Şimdi Ara

45-50 bin tl ye alınabilecek en mantıklı araç nedir? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son zamanlarda en kafa karıştırıcı ve yoğun fiyat aralığı bu. Bu parayla;

B sınıfı dizel, full sıfır araç alınabilir.
    C sınıfı benzinli boş yada orta donanım sıfır araç alınabilir.
    C sınıfı benzinli full yada dizel boş ikinci el araç alınabilir (1-2 yıllık).

Marka model seçimi,zevk ve tercihlere kalıyor artık kötü araba yok. Siz ne istediğinize karar verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: never_dgn

quote:

Orijinalden alıntı: Sheldon-Cooper

Seat leon sehir icinde ne yakar? Arkadasa arac bakiyoruz 40-50 arasi bir butcesi var. Lacetti var suan onu satip yeni bir arac almayi dusunuyor.

leon tabiki bende 1.2 style ledli leon var 49.650 ye aldım yakıtı çok iyi... 1.2 motor ama 1.6 motorlara göre daha performanslı kesinlikle tavsiye ederim...

style donanim seviyesi orta mi oluyor en yuksek mi? Birde hangi sehirde kullaniyorsunuz araci? Daha cok uzun yol mu sehir ici mi? Yakit degerleriniz neler?

Baska eklemek istedikleriniz olursada sevinirim. Saygilar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: we[AGRA]

Son zamanlarda en kafa karıştırıcı ve yoğun fiyat aralığı bu. Bu parayla;

B sınıfı dizel, full sıfır araç alınabilir.
    C sınıfı benzinli boş yada orta donanım sıfır araç alınabilir.
    C sınıfı benzinli full yada dizel boş ikinci el araç alınabilir (1-2 yıllık).

Marka model seçimi,zevk ve tercihlere kalıyor artık kötü araba yok. Siz ne istediğinize karar verir.

Yada mondeo gibi 2 -3 yasinda D segmenti benzinli arac alinir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elantra alınır lpg takılır temiz temiz binilir
  • 50bin canlı para ve hala oyuncak arabalara bakıyorsunuz, ikinci el bir araba(mercedes) alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xCixLandx kullanıcısına yanıt
    Bugün bayiyi aradım ellerinde araba kalmamış saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Catalcalii

Bugün bayiyi aradım ellerinde araba kalmamış saygılar

bu fiyatları gören parası az olan veya fazla olan herkes sipariş verdi alan aldı almayan kapora verdi bekliyor tabiki kalmaz ama ocak şubatta rahatlar hemen teslimatlar başlar :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: achils38

Merhaba arkadaşlar Renault Clio 0.9 Turbo Icon Start&Stop u 41 600 e alıyorduk geri beni motorun 3 silindir olması ve 09 luk motorun yeni olması kuşkulandırdı.Bu kuşkularımı sıralayacak olursam;rolantide çok sallanır mı? uzun ömürlü olur mu? sonra 5.6 lt lik ş.içi tüketime kimsenin ulaşamaması ve son olarak 2. elde çok kayıp yaşar mıyım?
    Bütün bunlları düşününce kafam iyice karıştı, dizel motorun mantıklı oldugunu düşündüm ve bütceyi zorlayarak (kredi falan kullanmak istemiyorum) Renault Clio 1.5 DCi Icon Start&Stop 48 300 tl ye almaya niyetlendik şimdi bu motor hakkında hiç kuşkum yok ama bu paraya bu aracı almak mantıklı mı yoksa farklı ne gibi tercihler yapılabilir.
    Önerilerinizi bekliyorum. (Yılda 10-12 bin km kullanacagız çogunluk ş.içi.

C sınıfı sıfır araç alınabilir
    C sınıfı 2. el araç alınabilir.
    D sınıfı 2.el araç alınabilir.

Sizin yerinizde olsam o bütçe ile B sınıfı ile heleki Clio ile hiç uğraşmaz direk gider Sıfır veya 2. el Lancer ile Mazda 3 alırdım. Şu anda her ikisi için sağlam indirimde alırsınız.

