Şimdi Ara

40-42' Lcd Tv Seçimi (bütçe 2700 TL) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
4.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • insanlar hala IB den tv alıyor yahu, inanılacak gibi degil
  • quote:

Orjinalden alıntı: hell line

quote:

Orjinalden alıntı: GOGOMEZ

PFL-9603D Gerisi nacizane değer taşımıyor gözümde

Hocam sen x serisine tapıyordun Hatta gülegüle kullan sonunda da almışsın , hayırlı olsun. O da seni kesmediyse ben lcd araştırmıyorum artık

Bi dk Ya beyler ''X'2 Benim göz bebeğim siz ne diyosunuz ha iş PHİLİPSE Gİderse 9603D CCFL/Panelde çok çok üstün Tv ''X'' Üstüne Panel yok modul ve chıpset katmıyorum bile

• quote:

Orjinalden alıntı: Drizzt_tr

insanlar hala IB den tv alıyor yahu, inanılacak gibi degil

Neden öyle dediniz? Ben de oradan almayı düşünüyordum da. Pek anlamıyorum ama galiba Sony KDL-32W5500 alacağım. Sizce nasıl, biri fikir verebilir mi? aslında sadece PS3 oynamak için alıyorum. Teşekkürler.
    http://www.sony.com.tr/product/t32-w-series/kdl-32w5500#pageType=Overview

• quote:

Orjinalden alıntı: freshap

quote:

Neden öyle dediniz? Ben de oradan almayı düşünüyordum da. Pek anlamıyorum ama galiba Sony KDL-32W5500 alacağım. Sizce nasıl, biri fikir verebilir mi? aslında sadece PS3 oynamak için alıyorum. Teşekkürler.

PS3 - İçin biçilmiş kaftan paneldir

• quote:

Orjinalden alıntı: GOGOMEZ

quote:

Orjinalden alıntı: freshap

quote:

PS3 - İçin biçilmiş kaftan paneldir

Teşekkürler. Ben de fazla araştırıp çıldırmak istemiyorum ama istanbulbilişimden almamalıyım galiba? Bu arada yazlığa idareten Vestel 32PH5010 aldım ona takıp oynadım dediğim gibi fazla anlamıyorum ama bence idare eder.

• Merhaba 2700 TL aralığında piyasada 40 ve 42 inçlik çok tv var ama ben olsam 42LH7000 alırdım ürünü gördüm hakikaten bir özellikler bütünü şaheser
    scarletteki o saçma tasarımın yerini bir deha almış hemde istediğiniz fiyata internette çeşitli sitelerde satılıyor ben olsam bu ürüne bir bakardım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: batar

bu gün ist.bil. mecidiyeköydeki mağzasına gittim kafamda lg lh7000 le lg 50pq6000 plazma vardı, plazma stantda yokdu lh7000 de bitmiş sipariş alıyorlardı ama doğrusu lh 7000 tam bir hayal kırıklığı yaratdı bana görüntü kalitesi olarak, üstünde 70.000 e1 kontras oranlı bi samsung vardı ve doğrusu arada da dağlar kadar fark vardı, lc dilere bakmaya gelen bir arkadaş yanında 100 gb lık bi harici getirmiş bir lh 7000 taktık bide samsung un 40b651 e taktık aynı filimleri oynattık ama arada samsung lehine büyük bir fark vardı ama ne yazıkki arkadasın harici hd de mkv formatında bir filim olmadığı için bir karşılastırma yapamadık, bu samsung un mod.ise görüntüler süper olmasına rağmen onun da söyle bir kusuru vardı, tv nin karsısında ısıklı bir yazı vardı ve ekrandan aynen yazıyı okuyabiliyordunuz özellikle karanlık sahnelerde, ist. bil. ellerinde bu mod. yoktu bu gün, gelirken doğubankın ordaki samsung bayine girdim, 40b653 için 2700 fiyat verdi, lcd veya plazma alacak arkadaslar kesinlikle gidip gözleriyle görsünler ve öyle karar versinler bence resim çekip yollamak hikaye, bu tv ye sahip arkadaslar varsa bilgi verirse sevinirim özellikle sd yayınlar hakkında çünkü mağzada sadece full hd görüntü oynatılıyordu bu tv nin olduğu kısımda.
    not:forumun başka sayfasında aynen yukardaki gibi yazdım ordan naklediyorum.

Mrb batar.....o diski getiren benim:) söylediklerine aynen katılıyorum LH 7000'den tamamıyle vazgectim... Ankara'dan 40B653'ü alacam..LH 7000 tam anlamıyla hayal kırıklığıydı benım ıcın..Samsung'la karsılastırdıgımızda samsung'un ezıcı bır ustunlugu var...Netlik , parlaklık ve tasarım olarak kesinlikle Samsung diyorum:)

• Merhaba, ben de yaklaşık aynı bütçeye (max:2750TL'ye) araştırma içindeyim.
    Bu bütçeye sanırım LG 47LG5000 modelden daha iyisi/genişi yok galiba.
    http://www.hizlial.com/lcd-plazma-tv/lcdtelevizyonlar/lg-47lg5000-120cm-full-hd-lcd-televizyon_05.011.1165.0015.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRAVEHEART11 -- 12 Mayıs 2009; 19:35:40 >
  • [font="Arial"]Merhaba üstadım artık 47LG5000 üretimi biten ürünlerden onun yerini 47LH3000 almış ne farkı var dersen 10 bitlik panel ve tasarım fiyatıda yakın bir bak internette var. Şu garanti konusuda çok tartışılıyor hala şaşırıyorum garanti belgesi olan her malın sanayi bakanlığı onayı var demektir. Bunuda devlet veriyor ve tüketici haklarının hepsine sahip olunuyor. Şikayetler her şirkette var sitelerde de mağazalardada şikayet var'a bakın ilk 10 sırada en büyük devleri görürsünüz müşteri çok olunca şikayette o kadar çok oluyor hiçmi memnun yok tabiki var ama bir istatistik var şikayet eden 10 yere söyler fakat memnun olan sadece 1-2 arkadaşına dile getirir. Bence önce fiyat ve iyi marka seçimi gerisi yalan arkadaşlar....[/font]

• Sony Bravia S serisinden KDL-40S5500 tavsiye edebilirim.

