Şimdi Ara

5000-6000 tl arası bütçe için tavsiyeler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Artık bu kadar araştırma yeter dedim ve TX-P50VT20E modelini yanında 1000 watt lık ses sistemi hediyesi ile birlikte satın aldım, 1 hafta sonra kurulum yapılacak zaman içerisinde olumlu olumsuz düşüncelerimi yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtseko

Artık bu kadar araştırma yeter dedim ve TX-P50VT20E modelini yanında 1000 watt lık ses sistemi hediyesi ile birlikte satın aldım, 1 hafta sonra kurulum yapılacak zaman içerisinde olumlu olumsuz düşüncelerimi yazarım.

Arkadaşım en iyisini yapmışsın bende TX-P50G20E var. Plazma parlama yaparmış hadi len diyesim geliyor, gelin bir bakın Panasonic NeoPDP ekrana birde yeni nesil LED aydınlatmalı LCD lere. Mesela geçen bir tane gördüm LG 8500 modeliydi önünde saçlarını tara. Birde bende önceden led aydınlatmalı lcd düşünüyordum fakat plazmadaki geçek renkleri görünce hemen gittim aldım :)
  • Parlama sorununa sonuna kadar katılıyorum buna rağmen neden led tv ler kapış kapış gidiyor anlamış değilim,bende az kalsın 55lx9500 alıyordum mağazada ürünle karşılaştığım an vazgeçtim ve bu plazmaya karar verdim en doğru kararı verdiğime eminim keşke vaktim olsaydı az daha yakında ucuzlar kesin :))
  • eski plazmalarda burn in olayı vardı devam ediyormu. birde eskiden hatırladıgım kadarıyla plazmanın ömrü lcd ye oranla yarı yarıya düşükdü. bu problemler giderildimi.
  • 106 ekran Philips plmazmamız 2 yılda pert oldu . Tv'yi açtığımda 10 dk bekliyorum görüntü gelsin diye. Ekranda siyah açılıyor yavaş yavaş siyah noktalar kalkıyor. Veee 10 dk sonra görüntü temiz oluyor
  • Selamlar,su anda ailemin evinde samsung 106 plazma var daha yeni servisden geldi bir anda ekran uçmuştu neyse 300 lira ile hallettik, bu olumsuzluğa rağmen içim rahat bir şekilde plazma aldım ama ne samsung ne philips,panasonic bu konuda en iyilerden aradığım her şey fazlasıyla var,kullanmaya başladıktan sonra olumlu olumsu z düşüncelerimi paylaşacağım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.