• quote:

Merhaba arkadaşlar Renault Clio 0.9 Turbo Icon Start&Stop u 41 600 e alıyorduk geri beni motorun 3 silindir olması ve 09 luk motorun yeni olması kuşkulandırdı.Bu kuşkularımı sıralayacak olursam;rolantide çok sallanır mı? uzun ömürlü olur mu? sonra 5.6 lt lik ş.içi tüketime kimsenin ulaşamaması ve son olarak 2. elde çok kayıp yaşar mıyım?
    Bütün bunlları düşününce kafam iyice karıştı, dizel motorun mantıklı oldugunu düşündüm ve bütceyi zorlayarak (kredi falan kullanmak istemiyorum) Renault Clio 1.5 DCi Icon Start&Stop 48 300 tl ye almaya niyetlendik şimdi bu motor hakkında hiç kuşkum yok ama bu paraya bu aracı almak mantıklı mı yoksa farklı ne gibi tercihler yapılabilir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-kia-ceed-16-000-km-de-concept-dizel-147647001/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-2013-hyundai-i30-1-6-crdi-style-ov-9-458-km-otomol-merter-147591423/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-2012-otomatik-dizel-panaromik-cam-geri-kamera-fulll___takas-olur-147326721/detay
    benim önerim ise korelilerden yana olacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakantrk -- 20 Aralık 2013; 1:38:59 >

• dizel full c elysee yada 301 al. kalan paraylada bol bol yakıt alırsın.
  • B sınıfında ısrarlıysan bir Fiesta doldur ağzına kadar kullan derim donanımları eklendiğinde en iyi B segmenti tartışmasız Fiesta.

Clio çok yakışıklı güzel bir araç fakat o paraların arabası değil pek kalite olarak Fiesta kadar başarılı bulmadım şahsımca.

C segmentinde çok araç var Leon,Cruze,i30,Civic v.s kullanım amaçlarına ve zevklerine göre seçebileceğin çok araç mevcut.
  • xCixLandx kullanıcısına yanıt
    Pazardan çekilen bir markanın yedek parça servis ücretleri hiç bir zaman makul olmaz ayrıca 2 elide ister istemez düşecektir normal durumdan daha fazla deger kaybedecek.( bazı özel durumlarda nadir olanın 2 eli yüksek olabilir ama bu araçlarda böyle birşey olacagını sanmıyorum)
    Aslında çekilme haberlerini duymadan ilk yöneldigim marka oldu fiyat/ donanım durumundan ama malesef bu durumdan dolayı artık sıcak bakmıyorum.
  •  45-50 bin tl ye alınabilecek en mantıklı araç nedir?
  • 1.2 tsi golf comfortline

ikinci elde en az zararı sanırım bu araçdan yaparsınız
  • En iyi araç demeyeyim de en iyi araçlardan olarak 1.4 tsi comfortline golf veya jetta alınabilir 53'e.

Astra 1.4 140hp sport alınabilir.

Geriye kalanlardan parasını hak eden bir araç göremiyorum piyasada. Kompaktlık, kalite, ikinci el önemliyse golf, iç mekan hacmi, bagaj önemliyse jetta derim. Jetta'da golf kadar olmasa da kuvvetli ikinci ele sahip. Astra güzel ama 2 sene sonra satmak isterseniz değer kaybınız fazla olacaktır. Şu anki civic sakat kasa, pek sevilmiyor, yeni kasa çıkar fiyatı düşer, leon golf varken gereksiz bence. Corollanın falan fiyatları coşmuş zaten. i30 desek elite donanım manuel bile 55 küsür. Vala vw'nin fiyatları gene iyi kalmış. Tercih sizin.
  • seat leon
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: never_dgn

quote:

Seat leon sehir icinde ne yakar? Arkadasa arac bakiyoruz 40-50 arasi bir butcesi var. Lacetti var suan onu satip yeni bir arac almayi dusunuyor.

leon tabiki bende 1.2 style ledli leon var 49.650 ye aldım yakıtı çok iyi... 1.2 motor ama 1.6 motorlara göre daha performanslı kesinlikle tavsiye ederim...

style donanim seviyesi orta mi oluyor en yuksek mi? Birde hangi sehirde kullaniyorsunuz araci? Daha cok uzun yol mu sehir ici mi? Yakit degerleriniz neler?

Baska eklemek istedikleriniz olursada sevinirim. Saygilar.

leonda style üst donanım tabi fr da var ama 1.2 motorda fr yok... kayseride kullanıyorum karışık kullanım uzun yol da var şehir içi de ama verileri çok iyi bir depoyla 800-950 km arası yapılır ekonomik kullanımda... tsi motor basarsan çok kaçar çok yakar basmazsan az yakar...

• bi karar vermişsindir artık bu kadar yorumdan sonra heralde
  • quote:

üstünde 4 bin koyup clio 1.2 turbo 120 EDC alabilirsiniz ICON donanımını.

clio yu beğendiyseniz.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.