Şimdi Ara

4gb ram lazımmış. Milyarlık ekran kartı lazımmış bu oyuna. Peh!! Girinde okuyun. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

ben raidlerde( az önce girdiğim raidde dikkat ettim) 28 fps alıyorum. Eğer bossun dibine yaklaşırsam çok sıkıntı oluyor ama uzaktan rahat rahat healleyebiliyorum milleti.

ama benim demek istediğim casual oyuncular için wowa başlamaları için gereken donanım üstteki özelliklerle yeterli.

Ama derse ben işi büyütücem hardcore olucam vs vs derse donanımı illaki arttırmak zorunda .

o kadar da cahil deiliz konu açmısımdım ordan bak resme oyunun giriş ekranındakı Deathwing filan mavi siyah hatları belirsiz ekran parlıyo kararıyo

o kadar cahil değilsen kendi sorununu kendi topicinde çözmen gerektiğinide bilmen gerekir. Başka topiclerde konuyu bulandırmaman gerektiğinide bilmen gerekir.

neden kotu takiliyorsun trip atiosun orda bir kufurmu var adami salak yerine koyuyorsunuz bizde saka ile karisik bir sey soyluoruz sizin gibiler yuzunden soguorum

• Recommended Specifications

Windows® System Vista64/Windows 7 OS:

- Dual-core processor, such as the Intel Pentium D or AMD Athlon 64 X2
    - 2 GB RAM
    - 256 MB NVIDIA® GeForce® 8600 or ATI Radeon™ HD 2600 or better
    - Multi-button mouse with scroll-wheel
  • önerilen sistem özelliklerine çok fazla bakmayın. Aion online için de önerilende 512 ram falan fisman var. Ben bu bilgisayarımın özellikleri ile neredeyse -li fpslerde takıldım.

@teddybear01
    Senin dediğinin aynı şekilde sana dedim. Kendin gördün lafların karşı tarafta nasıl etki ettiğini. İnsanların her lafında ya da her kötücük lafında soğucaksan en doğrusunu yapıyorsun.

Uzatmayalım konu temelinde takılalım.
  • ben 2 gb ram 256 ekran kartıyla oynuyorum gram kastıgını görmedim.
  • bence kasmak nedir bunun tanımını yapıp ortak bir noktada birleşmemiz lazım.. kimi 1024x768 çözünürlükte 15 frame rezalet görüntüleri mükemmel diye nitelendirirken kimine göre 1920x1080 de 25 frame kasmak olabiliyor..
    832 mb ram ve vista ile dungeon girişinde ileri tuşuna bassan lootu almaya içeriyi ancak yükler

hazır ram fiyatları düşükken 30-40 lira verip 4 gb ram al farkı kendi gözlerinle gör..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saphrenia

quote:

Orijinalden alıntı: techraven

Sadece Vista yüzünden bile demiş olabilir insanlar o kadar lafı, Vista mı kaldı yahu

Ben bu konuda tam tersi istikamette ilerliyorum. WoW windows XP'de oynanır, yok vista, yok windows 7 falan bilgisayarı inanılmaz kasan işletim sistemleri.

Ben hala inatla XP kullanmaya devam ediyorum WoW için. Ve 6 yıllık makinem ile 25 man raidlerde 20 fps altını hiç görmedim (üstelik baya ciddi addon kullanan biriyim) shadow , AA falan gibi gereksiz özellikleri kısarım ama büyü effectkeri sonuna kadar açıktır her zaman.

WoW'u windows 7 de oynuyorsanız size 4 değil 8 GB ram bile yetmez. Ben burda 3 GB ram, 6 yıllık makina ile 10 manlerde 30-35 fps ile oynarım. Siz orda 8 gb ramle bile yakalayamassınız bu fps değerni.

O sebeple eğer son 1 yıl içinde 2000 dolar verip bir bilgisayar almadıysanız XP'den şaşmayın.

Vista konusunda haklısın ancak Windows 7 Xp'ye nazaran kat be kat daha iyi benim gözümde.Çıktığından beri kullanıyorum daha en ufak bir kasma yaşamadım.Fps raidlerde 30un altına daha hiç düşmedi.Xp yükle farkı anlayacaksın deme denedim daha önce en ufak bir fark yok.Ha Vista berbat ötesi o konuda hak veririm ama w7 ftw şimdilik .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nepheth -- 20 Ocak 2012; 10:41:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tosunpasa

bence kasmak nedir bunun tanımını yapıp ortak bir noktada birleşmemiz lazım.. kimi 1024x768 çözünürlükte 15 frame rezalet görüntüleri mükemmel diye nitelendirirken kimine göre 1920x1080 de 25 frame kasmak olabiliyor..
    832 mb ram ve vista ile dungeon girişinde ileri tuşuna bassan lootu almaya içeriyi ancak yükler

hazır ram fiyatları düşükken 30-40 lira verip 4 gb ram al farkı kendi gözlerinle gör..

800x600 de oynuyorum. Ama bunun sebebi grafik falan değil. 20 gb ramimde olsa ekran kartımda olsa ben yine 800 x 600 window mode'da oynarım bütün oyunları. (Windows mode varsa harika olur tabi,bazılarında yok

dungeonlarda ciddi anlamda müthiş bir kasma görmedim. Yani özellikler kapalı tabi. Ama neredeyse hiç kasmıyor diyebilirim.

arkadaşımın bilgisayarında wowa girdiğimde izlediğim oyun bende ki oyun değildi. Grafikler üst düzeyde. Ama ben wowu hard core oynamak istemiyorum. İşin lore kısmına bakıp role play yapıyorum milletle. Ben hard core'luğumu ultimayla başladım ultima ile bitirdim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.