Şimdi Ara

40000 lıraya dizel sıfır araba (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
6.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maniac_Turk

Bravo ya da lancia delta

kesinlikle 120 lik bravo al derim

o fiyata lancia gelmez lancia en az 50k den başlıyo ama 1.9mjet 190ps aracı manyak ha (çift turbo 400nm tork)
  • Bugun çetin emeçteki toyota plaza ya gittim ardından oraya kadar varmısım bide VW bayiye gittim neyse..Corolla ve Aurisi inceledim.test surusune cıktım.....Aurisin ön kısmı bıraz dusuk geldi ( ondeki araba ile mesafe ayralaması için zaman alıcak gibi) trafıkte sıkıntı yaşadım, Corolla daha rahattı .Corollaya gore Auristeki manuel vıtes geçişleri sıkıntılı gibi, rahat değildi.Corolla buyuk olmasına ragmen tavanı bıraz basık geldi auris biraz daha yuksek.Aurisin arka koltuklarını 4 cm arkaya yatabiliyor (buyuk annem dedem için iyi bişey ......
    corolla dizel manuel comfort extra 43500 lıra ESP var - manuel klıma JAPAN URETIMI
    auris dizel manuel comfort extra 42500 lıra esp yok - manuel klıma ADAPAZARI URETIMI
    Şimdi VW Golf pahalı diyoruz da yukardaki arabalara digital klıma aliminyum jant takılınca 45000 46000 civarı oluyor Hyundai i30 bile 45000 lıra...Yarın mazda 3 dizele bakıcam acaba ne fiyat çekecekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MESSERSCHMITT -- 4 Temmuz 2010; 0:20:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yt1990

quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

Arkadas benim icin dayaniklilik onemli demis performans degil. Bence toyota auris gerek tipi gerekse dayanikliligi ile bemce sizin aradiginiz bir araba,test surusu yapmanizi oneririm,herkese iyi forumlar.

Bence şimdilik toyota'dan uzak dursun, hata falan çıkıyor başı ağrımasın sonra. Bravo hakkında yanlış bilgi vermek istemiyorum, performans açısından gayet tatminkar bir araç ama fiat diye şüphe duymanız normal. (Ama ben olsam yerinizde gider bir incelerdim ve sahip olan birileri ile konuşmayı tercih ederdim)

Etrafımda hiç yeni kasa Bravo sahibi yok ki herşeyi sorsam.ve hala bu arabaya markası yuzunden takıntılı mesafeli yaklaşanlar var bende aynen...Sırf 120 beygiri için 45000 lıra bayılmakta istemiorum.Şöle donanımlı dizel bi golf olsa hemen atlarım

• Sadece 120 hp olması değil ki farkı. 45.000 e alacağınız Bravo diğer 90 hp lik rakiplerine göre çok daha donanımlı olacak.
    Bravo almasanız da Auris de almayın bence. 90 hp ESP siz araba 42.500 TL. Çoook pahalı bence.
  • Çiftçler için hasattan hasata odeme yapabılecegım kredi seceneği var mıdır.Etrafında bankacı olan arkadaslar bana burdan ya da mesajdan ulasırlarsa cok ii olucak .

peşinat + 3 x taksit yıldan yıla
  • leon 1.6 tdi ye bak 43.500 golfle aynı motor,donanımda tatminkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: battalgazi33

leon 1.6 tdi ye bak 43.500 golfle aynı motor,donanımda tatminkar

yıldan yıla 3 taksıtle odeme yapabılcegım odeme şekli varmı?
  • kardeş ödeme sorununu bayilerden çok bankalarla konuşsan ödeme sicilin temzise hertürlü yardımcı olurlar,nakit durumun nedir bilmiyorum ama iş bankası 1,00 dan ihtiyaç kredisi veriyor 25 bin için,taşıt kredisiyle arada pek bir fark yok, bayinin kendi şirketlerinden kasko yaptırman gibi bir zorunluluk yok,iğstediğin zaman satabilme imkanın var!! (ruhsata rehin yok) bankalara bir uğra derim gerekeni yaparlar emin ol
  • yıldana yıla yani hasattan hasata sadece fiat gurubta var bunun dışındakiler normal aylık sıstem sunuor.Mesala golf ya da corolla alasım var ama bu kredi yuzunden fiat guruba kaçıorum istemesemde.Offfff
  • auris 1.4 comfort extra + park sensörü ve birkç hediye dahil 40.250 fiyat almış bir arkadaş.İlanı burada, aranızda konuşup 2 auris için daha uygun bir fiyat alabilirsiniz bence. O fiyata c sınıfı dizel auristen mantıklı araç yok gibi.
  • Focus seneye kasa değiştireceği için Focus TDCI Titanium u uygun fiyatlara alabilirsin..
  • Walla toyotada seçimimi corolladan yaparım cunku auris adapazarı fakat yeni corolla japonyadan geliyormuş...40000 demiştim ama 44000 ne kadar lımıt yaptım.VW golfun iç tasarımını beğeniyorum sade, kaliteli işçilik ve kaliteli malzemeler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MESSERSCHMITT

