Şimdi Ara

400k üzümü 400k sülfüre çevirdim SSli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
1.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• hangi oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Laz Kozalak

hangi oyun

ikariam

edit: eksiler burdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KapKapKapPA -- 21 Aralık 2014; 1:53:14 >
  • Yeğen claş of klans oyna
  • quote:

Orijinalden alıntı: Laz Kozalak

Yeğen claş of klans oyna

yok ya yıllardır bunun alışkanlığı var başkalarını sevemedim, bide arkadaşlarla oynuyoz baya zevkli oluyo
  • Eskiden ne oynardım ylipson sunucusu 5.cisiydim
  • Clash of clans dışında iyi bir ştrateji oyunu söyleyin.
  • Nasi yaptin o isi
  • nasl bi oyun hocam zewklimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mystical23

Nasi yaptin o isi

ambrosia karşılığı, oyun belli zamanlarda oyuna girmen karşılığı ambrosia veriyor yada parayla alıyorsun. ben oyuna girerek 60a ulaşmıştım, 1 çevirme 5 ambrosia.

benimadimkuntakinte ikariam gayet güzel bence tabi tek başına sıkıcı olabilir

WESTEN tek başına sıkıcı olabilir ama arkadaşlarla oynayınca baya güzel oluyor

TheContact tekrar başlamak istersen hızlı şekilde gelişmene yardım ederim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: KapKapKapPA

quote:

Orijinalden alıntı: Mystical23

Nasi yaptin o isi

ambrosia karşılığı, oyun belli zamanlarda oyuna girmen karşılığı ambrosia veriyor yada parayla alıyorsun. ben oyuna girerek 60a ulaşmıştım, 1 çevirme 5 ambrosia.

benimadimkuntakinte ikariam gayet güzel bence tabi tek başına sıkıcı olabilir

WESTEN tek başına sıkıcı olabilir ama arkadaşlarla oynayınca baya güzel oluyor

TheContact tekrar başlamak istersen hızlı şekilde gelişmene yardım ederim hocam
    O oyun bitti ya bomboş kaldı serverler hala yeni server açıyorlar benimde My da bir hesabım kaldı 1 milyon civarı puanı vardı en son 1-2 sene önce girdim herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: Draqonn

O oyun bitti ya bomboş kaldı serverler hala yeni server açıyorlar benimde My da bir hesabım kaldı 1 milyon civarı puanı vardı en son 1-2 sene önce girdim herhalde

serverlar birleşicek tekrar canlandırmak için çalışıyorlar bakalım. tabi eski havası yok ama hala zevkli
  • Zamanında çok oynadım çok para harcadım her türlü puan türünde zirveyi gördüm ittifakımla zirveyi gördüm iyi photoshop öğrenmeme dahi vesile oldu ama bir yerden sonra sabır taşı çatlıyor bir strateji oyununa 7-24 zaman mı ayrılır , güzelim oyunu korsan ile mahvettiler has oyuncuları da kaybettiler şuan oynayanlar eski oyuncuların yanına yaklaşamaz bas bas bağırdığımız server birleştirme işini sonunda getirmiş olsalar bile korsan bitmedikçe düzelmeyecek oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: orientem

Zamanında çok oynadım çok para harcadım her türlü puan türünde zirveyi gördüm ittifakımla zirveyi gördüm iyi photoshop öğrenmeme dahi vesile oldu ama bir yerden sonra sabır taşı çatlıyor bir strateji oyununa 7-24 zaman mı ayrılır , güzelim oyunu korsan ile mahvettiler has oyuncuları da kaybettiler şuan oynayanlar eski oyuncuların yanına yaklaşamaz bas bas bağırdığımız server birleştirme işini sonunda getirmiş olsalar bile korsan bitmedikçe düzelmeyecek oyun
    travian en iyisiydi bence
  • Zamanında güzeldi çok sabahladık başında arkadaşlar edindik.ama çok bozdu savaş sistemi.en son bıraktığımda yıllar alıyofu bi savaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: orientem

Zamanında çok oynadım çok para harcadım her türlü puan türünde zirveyi gördüm ittifakımla zirveyi gördüm iyi photoshop öğrenmeme dahi vesile oldu ama bir yerden sonra sabır taşı çatlıyor bir strateji oyununa 7-24 zaman mı ayrılır , güzelim oyunu korsan ile mahvettiler has oyuncuları da kaybettiler şuan oynayanlar eski oyuncuların yanına yaklaşamaz bas bas bağırdığımız server birleştirme işini sonunda getirmiş olsalar bile korsan bitmedikçe düzelmeyecek oyun

haklısın korsan olayı oyuna ve oyunculara çok zarar veriyo ama napalım hala zevk alıyoruz . korsanla uğraşmıyoruz biz ittifak olarak 2-3 ay kadar önce bıraktık o işi.

• quote:

Orijinalden alıntı: benimadimkuntakinte

Clash of clans dışında iyi bir ştrateji oyunu söyleyin.

clash of clans strateji oyunuysa starcraft 2'ye bir bakmanı tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

Zamanında güzeldi çok sabahladık başında arkadaşlar edindik.ama çok bozdu savaş sistemi.en son bıraktığımda yıllar alıyofu bi savaş

evet bi aralar öyleydi ama şuan o kadar kötü değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: KapKapKapPA

quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

Zamanında güzeldi çok sabahladık başında arkadaşlar edindik.ama çok bozdu savaş sistemi.en son bıraktığımda yıllar alıyofu bi savaş

evet bi aralar öyleydi ama şuan o kadar kötü değil

Hayır o kadar saçmaydıkı bi savaş bitsin diye tüm dayı donanma ile kapatmaya çalışıyodukki girmesinler de bitsin savaş yoksa mumkun değil o savaş bitmez miller sıff savaş uzasın diye taşcı sokuyodu hem ucuz hem çabuk sonra zaten ittifaklar kocaman biri tekrar asker yetiştiriyo haftalar aylar süren savaşlar biliyorum.iyiki bırakmışım.saçmalığın danisksı.bırakmışım
  • Vay be 8.sınıfta iken gıladyatus oynuyordum :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AvriL -- 21 Aralık 2014; 1:06:18 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.