Şimdi Ara

3G ve Sar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3g çıkalı çok olmadı. Ancak Bunun la birlikte insanın aklına bazı sorular gelmiyor değil

GSM - 9.6 Kbps Gsm üzerinden yaptığımız telefonda iken arka plandaki veri aktarımı ve iletişim için maruz kalılan sar 2.0W olması beklenirken
    3G de 30Mbs bir bağlantıda Maruz kalınacak Sar değeri miktarına dair hiçbir operatorde(3g modemlerde özellikle) bununla ilgili bir bilgi bulunmamaktadır.

Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa onların cevaplarını bekliyorum.

Teşekkürler.

• önemli bi noktaya parmak basmışsınız haklısınız hocam
  • 3gde kafaya yapıştırmıyosun telefonu görüntülü konuşurken yada internete girerken
  • kmlcck
    Bu teknolojinin yeni olma nedeni, telefon ve baz istasyonunda yapilan donanimsal ve yazilimsal iyilestirmelerdir. Yoksa yuksek hiz, yuksak cikis gucu ile olur mantigi cok sacma. Bantgenisligi ayni...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gprsmania

3gde kafaya yapıştırmıyosun telefonu görüntülü konuşurken yada internete girerken

Sonuçta normal telefonda iken kısa bir süre konuşuyorsun ve inanılmaz derece baş ağrısı ve Sara maruz kalıyorsun
    3g modem kullandığında sanki sürekli telefon ile görüşüyormussun gibi etki bırakacaktır. Çünkü sürekli santral ile veri aktarımı için irtibat kuruyorsun

3g Modem ile bağlanan bir kaç arkadaştada 3g ile bağlandığında daha çok yorulduğunu biliyorum.

Bunun bilimsel olarak kontrol edilip tüketicilere bununla ilgili bilgi verilmesi gerekir diye düşünüyroum.
  • sonuna kadar haklısınm hocam. reklamlardan paraları çekip biraz bu konuda araştırma yapmları lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

sonuna kadar haklısınm hocam. reklamlardan paraları çekip biraz bu konuda araştırma yapmları lazım.

harbiden ne kadar çok 3G reklamı var sıkıldım artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuci

quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

sonuna kadar haklısınm hocam. reklamlardan paraları çekip biraz bu konuda araştırma yapmları lazım.

harbiden ne kadar çok 3G reklamı var sıkıldım artık

+1... sanki ortada büyük bir mucize peydahlanmış da hayretten dilimiz tutulmuş!...
    yok adil kullanım yok kota derken gerçek anlamda özgür internet keyfi vermekten uzak 3g zımbırtısı...
  • hele turkcell reklamında ki 3 kızdan çok sıkıldım,"merak ne güzel şey ne güzel şey merak" o kızlar kesin çok meraklılar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.