Şimdi Ara

400 GB IDE DISK 130 GB GÖRÜNÜYOR. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: ZEUS__

gördürdük arkadaşım..sp2 ya da sp2 li cd ile sıfırdan kurulum son çare..depolama bölümünde en son bi arkadaşta
    gördürdük

dostum bence senin yanlışın var yaklaşık bir ay önce iki makina topladım biri 320 diğer 250 gb idi sp2 li cd bulamadım sistem kurulduğunda sadece 130gb alan gözüküyordu sp2 yi kurunca disk yöneticinden kalan kısımları gördüm ve biçimlendirdim.zaten millet zamanında bu sorunla çok uğraşmıştı...emin değilim ama sp1 li cd ilede kurulum yapıldığında belki görülebiliyordur

düzeltme:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atlas06 -- 1 Eylül 2007; 11:43:30 >
  • tabi ki sp2 li cd ile 127 gb üstü tanıyor xp ona bir şey demiyorum..yukarda verdiğim reg hilesi bazısında işe yarıyor sp2 kurmadan da görülebiliyor..hiç başıma gelmedği için nedendir diye araştırmadım ama..burda arkadaşa gördürdük mesela;
    http://forum.donanimhaber.com/m_16880046/tm.htm
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZEUS__

tabi ki sp2 li cd ile 127 gb üstü tanıyor xp ona bir şey demiyorum..yukarda verdiğim reg hilesi bazısında işe yarıyor sp2 kurmadan da görülebiliyor..hiç başıma gelmedği için nedendir diye araştırmadım ama..burda arkadaşa gördürdük mesela;
    http://forum.donanimhaber.com/m_16880046/tm.htm

inceledim ilk defa gördüm böyle birşeyi.denemek lazım bi aragene de işi baştan sağlam tutmak lazım tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atlas06 -- 1 Eylül 2007; 12:04:19 >

• hdd ni arkasındaki jumper ayarını degiştirdinmi onu bi dene
  • sp2 kur gecer...
  • diskte badsector olma ihtimali var gibi geldi bana aynı sorun benimde basıma geldi 80lik disk 7,6 gb olarak görüyodu
  • ne öneriler geliyor hayretolay sp2 yükleyecek okadar.bide @zeus arkadaşomızın dediği olay var.sorun çözüldü yani
  • Arkadaş partition magic 8 le 1 dk onun hallolması ama biraz bilgi lazım sen bi jumperlarla oyna belki düzelebilir
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.