quote:

Orijinalden alıntı: laprace

quote:

Saol ama Megandaki manuel vıtesın yapısını begenmıorum one yahu kazık gibi estetik sıfır .Bide fiyat lıstesıne bakıorum 15 cesıt model megan var 4 cesıt donanım 5 cesıt motor ıncelemekten yoruldum....nefret ettım

Sen bilirsin ben önerdim sadece.

Yooo ben bılırım değil guzel araba ama ne bilim arabanın içine alışamadım.Dış dizayn iyi ama içi eski kasa meganları clioları andırıor.En basitinden radio kısmında değişiklik yok gibi lcd panel hala aynı ufak tek satır.....yanılıor olabılırım

fluence kullandınız mı bilmiyorum ama en yakın renault bayisini arayıp dizel fluence test etmek istediğinizi söyleyin, bir de donanımlı modelse bence çok hoşunuza gidecektir

şahsen o kadar param olsa, "0" km araç alacak olsam, istediğim sınıftaki tüm araçları test ederdim, web sitesinden sonra araştırın derim, önce bayilerde görün fotoğraflara bakmakla dokunmak hissetmek çok farklı ayrıca bu araca diğer megané'larla aynı derseniz bence haksızlık olur

5 vites
     40000 lıraya dizel sıfır araba

6 vites

dizelinin motoru çok güçlü geldi bana ayrıca ses sistemi kalitesi, iç ses yalıtımı ve kliması çok başarılıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif -- 4 Temmuz 2010; 23:14:58 >

• crazyarif

saol kardeşim fotoraf atmışsın inceledim.Gitmediğim Alman Japon marka kalmadı hepsine baktım.Fransız almam ama bak demişsin zaten yolumun ustu bakıcam.
    Renaultun iç dizaynını sevmiyorum direksiyonu servis tabağı gibi, vitesin duruşu garip nedesem ki bu fransızların dizaynı bana uymuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maniac_Turk

Bravo ya da lancia delta

bravo süper ama araba B sınıfını anımsatıyor
  • quote:

crazyarif

saol kardeşim fotoraf atmışsın inceledim.Gitmediğim Alman Japon marka kalmadı hepsine baktım.Fransız almam ama bak demişsin zaten yolumun ustu bakıcam.
    Renaultun iç dizaynını sevmiyorum direksiyonu servis tabağı gibi, vitesin duruşu garip nedesem ki bu fransızların dizaynı bana uymuyor

katılıyorum.ne igrenç direksiyondur renolardaki +vites (gerçı fluence de vites gene ii gibi )
  • Galiba buldum alıcam arabayı VW golf tdı 105 manuel...
    çünkü Yeni kasa araba, yeni dizel motor (eskiler tırtır ötüyordu), VW nin ikinci eldeki durumu, diğer markalara gore (bence toyota ile kapışır) daha iyi işçilik ve malzeme kalitesi.Neden TSI değilde TDI diyenler olucak çünkü tsi ne kadar az yaksada tdinin ekonomisine yaklaşamıyor.Ayda 2 depo benzin alacagıma 1 depo dizel alırım.30 lıraya yaklaşık 200 km gitmek varken neden 37 lıraya 150 km gideyim .Bu arada Ankara y.ayrancı petrol de eurodizeli 3.03 gordum buda iyiye işaret kanımca...........İnşllah 15 gune kadar alıcam.DH uyelerine teşekkur ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MESSERSCHMITT -- 5 Temmuz 2010; 21:00:15 >
  • vw güzel bir seçim olur...zaten dizel düşünüyormuşsunuz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SenefrU -- 6 Temmuz 2010; 19:39:11 >
  • Mazda 3 dizele bakan oldumu?
    Fiyatı ne kadar yapıyorlar?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.