Şimdi Ara

4000-5500 TL arası laptop önerisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    maalesef onla ilgili bir bilgim yok dostum ama. 1050 ekran kartına sahip ve teknosada 5900 TL şu an ki fiyatı. Eğer onu düşünüyorsan bence daha ucuza daha iyi bir sistem bulabilirsin.
  • kaank0102 K kullanıcısına yanıt
    Ebrarda 5000 TL şuan dediğim bilgisayar. Fakat dediğim gibi benim icin ekranda ışık sızma problemi olmaması önemli

.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    VT serisi dediğiniz bilgisayar zaten bu bilgisayar değil mi ? Yoksa siz VX serisinden mi bahsediyorsunuz :)

• raptap kullanıcısına yanıt
    http://www.hepsiburada.com/asus-gl502vt-fy034t-intel-core-i7-6700hq-2-6-ghz-3-5-ghz-16gb-1tb-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000001ZJWF?

Benim dediğim bilgisayar bu dostum :) konuda ips panellerde ışık sızması genel olarak var demişti. Ama bilmiyorum bende tam olarak.
    Aynen bende bunu kastetmiştim VT derken. Yorumlara bakıldığında orada da ışık sızması olduğuna dair şeyler var o sebeple bu bilgisayarında elemek zorundayım. :)

• Işık sızmasını dert etmeyin ips panel kullanılan üst seviye cihazlarda bile ışık sızması mevcut gidip herhangi bir teknoloji magazasında deneyin siyah ekranda hepsinde ışık sızması az da olsa cok ta olsa var

• raptap kullanıcısına yanıt
    ips panel olmadigi tn panel oldugu icin isik sizmasi yok

Asus GL553VD modelini yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. İş amaçlı aldığım için oyun konusunda net konuşamam, lakin animasyon render ve vray görselleştirme gibi oyunları aratmayan ağır uygulamalarımda daha fan kapasitesini %70'in üstüne çıkaramadım. İncelediğim testlere göre GTX 970M ile arasında öyle aman aman bir fark bulunmuyor.

Bu modelin haricinde Nisan başı gibi gelecek olan Dell 7567 serisi de beklenebilir. 1050Ti kartlı modelinin y.dışı fiyatı 850 dolar. Kasa kalitesi ve soğutma konusunda daha Dell'in 70 serisinden şikayetçi olan görmedim.

• x_tol X kullanıcısına yanıt
    valla hocam bu bilgisayarı alıyorum izleme listeme baya güzel bir bilgisayarmış
  • sadettinz S kullanıcısına yanıt
    Dell'i son zamanlarda bende çok duyuyorum hocam gerek kasa gerekte soğutma olarak gayet kaliteli işler çıkarmış diyor kullanıcılar. Nisan başınada gelecek model 1050 Tİ li model sanırım değil mi ? birde

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V11-1.html#.WLhytG-LTIV

Şu linkteki bilgisayar için ne düşünyorsunuz ? ssd + 8 gb ram daha eklense ve değiştirilebilir kasa alınırsa bu da mantıklık bir ürün gibi duruyor.
  • x_tol X kullanıcısına yanıt
    bu ürün doa raporlu. Teknolojiye kafa atmak olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: emreyusuf01

bu ürün doa raporlu. Teknolojiye kafa atmak olur.

bende elektronik tamircisiyim. arızalı ürünler normalden daha fazla test olur fabrikasyon çıkışlılara göre. fiyat biraz daha uygun olsa riske girerdim ben.
  • emreyusuf01 kullanıcısına yanıt
    Hangi modelde ışık sızması Yok acaba ?

• ips mat led yazmayan tüm modellerde işık sizmama garanti.

ips yeni ve ekrani daha canli tutan her noktadan renklerin bozulmadan bakabilmenizi saglayan teknoloji.

Ips teknolojisinde genellikle sizma problemleri var

• emreyusuf01 kullanıcısına yanıt
    Aynen doa raporluymuş bende yeni fark ettim zaten nasıl bu kadar ucuz olabilir diyordum. Hiç riske girmeye gelmez bencede doa ürün
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.