Şimdi Ara

5920G xp'de ses sorunu.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ftp://ftp.work.acer-euro.com/notebook/aspire_5680/driver/Bluetooth%20Driver%20Ver.5.0.1.1500.zip

quote:

Orjinalden alıntı: seda2

arkadaşlar 5920g bluetoot xp driver link verirmisiniz?
  • merhabalar
    ben de 4 gun once 5920G aldim xp kurdum fakat sesle alakali problem yasiyorum.
    vistanin modem driverini kurmaya calistim onerildigi gibi, ama kurulum esnasinda hata veriyor ve kapaniyor kurulum. baska driverlar denemeye calisiyorum ama aygit yoneticisinde bilinen ses suruculeri uzerine sag tiklayip surucu guncelle diyorum ama calismiyor.

yardimci olursaniz cok sevinirim. simdiden tesekkurler.
  • neyse hallettim.

hersey harika calisiyor.

dosyalari upload edip cozumlerini paylasan arkadaslara tesekkurler :)
  • Merhabalar ;
    Benimde 5920g T7100 bilgisayarım var ,xp kurmak istiyorum fakat gereken tüm sağlam driverlarını bulamadım ,tüm driver linklerini verebilirseniz sevinirim.Bu arada bir kaç sorum olacak :
    1- Empowering Technology xp de çalışıyor mu?
    2- Xp yükledikten sonra vistaya geçmek isteyince alt + F10 yapınca vistayı geri yükleyecek mi?
    3- Acer 'ın orjinal programlarını (NTI-CD MAKER,Acer VCM,Orion,Acer Arcede Deluxe) programlarını da xp ye uyumlu olarak bulabilecek miyim?
    4- Bilgisayarı açmadan multimedia tuşuna basarak film,müzik,resim izleme,dinleme özelliği xp de çalışacak mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: darklion

Merhabalar ;
    Benimde 5920g T7100 bilgisayarım var ,xp kurmak istiyorum fakat gereken tüm sağlam driverlarını bulamadım ,tüm driver linklerini verebilirseniz sevinirim.Bu arada bir kaç sorum olacak :
    1- Empowering Technology xp de çalışıyor mu?
    2- Xp yükledikten sonra vistaya geçmek isteyince alt + F10 yapınca vistayı geri yükleyecek mi?
    3- Acer 'ın orjinal programlarını (NTI-CD MAKER,Acer VCM,Orion,Acer Arcede Deluxe) programlarını da xp ye uyumlu olarak bulabilecek miyim?
    4- Bilgisayarı açmadan multimedia tuşuna basarak film,müzik,resim izleme,dinleme özelliği xp de çalışacak mı?

bu sorunun cevaplarına acil olarak benimde ıhtıyacım var
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.