Şimdi Ara

400 euroluk kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar kulaklık alacağım Almanya'da yasıyorum gecen gün media markt a gittim bütün pahalı kulaklıkları kullandım ve bütün meşhur markalarla orada bulununan Bose qc3 modelinin hepsinden açık ara onde olduğunu belirgin bir sekilde hisettim yarın gidip almayı düşünüyorum fiyatı 400 Euro ya yakındı ben yinede isi üstadlara sorayım dedim bu paraya başka önerileri varmidir.yardımlarınız için teşekkürler

• Forumda bu kulaklığı denemiş birileri varmıdır bilmiyorum ama noise cancelling özellikli kulaklıklara ben pek sıcak bakmıyorum açıkcası..
    Noise cancelling gürültülü ortamlarda gürültüyü bir oranda etkisizleştiriyor ama sesin doğallığını bozuyor..
    Fiyat da epey tuzlu..
    Ne ile kullanacağınızı, dinlediğiniz müzik türlerini belirtin ve başka önerilere kulak verin derim..
    Kulakiçi düşünürseniz elinizdeki bütçeyle SM3 v2 alabilirsiniz.. Bence en iyi seçim bu olur..
  • Pop müzik dinlerim iPhone 4 de kullanacağım hocamo özelliğini pek bilmiyorum ama bununla beraber sennhaiser akg gibi markalarında 350 euroluk kulaklıklarını denedim hepsiyle arasında uçurum gibi fark vardı ses kalitesi anlamında.400 Euro olmasiysa hala düşündürüyor beni.
    Forumda okuduğum kadarıyla kulakici kulaklıklardan daha fazla randiman alınırmış bu tarz kulakliklarda.
  • 2 senedir bose qc2 kullanmaktayım. Aslında kullanmamaktayım bi köşede durur arada sırada yolculuklarda dinlerim. Açıkçası bu kadar para Bose'un bu kulaklıklarına değmez. Qc3'ünde ahım şahım bi şey olcağını düşünmüyorum hem ses açısından hem kalite açısından.

Bende mesela sağ tarafta kafa bandı ayarlama yeri çıkmıştı durduk yere. Yani Bose'un çok sağlam mallar yaptığını söyleyemem. Bu olay başıma geldiğinde araştırdım ve yurtdışında kullanan bi çok kişinin farklı farklı sorunlarla karşılaştığını gördüm. Yani sonuç olarak Bose'un dayanıklılık konusunda bende tecrübe etmiş biri olarak çok iyi olmadığını söyleyebilirim.

Eğer illah noise cancelling alıcaksan Phiaton Ms 400 al. Ben kullanmaktayım ve kullandığım Bose qc2 den çok daha iyi bi kulaklık olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Ses olsun sağlamlık olsun cidden karşılaştırılmaz Bose ile. Tabi Bose adı çıkmış bi kere illah Bose alacaksan ses olarak çok pişman etmez ama ilerde bi yeri kırılıp dökülürse durduk yere, şaşırma. Phiaton Ms400 düşün derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Hundred -- 19 Haziran 2011; 23:07:43 >

• Hocam önerdiğiniz ürüne baktım şimdi Bursalı testlerden3,5 almış açıkcası qc2 ile qc 3 arasında büyük fark olduğunu düşünüyorum fiyat olarakta 2kati denilebilir mediamarkt da
    sennhaiser HD 598 ide denedim inanın muazzam ses farkı vardı ki aralarında uç assagi bes yukarı aynı fiyatti ürünün dayanıklılığına bisey diyemem ama sizin bu dediğinizden sonra bı 70 Euro daha verip 5 yıl garanti yaptırmak en iyisi olacak heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpduman

Pop müzik dinlerim iPhone 4 de kullanacağım hocamo özelliğini pek bilmiyorum ama bununla beraber sennhaiser akg gibi markalarında 350 euroluk kulaklıklarını denedim hepsiyle arasında uçurum gibi fark vardı ses kalitesi anlamında.400 Euro olmasiysa hala düşündürüyor beni.
    Forumda okuduğum kadarıyla kulakici kulaklıklardan daha fazla randiman alınırmış bu tarz kulakliklarda.

Tercihiniz kafaüstü almak yönünde olacaksa tavsiyemden vazgeçerim ama kulakiçi de olur derseniz SM3 le randımanın kelime anlamını yeniden öğrenirsiniz benden söylemesi..
    Kafaüstü konusunda kesin kararlıysanız başka tavsiyeler verelim yalnız amfi desteği gerekebilir kulaklığı layıkıyla besleyebilmek için..

• iPhone 4 ler için amfi gerekirmi?aslında ilk ben kulakici alicaktim okuduklarıma göre müzik bu tarz kulakliklarda daha randimanliymis hocam bu arada gece gece bu smile kopartti beni:D
  • quote:

iPhone 4 ler için amfi gerekirmi?aslında ilk ben kulakici alicaktim okuduklarıma göre müzik bu tarz kulakliklarda daha randimanliymis hocam bu arada gece gece bu smile kopartti beni:D

Amfi iphone4 icin degil kafaustu kulakligi beslemek icin gerekebilir..
    Ayrica sm3 kalibimi basarim o bose u alasagi eder..
    Bosuna dunyanin en iyi universal kulakici kulakligi diye anilmiyor, emin olun..
    Bu arada o smiley cok matrak bisey evet :))
  • Şimdi gidicez tekrar deneyeceğim hoşuma giderse alacağım bu fiyata onereceginiz başka kulakliklarda bekliyorum.

