Şimdi Ara

5.30i nasıl dır (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    bu on amasitorun oldugu yerler sase numarasının oldugu yer degişmiş:/
  • Böyle sağıyla soluyla oynanmış araçlara yaklaşmayın bedava bile olsa bir araba parası daha harcarsınız adam olmaz bir bmw de karpuz jant varsa koşarak uzaklaşırım ben.
  • ya hocam kusura bakmayın ama sadece şu resimlere bakarak;

- o arabaya o jantı takıp birde üstüne yay ile alçaltan

- o seride olmayan direksiyonu sonradan alıp takan ve üstüne sadece çevresini alcantara kaplatan

- amerika versiyon olması sebebiyle sürekli mil/galon hesabı yapacak olmaktan (dijital göstergede belki değiştirilebiliyordur ama sanmıyorum)

- 2000 model arabanın 170.000km olmasından

- aracım en dolu model diyerek ön göğüste geçtim ekranı, BMW Business kaset çalarlı teyp ve ses sisteminin olmasından

- resimlerde amortisör kulelerinin kabak gibi parladığını (işlem gördüğü için)

anlamadıysanız ve tüm bunlar dahilinde 41.000TL para isteyen birinden kıllanmayıp verdiğiniz 150TL için hiç üzülmeyin..

zira Sahibinden.com'da E39 dediğinizde %90 sorunu olan, kmsi düşürülmüş, leş gibi otomobillere inanılmaz paralar istiyorlar.. gerçek bir E39 sahibi olmak istiyorsanız bu otomobili sahibinden.com'da aramayın, kafanıza göre bulmanız mümkün değil..

geçtiğimiz ay bir arkadaşım, bir arkadaşıma Maslak BMW Abarth servis tavsiyesi üzerine 2003 model, orjinal 65.000km'de, garanti süresi içerisinde bakımları Borusan'da daha sonra tüm bakımları BMW Abarth'ta yapılmış Individual paket 5.25iA'yı 42.000TL'ye satın aldı.. aracın ilanı kendi içimizde döndü, internete konulmadı..

benim fikrim, sizin linkini koyduğunuz ilandaki otomobilin değeri kabaca 18.000 - 20.000TL arasıdır.. iş sadece 1 parça boya ile bitmiyor malesef..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 34bmw26

edit:..............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YaKaMoZ1231 -- 16 Haziran 2014; 21:02:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YaKaMoZ1231

onuda gectim
    arabanın ön airbagler yok
    motor sorunlarını eksperde dinlemedim bile
    aracın sahibinin tek dediği bilmiyorum demesi :S

bilmiyorum bu işler birazda nasip olayı
    belirttiğiniz arac gercekten guzelmiş (ALLAH gule gule binmek nasip etsin)

teşekkürler..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YaKaMoZ1231

onuda gectim
    motor sorunlarını eksperde dinlemedim bile
    aracın sahibinin tek dediği bilmiyorum demesi :S

bilmiyorum bu işler birazda nasip olayı
    belirttiğiniz arac gercekten guzelmiş (ALLAH gule gule binmek nasip etsin)

dobra dobra soyledı arbamda hic bısey yok die

demiş işte hiçbir şey yok diye. :)

valla millet öyle güzel yalan söylüyor ki. bir tane 5.20d bulmuştuk arkadaşa 2012 model 120bin istiyor
    ben şüphelendim hemen. buna demiş 1-2 lokal boya var. bir araştırdık araçta 6 tane hasar çıktı en düşüğü 7 milyar en yükseği 160 milyar. evet 160 milyar 16 değil.
  • pertten toplanmis iste :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YaKaMoZ1231 kullanıcısına yanıt
    hocam o kasayı bilmemde bende 2012 520 d var durumun müsaitse bundan al gerçi düz vitesten buna alışana kadar canım çıktı ama alıştım daha rahatmış aslında :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.