Şimdi Ara

55'' LED tv tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar.. bu tv islerinden hic anlamiyorum, yardimci olabilirseniz memnun olurum..

55'' led tv alacagiz.. 3d ozellige gerek yok sanirim.. 3000-4000 TL butcemiz var..

bizimkiler aceleci biraz, avm'ye gitmisler oradan aradilar, lg 55uf7787 alacaklardi 3800 e(+akilli kumanda), arastirma yapmak icin aldirmadim, ertelettim.. internetten arastirdim, 3400 civarina var cogu yerde..

1--oncelikle internette fiyatlar cok daha ucuz.. ama garanti, teknik servis hizmeti onemli.. internetten alisveris yaparsak bu konuda sikinti yasar miyiz? yoksa birkac yuz lira fazla verip magazadan almak daha mi iyi?

2--uzun vadeli kullanabilecegimiz, yeni gelismeler karsisinda direncli, kisa zamanda teknolojik olarak eskimeyecek, fiyat/performans acisindan yuksek 55'' led tv olarak ne onerirsiniz?

• bi arkadasa soruyorum, 'tv de sony, sharp, philips bunlardan sasma' diyor..

digerine soruyorum, 'ya biraksin, lg, samsung bu isin duayeni' diyor.. :)

Yarin siparis verecez ama kafam cok karisik..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rijkaard8 -- 1 Aralık 2015; 18:21:12 >
  • yok mu hic onerisi olan?
  • rijkaard8 R kullanıcısına yanıt
    Bence de LG al ama 7787 değil uf950v al ömürlük olsun. Yanında g4 hediye ediyorlar satarsın o fiyatlara gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harpci

Bence de LG al ama 7787 değil uf950v al ömürlük olsun. Yanında g4 hediye ediyorlar satarsın o fiyatlara gelir.

tesekkurler ama alip satma gibi islemlere girebilecegimizi sanmiyorum. ayrica g4 u satsak bile butcemizi asiyor gibi..
  • Philips için herkes çok yavas oldugunu soyluyor, teknoloji markette denemeden almayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.