorm ama bende aynı dediğim gibi winampı kapatınca net gidio bence indirdiğim şarkılar netle hala bi bağlantısı war we bu şekilde ön planda şarkıları çıkartıo
  • Online oyun oynayan varsa kesinlikle 3g teknolojisinden uzak dursun. ADSL gibi bağlantının sürekliliği yok... 3g'de bağlı olduğun halde sadece kullandığında bağlantı aktif hale geliyor ve hızı artmaya başlıyor. yani bağlantının devamlılığını sağlamak için devamlı internette gezinmen gerekiyor. Özellikle online java oyunlarını oynayarak testini yapabilirsiniz. Teksas holdem da oyun oynarken bakıyorum sıra bana gelmiş geçmiş bile
    Kesinlikle de tavsiye etmiyorum. Sadece tek avantajı yanında taşırsan acil durumlarda işe yarıyor. Tabi merkezi yerdeysen çekiyor. Bakmayın reklamlardaki dağlarda tepelerde 3g kullandıklarına. Hepsi teşvik edici reklamlar. Alacak olan varsa da oturduğu yer 3g kapsama alanında ise alsın.

• Sorunun çözümünü buldum.Fakat sonra oyunu bıraktığım için bu konuyuda unutmuştum.Yinede belki faydası dokunur birkaç kişiye diye bulduğum çözümü yazıyorum.
    Sorun işletim sistemimin modifiyeli diye tabir edilen bazı özellikleri azaltılmış Xp işletim sistemindenmiş. Win 7 ye geçtim hiçbir sorun kalmadı.Yukarda bir arkadaş daha aynısını tecrübe etmiş.
    Cevap yazanlara teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: health50

Sorunun çözümünü buldum.Fakat sonra oyunu bıraktığım için bu konuyuda unutmuştum.Yinede belki faydası dokunur birkaç kişiye diye bulduğum çözümü yazıyorum.
    Sorun işletim sistemimin modifiyeli diye tabir edilen bazı özellikleri azaltılmış Xp işletim sistemindenmiş. Win 7 ye geçtim hiçbir sorun kalmadı.Yukarda bir arkadaş daha aynısını tecrübe etmiş.
    Cevap yazanlara teşekkürler.

+121515641814 modifiyeli işletim sistemlerini kimseye tavsiye etmem
  • Windows Xp ve daha düşük sürüm windowslar 3G teknolojisi ile tam uyumlu değil. XP veya daha aşağı sürüm Windowslarda 3G modemlerinin stabil çalışmaması gayet normaldir. Yani cihazı Win vista ve üzeri bir sistemde düzgün çalışmıyorsa cihazda ya da şebekede sorun arayın.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.