Şimdi Ara

40 GÜNDE , 15 KİLO [1 AY SONRA EDİT GELECEK.] // EDiT GELDİ //

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
4.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 Yıldır bir türlü hedef kiloma ulaşamadım , şu an 92 kiloyum ve 40 gün sonra 75 kilo olacağım.

Kendime hakim olamadığım için farklı yöntemler deniyorum , buraya konu açmakta son çarem olacak , çünkü bitireceğim bu işi

Bir yandanda LYS kasacağım , zor olacak biliyorum.

Edit// Konuyu unutmuştum şans eseri gördüm şu an 75 kiloyum. Bugün çevremdekiler boyumun uzadığını iddia ediyorlardı bayağı yaradı yani bilmiyorum belki boyumda uzamıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgs0 -- 25 Ocak 2015; 13:29:17 >

• haydi şampi10
  • Konuyu unutmuştum şans eseri gördüm şu an 75 kiloyum. Bugün çevremdekiler boyumun uzadığını iddia ediyorlardı bayağı yaradı yani bilmiyorum belki boyumda uzamıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bgs0

Konuyu unutmuştum şans eseri gördüm şu an 75 kiloyum. Bugün çevremdekiler boyumun uzadığını iddia ediyorlardı bayağı yaradı yani bilmiyorum belki boyumda uzamıştır.

neler yaptın
  • Jaxn kullanıcısına yanıt
    Sadece diyetle 80 kiloya indim.

Ardındanda günde 25 km yürüyüş yaptım 75 oldum çok sağlıklı kilo verdim vücut acaip fit oldu. Görenler şok oluyor desem yalan olmaz. Ulan kilo vermek kadar güzel bir şey yok.

Ama bisiklet imkanı varsa en iyisidir diyebilirim.

Bisiklet olsa günde 75 - 80 km sürerdim herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgs0 -- 26 Kasım 2014; 16:42:09 >
  • Bende kosarak kilo verdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destinati0n -- 26 Kasım 2014; 16:50:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de 16 kilo alacağım vardı.Şimdilik 8 ini aldım
  • gncmasum kullanıcısına yanıt
    hocam sakın fazla kilo alma başın belaya girmesin aman aman
  • diyet derken ne yedin ne içtin? yürüyüş hangi tempodaydı normal yürüdün mü öyle düz yolda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: samilton

diyet derken ne yedin ne içtin? yürüyüş hangi tempodaydı normal yürüdün mü öyle düz yolda?

Diyette herhangi bir kural yok yeterki kendi belirlediğin kalori sınırını geçmeyeceksin. Posası fazla olan az kalorili yiyecekler ve salataar yiyeceksin.

Yürüyüş olarakta minimum 5 km hızla dışarıda mümkünse soğuk havada yürüyüş yapın. Ne kadar zorlu olursa okadar iyidir. Mesela yürüyüşlerde en çok kalori yaktıranda en zor olan doğa yürüyüşleridir.
  • ben açım şuan 1,5 iskender yiyip 5 dk yürüsem yeter mi?

şaka yapıyorum. bende şu bir iki ayda şimdilik 8 kilo verdim de daha vermem gereken bir sürü 8 var. değişik taktikler lazım sıkıldım artık. seviyorum böyle konuları.
  • bende yazın 9.5 kilo verdim tam 1 ayda
  • Arkadaşlar 92 Kilodan 70 kiloya inmiş bulunmaktayım. Tabi bayağı uzun sürdü ama böyle daha sağlıklı olacağı kanaatindeyim. Yakın zamanda 68 kiloya inecem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgs0 -- 25 Ocak 2015; 13:30:27 >
  • quote:

2 Yıldır bir türlü hedef kiloma ulaşamadım , şu an 92 kiloyum ve 40 gün sonra 75 kilo olacağım.

Kendime hakim olamadığım için farklı yöntemler deniyorum , buraya konu açmakta son çarem olacak , çünkü bitireceğim bu işi

Edit// Konuyu unutmuştum şans eseri gördüm şu an 75 kiloyum. Bugün çevremdekiler boyumun uzadığını iddia ediyorlardı bayağı yaradı yani bilmiyorum belki boyumda uzamıştır.

Sırrınız nedir ?

• buralarda bir laf vardır joe
  • quote:

2 Yıldır bir türlü hedef kiloma ulaşamadım , şu an 92 kiloyum ve 40 gün sonra 75 kilo olacağım.

quote:

Orijinalden alinti: bgs0

2 Yildir bir türlü hedef kiloma ulasamadim , su an 92 kiloyum ve 40 gün sonra 75 kilo olacagim.

Kendime hakim olamadigim için farkli yöntemler deniyorum , buraya konu açmakta son çarem olacak , çünkü bitirecegim bu isi

Bir yandanda LYS kasacagim , zor olacak biliyorum.

Edit// Konuyu unutmustum sans eseri gördüm su an 75 kiloyum. Bugün çevremdekiler boyumun uzadigini iddia ediyorlardi bayagi yaradi yani bilmiyorum belki boyumda uzamistir.

Nasyl zayyfladyn?

• Helal reyiz

• No SS No Güven.
  • gitti kaslar geçmiş olsun. kaslardan yakıyorsun hep ve kas oluşturması yağ yakmaktan kat kat zordur. çok hızlı kil overmek bu yüzden zararlıdır
  • Fikirist kullanıcısına yanıt
    Hocam haklısın ama problem değil. Basen ve göbekten kurtuldum ya o yeter bana. 43 cm kol genişliğim vardı şimdi ölçmedim ama 36 ya düşmüştür muhtemelen. Triceps ve biceps geliştirmiştim şimdi gitmiş hep Göğüs 102 ' den 95 e düşmüş.Vücudum bildiğin yağ torbası değildi kasda vardı bayağı ama hep gitmiş şu an.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.