Şimdi Ara

460k Çekilir mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 20 işaretlediğim Matta bi güzel kaydırma yapmışım idealini düşündüğüm türkçe de kötü geldi konuş 468k

Edebiyattan ortalama 50-52 net
    Coğrafya 17
    Mat 10
    Geo 1 civarında net yapıyorum şu anda

Tempolu bir şekilde devam ettirirsem kaça çekilir sizce yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• 25-30

• Coğrafyada 20 üstü görmen gerekiyor dostum 15-16 soru genel kültür zaten edebiyattan 49+ uçurur 5 geometri ekle fena çekersi

• 2 sene önce 420 binden 77bine çekmiştim tm3'te. Ygs çok zordu lys biraz daha kolaydı. Edebiyat 41, coğ 19, mat 18, geo 7

• Ulan sevgilimden ayrıldım üstüne bi sikko sonuç geldi psikolojim yerlerde bari sınav düzgün gelseydi

• Up

• UP SA DERİM AS DEMEM

• UP UP UPPER

• birisi 400k dan 40k çekmiş. mat 15 net mi ne edb 48 falan. sen 50 üstü edb 15 mat 10 da geo yap sende çek. cocuk 3 geometri yapayım diye gırmıs geo sınavına 9 net yaparak ayrılmış sınavdan
  • Arkadaşlar bu kadar berbat sonuçları nasıl alıyorsunuz? 460k nedir? Sonuç ekranına bakarken hiç mi utanmıyorsunuz? Düşünsenize bir insan ygs matematikten 2 3 net yapıyor. Kusura bakma kardeşim bence barajı geçtiğine sevinmelisin boşuna ümitlenme çekmek için ayrıca lysye para da verme lysye girmeden ygsden tercih oluyorsa en saçma sapan üniversitelere git diploma al.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.