Şimdi Ara

4Str0nGtR Manes Ardream Pk Show>> COme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Warrior kafalık ile göğüslüğü çıkarmış, sen ise full üstüne.Eğer warrior sc kullanıyorsa o hali ile sana en az 650 damage vermesi gerekirdi.Zaten normal bir asas taş çatlasa 3300 hp olur ve seri vurulan 650 damage'e neredeyse hiçbir minor karşı koyamaz.

Yani ya Warrior Noob ya da senin takıların sağlam ki o kadar adamı peşinde koşturduğuna göre takıların sağlam olmalı. (İN vb.)

Sonuç itibariyle İtem var Prefessionellik yok.
    (Bunların çoğu teoridir)

Ayrıca müzik midemi buladırdı.

Ayrıca 5 eylülden bu yana upluyorsun da kimseye zorla birşey seyrettiremezsin.

• quote:

Orjinalden alıntı: el_morad

Hiç beğenmedim.

Warrior kafalık ile göğüslüğü çıkarmış, sen ise full üstüne.Eğer warrior sc kullanıyorsa o hali ile sana en az 650 damage vermesi gerekirdi.Zaten normal bir asas taş çatlasa 3300 hp olur ve seri vurulan 650 damage'e neredeyse hiçbir minor karşı koyamaz.

Yani ya Warrior Noob ya da senin takıların sağlam ki o kadar adamı peşinde koşturduğuna göre takıların sağlam olmalı. (İN vb.)

(Bunların çoğu teoridir)

Warrior noob değil 4 asas gözümün önünde kesemedi..Ama bende noob değilim ..dediğin gibi in vb. takılarım var..Bana ardreamda 650 yi geç 400 vuracak warriorun elinden öperim

• yoo gzl video
  • quote:

Orjinalden alıntı: Str0nGtR41

quote:

Orjinalden alıntı: el_morad

Hiç beğenmedim.

(Bunların çoğu teoridir)

Warrior noob değil 4 asas gözümün önünde kesemedi..Ama bende noob değilim ..dediğin gibi in vb. takılarım var..Bana ardreamda 650 yi geç 400 vuracak warriorun elinden öperim

Beğenmeme tavrıma karşı sabırlı ve düzgün konuşmana hayran kaldım (Pek çok kişi yapamaz)

Aslında video güzel sadece sırf kaçman biraz canımı sıktı.(tabi müzik hakkında söylediğim doğruydu)

Daha çok vs li ve daha iyi müzikli videolar dileğiyle

650 damage vurması gerekir derken sana senin çıplak halinle vurması gerekir demiştim eğer sen bu dediğime göre yazdıysan helal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi el_morad -- 24 Eylül 2007; 1:00:37 >

• abi super ya acayip guzel olmus

(simdi dover beni iyi biseyler diyelimde)

cokta kotu degil ya guzel yinede

• YOrumlar için sağolun çar salı günü satılıyor yani yarın eğer bi aksilik çıkarsa cok daha güzel bi vs movie hazırlıcam ..Zaten vs de kesilmiyorum cok hoş bi video olucak inanın
  • fena değil emeğe saygı
  • quote:

Orjinalden alıntı: ImTheBoss

fena değil emeğe saygı

eyw saol
  • up
  • Alay1nagiderin ss sini nerde bulabilirim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.