40" boyutu var. HD TV özelliği var. Bence harika..
  • bi arkadaşa bakıyoruz bizde bu fiyatlara

benim tercihim aşağıdaki gibi

1- sony 40v5500

2-philips 42pfl7404

3-samsung 40b650

philips de öncelikli aslında 3ms olması ve 42" olması sebebiyle

ama sonyde 5 yıl garantili sanıyorum

sd yayınlarda hangisi başarılıdır özellikle
  • quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

bi arkadaşa bakıyoruz bizde bu fiyatlara

benim tercihim aşağıdaki gibi

1- sony 40v5500

2-philips 42pfl7404

3-samsung 40b650

philips de öncelikli aslında 3ms olması ve 42" olması sebebiyle

ama sonyde 5 yıl garantili sanıyorum

sd yayınlarda hangisi başarılıdır özellikle

Sony'i denemedim ama Samsung'u Philips'e karşı SD yayınlarda çok daha iyi olduğunu gördüm.
    Sony'i deneyeceğim ama Sony'de tepkime süresi 5-8ms diye biliyorum...sıralamada koyduğun önceliği haketmeyebilir...
  • quote:

Sony'i denemedim ama Samsung'u Philips'e karşı SD yayınlarda çok daha iyi olduğunu gördüm.
    Sony'i deneyeceğim ama Sony'de tepkime süresi 5-8ms diye biliyorum...sıralamada koyduğun önceliği haketmeyebilir...

kağıt üzerindeki değerlere bakıp tv alıyorsanız hiç almayınız çünkü sallamadır..özellikle phil ms değerlerinde üstün sallama yeteneklerine sahiptir(1ms-2ms panel-modül aynı ama değerler değişik samsunglarda keza kontrasta çok iyi sallar (mega kontrast-ultra kontrast ne demekse artık).bilinçsiz kullanıcıyı kandırmanın daha fazla tv satmanın bi yoluda bu sallamadır.bakın pioneer krl46v ye 10.000:1 kontrast diyo şimdi koyun bakalım phille-samsungdaki 1.000.000:1 kontrastlı tv leri yanyana aradaki fark muhtemelen sharp asv panelli 46v lehine olucaktır..o bakımdan bu değerlere takılmayınız yoksa ya fazladan para harcarsınız yada fazla para verip kazıklanırsınız...ayrıca philde halen motion sorunları devam ediyor ayrıca euro bölgesi ürünü olduğundan f\p oranında cazip değil bknz.iyi modeller 5000 tl nin üstünde.konuya dönersek biraz daha bütçeyi zorlarsak

1-pioneer krl46v
    2-samsung b65x serisi
    3-sony w5500 serisi

• 8ms olayı atlanılacak bi sorun değil kanımca

bariz olarak hızlı görüntülerde beyazlanma olabiliyor

bu sonylerde olmuyorsa ayrı ama 8ms bi panelde olmaması zor

bence bi uçak felaket filmi alıp götürüp denek lazım

çünkü geçenlerde tvde izliyordum

uçak düşme sahnesinde sasıntı olduğunda ekranım bembeyaz olmuştu nerdeyse

görüntüyü veremediği için

haa belki seg olduğundandır ama sonuçta 8ms çokda bişey değişmez

eğer philde sorun var diyorsanızki yeni bi seri daha piyasada yok doğru dürüst ama yurtdışı sitelerde dediyseler başka

o zaman samsung daha mantıklı olur kanımca

sanırım 4ms bu cihaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: groll

quote:

kağıt üzerindeki değerlere bakıp tv alıyorsanız hiç almayınız çünkü sallamadır..özellikle phil ms değerlerinde üstün sallama yeteneklerine sahiptir(1ms-2ms panel-modül aynı ama değerler değişik samsunglarda keza kontrasta çok iyi sallar (mega kontrast-ultra kontrast ne demekse artık).bilinçsiz kullanıcıyı kandırmanın daha fazla tv satmanın bi yoluda bu sallamadır.bakın pioneer krl46v ye 10.000:1 kontrast diyo şimdi koyun bakalım phille-samsungdaki 1.000.000:1 kontrastlı tv leri yanyana aradaki fark muhtemelen sharp asv panelli 46v lehine olucaktır..o bakımdan bu değerlere takılmayınız yoksa ya fazladan para harcarsınız yada fazla para verip kazıklanırsınız...ayrıca philde halen motion sorunları devam ediyor ayrıca euro bölgesi ürünü olduğundan f\p oranında cazip değil bknz.iyi modeller 5000 tl nin üstünde.konuya dönersek biraz daha bütçeyi zorlarsak

1-pioneer krl46v
    2-samsung b65x serisi
    3-sony w5500 serisi

Dediklerinin buyuk bi çoğunluğuna katılıyorum...Kağıt üzerinden almaktansa deneyip,görüp almak çok daha önemli....Bende sırf bunun yuzunden Ankara'dan İstanbul Bilişime gittim ve denedim....Karşılaştığım sonucu yukarıda yazmıstım..Pioneer krl46v hakkında herhangi bir bilgim yok ancak Samsung B65X serisi şu an kendi klasmanında gördüğüm en iyisi...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.