Şimdi Ara

5 liram var kız arkadaşıma ne alabilirim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
1.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birikmiş 5 liram var kız arkadaşıma yarın süpriz yapmayı düşünüyorum ne alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revialdechatelon -- 12 Nisan 2013; 22:33:31 >

• Birikmiş 5 lira mı
  • Bimciler Konuya bekleniyor :D
  • ilker yağlı gevrek ve teatone şeftali ice tea al.
  • Bi kendine birde ona Cornetto al beraber eriyin
  • Hocam esnafim.12 li pasabahce cay bardagi 5 tl.bi guzelde hediye paketi yaparim.ne dersin?optikli hemide.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esnaf_TV -- 12 Nisan 2013; 22:37:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

Hocam esnafim.12 li pasabahce cay bardagi 5 tl.bi guzelde hediye paketi yaparim.ne dersin?optikli hemide.
    iddaa oyna lan bence
  • akıl fikir al dicem de parayla satılmıyorki . 5 tl n var ve onuda sevgiline harcayacan. niye ? sevgilin benzin yakıyorda sen sumu yakıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zymnax

Birikmiş 5 lira mı
    nasıl biriktirdin o kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

Hocam esnafim.12 li pasabahce cay bardagi 5 tl.bi guzelde hediye paketi yaparim.ne dersin?optikli hemide.

• prezervatif al o olmayan kız arkadaşına
  • Kız istanbulda oturuyor ben kocaelide otobüsle gidicem bütün param oraya gidiyor otobüste kek kola falan verirler heralde diye düşündüm kalan 5 liraya da yaratıcı bir hediye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 999999 IN 1

prezervatif al o olmayan kız arkadaşına
    Sağ eline mi nivea bakım kremi al çok yıpranıyordur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Revialdechatelon

Kız istanbulda oturuyor ben kocaelide otobüsle gidicem bütün param oraya gidiyor otobüste kek kola falan verirler heralde diye düşündüm kalan 5 liraya da yaratıcı bir hediye düşünüyorum

Kocaeli - İzmit arası kek verilmiyor. Sabahları meyve suyu falan var ama akşam dönüşte sadece çay ve nescafe veriliyor. 5 liraya güzel bir bileklik alabilirsin tabi sevgilin maddi şeylere düşkün değilse önemini gayet iyi anlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: SatanistKesenPsikopatKedi

98 doğumlusun yaptığın espriye bak git süt iç uyku saatin geldi senin
  • bazen tek bi gül yeter verirken ne diyeceğini bilirsen
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToLGa41

quote:

Kız istanbulda oturuyor ben kocaelide otobüsle gidicem bütün param oraya gidiyor otobüste kek kola falan verirler heralde diye düşündüm kalan 5 liraya da yaratıcı bir hediye düşünüyorum

Kocaeli - İzmit arası kek verilmiyor. Sabahları meyve suyu falan var ama akşam dönüşte sadece çay ve nescafe veriliyor. 5 liraya güzel bir bileklik alabilirsin tabi sevgilin maddi şeylere düşkün değilse önemini gayet iyi anlar.

Hocam yıkıldım şuan kek verilmiyorsa yandım neyse bütçem 4 liraya düştü poğaça alırım 1 liraya

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SatanistKesenPsikopatKedi

98 doğumlusun yaptığın espriye bak git süt iç uyku saatin geldi senin

sana mı sorcam ne zaman yatacağımı fakir. Not:bende zengin deilim ama en azından kız arkadaşım olsa 5liradan daha pahalı bir hediye alabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

• Antep fistikli cikolata al
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.