Hocam bu kulaklığı denedim ya icime sindi ama sm3 U dememe gibi bir seçeneğim yok
  • quote:

Şimdi gidicez tekrar deneyeceğim hoşuma giderse alacağım bu fiyata onereceginiz başka kulakliklarda bekliyorum.

Hocam bu kulaklığı denedim ya icime sindi ama sm3 U dememe gibi bir seçeneğim yok

Valla tercih sizin, söyleyeceğim başka bişey yok..
  • http://www.touchmyapps.com/2010/06/24/earsonics-sm3-earphone-in-review/
    burası ve bir çok yerde gayet iyi olduğu söyleniyor.Paran boşuna gitmesin.
  • Fortress34 hocam sende sm3 varmi?azonce başka bir konuya bakarken yazını gordumde

Benim baktığım incelediğim birebir dinlediğim Köln deki mediamarkt di simdiyse bremendeyim.almaya gittim azonce kalmamış Bose U aradım Hamburg da bulabileceğimi söylediler orada Bose un kendi satış yeri varmış
    Paramin bosuna gideceği hissine kapılmadım kulaklığı takip denediğim için ama fortress34 dedikten sonra kafamda biraz karıştı

Sonuc olarak cuma gunü Hamburg'a gidiyorum cumaya kadar önerilerinize açığım arkadaslar
  • Evet bende SM3 var..
    Size şöyle söyleyim..
    Eğer kafaüstü almak istiyorsanız denediğinize göre beğendiğiniz bose u alın..
    Kulakiçi alacaksanız SM3 den öteye yol yok zaten..
  • Sm3 ü de deneme imkanım olsa icim rahat edecek ikisi arasında karar verebileceğim
  • Eğer uçak veya trenle sık yolculuk ediyorsan ve bu yolciluklarında kullanmak için alacaksan noice cancelling özellikli modellere bakacaksın onlar dışında değil...
    köln-bremen-hamburg-köln yaktığın benzinle sm3 ün parası çıktı zaten ayrıca mediamarktaki ses kaynakları genelde kötü oluyor bu yüzden kulaklıklar arası performans karşılaştırması bu yüzden pek iyi olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatsb -- 20 Haziran 2011; 22:09:09 >
  • quote:

Sm3 ü de deneme imkanım olsa icim rahat edecek ikisi arasında karar verebileceğim

Bilenler bana cl63 Amg tavsiye ediyorsa ona ama ben opel insignia kullandım hoşumada gitti amg kullanmadım bu yüzden amg mi yoksa opelmi karar veremiyorum demem...
  • Qc 3 alınmıştır arkadaslar.Hamburg Bose dan aldım ardından Satürn'e gittim minimum 35 kulaklığı açıp denenmesi için koymuşlar bizim yavruda ordaydi kulaklık bölümündeki arkadasla konuştum ne öneriyorsun diye hemen Bose qc15 i çıkardı son teknoloji sesi dış sesleri sıfıra indiriyor vsvs diye sonra benim poşeti gösterdim dedim bn qc3 aldım bu arada belirtiyim almadan önce iki kulakligida yanyana test ettim qc 15 de duzeltilen şey qc3 e göre kulakta duruşu pille calışma özelliğinin eklenmiş olması qc15 yeni bir kulaklık olmasına rağmen açıkça bu kulaklıkları düşünen arkadaslara diyorum qc3 un ses kalitesi daha iyi ama eksileri sarjla çalışıyor ve kulaktaki duruşu qc15 kadar rahat değil benim önümde biri daha vardı o qc15 aldı ben qc3 ama oda dedi alırken qc3 un sesi daha iyi diye ha birde ses yalıtımı qc15 de muazzam olmuş dışardan hiçbirşeyi duymuyorsunuz ki zaten Bose un genelmuduru bu teknolojide(ses yalıtımı olarak)başka kulaklık yoktur diyede baya iddali bir laf ortaya atmıştır öte yandan ny times qc3 için konser etkisi yapan kulaklık diye başlık atmıştır konuyu dagitmayayim dediğim gibi aldıktan sonra Satürn'de 35 den fazla kulaklığın olduğu standdaki arkadaslara konuştuk o qc15 i önerdi Ordada ikisini deneyince iyi bir secim yaptığımı anladım qc3 le.ha birde qc15 yeni çıkmasına rağmen 50 Euro daha ucuz.orada akg nin 400 euroluk kulaklığını sennhaiser in 350 euroluk kulaklığını ve monster in de 320 euroluk kulaklığını tekrar deneme fırsatım oldu.ilk önce denemesemmi diye düşündüm 400 euro vermisken ya baskası daha hoşuma giderse diye ama yinede denedim arkadaslar inanın hiç pişman olmadım ses kalitesi olarak bu fiyatlarda tek geciyorum qc3 u.satici arkadas bose dan sonra monster i onerdigini bildirdi.durum bu.henüz acmadım henüz eve gitmedim denemelerinden sonra buraya yazacağım izlenimlerimi

• sm3 ün monsterden baya iyi olduğu gerçeğini birleştirince sm3 bundan iyi demekki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsn141

sm3 ün monsterden baya iyi olduğu gerçeğini birleştirince sm3 bundan iyi demekki.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.