Şimdi Ara

600 TL civarı telefon tavsiyesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
1.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tav2612

quote:

Orijinalden alıntı: vendetta71

gelen öneriler şimdeye kadar bunlar

Nokia Lumia 720

Sony Xperia M

Sony Xperia L

General Mobile Discovery

arkadaşlar lütfen konuya bakanlar benim diyeceğim yazılmış demesin önerisi olan yazılmış olsada yazsın çok yardımcı olacak bana başka önerileride duymak isterim bunlardan birini önereceksenizde yazmanızı rica ediyorum yardımcı olan herkese çok teşekkürler.

Bu uc telefon icinde xperia L bence daha cazip,en alt secenkteki telefonumsu cihaz ise bence alternatif olamaz,patir patir dokulmeye basladi discovery,sarjdi soketti pikseldiflasti derken yazik olur paraniza bence.

adını bile yazmaya gerek yok diyosun yani General Mobile Discovery için

yanlız bana gelen tavsiyeler orda yazan telefonlar sizin tavsiyenizi öğrenseydik burdakilerden seçmeniz şart değildi.

• Baktimda simdi mesajlarina yankis anlmadiysam 1000 cvari butcen var,1000 liraya en iyi telefn xperia sp benim fikrime gore kulkaniorumda memnununda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xperia p ve xperia sp ikiside güzel telefonmuş ama bütçe gitgide yukarıya çekiliyor.

aslında zorlarsam 1000 tl ye çıkabilirim evet ama ilk android telefonum olacak bilemiyorum yinede tavsiyelere teşekkürler arkadaşlar.

konuyu yeni gören arkadaşlarında aklında öneri varsa yazamalarını rica ediyorum.
  • Kesinlikle general mobile discovery derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: 06_EMRE

Kesinlikle general mobile discovery derim.

hocam özelliklerini inceledim evet fiyatına göre pek çok iyi özelliği var hatta kendinden pahalı bi çok telefonda olmayan özellikler onda var hatta abartılan 2 binlik tellerle bile kıyaslayanlarda var ama şu konu kafama hiç yatmadı fiyat performans süper ok ama fiyat kalite olarak çok kötü deniliyor malzeme kalitesi çok ucuz dokunsan kırılacak türden gibi ve bide şarj yerinden yaşanan sorunlar çok oluyomuş. yani evet güzel özellikleri ama bu kadar para verip heba olmasından çekiniyorum.
  • quote:

quote:

hocam özelliklerini inceledim evet fiyatına göre pek çok iyi özelliği var hatta kendinden pahalı bi çok telefonda olmayan özellikler onda var hatta abartılan 2 binlik tellerle bile kıyaslayanlarda var ama şu konu kafama hiç yatmadı fiyat performans süper ok ama fiyat kalite olarak çok kötü deniliyor malzeme kalitesi çok ucuz dokunsan kırılacak türden gibi ve bide şarj yerinden yaşanan sorunlar çok oluyomuş. yani evet güzel özellikleri ama bu kadar para verip heba olmasından çekiniyorum.

Bence çok önemli değil,biraz dikkatli kullanımla sorun çözülür.Sonra da önerim s3 mini yada desire x
    Kendim desire x kullanıyorum.

• quote:

quote:

quote:

Bence çok önemli değil,biraz dikkatli kullanımla sorun çözülür.Sonra da önerim s3 mini yada desire x
    Kendim desire x kullanıyorum.

teşekkürler desire x i daha önce incelememiştim onuda alternatifler arasına alayım

• Ikı ay kullanıp mecburen sattığım ve yıne mecburen on ay daha taksıtını odeyeceğim dıscovery illetınden uzak dur bence,1000 gayet guzel modeller var ıncele,ben mecbırıyetten xperia L aldım babqmın tanıdıgından,ama oldujca memnunum dıscovery den sonra ilaç hibi geldi.

• 850 liraya kadar butceyle discovery almamak salakliktir. 900-1000 arasındaki bütçeyle de nexus 4 almamak salakliktir.

• mertgonul kullanıcısına yanıt
    kimseye hakaret etmeden konuşsak daha iyi.

senin fikrin tabi ama şimdi biride kalkar sana hakaret eder hoş bi durum değil.

tavsiyen için teşekkürler.
  • 1) İkinci el Lumia 820 (en az 3yıl güncelleme alacak ve arkasında Nokia gibi sağlam bir şirket var + kullandıkça şişmiyor.

2) Sıfır Lumia 620 + 32GB Class10 SD Card

3) General Mobile discovery 16Gb ( Her android telefon gibi 2seneye çöp olacak bunu unutma)

• Bende seninki gmd dusunuyodum ama vazgectim xperia l oneririm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

1) İkinci el Lumia 820 (en az 3yıl güncelleme alacak ve arkasında Nokia gibi sağlam bir şirket var + kullandıkça şişmiyor.

3) General Mobile discovery 16Gb ( Her android telefon gibi 2seneye çöp olacak bunu unutma)

instagram bile daha 1 hafta oldu geleli windows phone platformuna tahmini 2-3 yıla işler kötü gitmezse uygulama mağazası anca oturur ancak o zamanda şuan alınan lumialar işe yaramaz o yüzden en mantıklı seçim android almaktır 2 yıl sonra hangi platform daha iyiyse ona geçilir yok bilmem kaç yıl sonra iyi olacak şu kadar güncelleme alacak demek biraz saçmalık şuan hangisi iyiyse o iyidir discovery almak en mantiklisi lumialar şuan çok pasif

• quote:

Orijinalden alıntı: mertgonul

quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

1) İkinci el Lumia 820 (en az 3yıl güncelleme alacak ve arkasında Nokia gibi sağlam bir şirket var + kullandıkça şişmiyor.

instagram bile daha 1 hafta oldu geleli windows phone platformuna tahmini 2-3 yıla işler kötü gitmezse uygulama mağazası anca oturur ancak o zamanda şuan alınan lumialar işe yaramaz o yüzden en mantıklı seçim android almaktır 2 yıl sonra hangi platform daha iyiyse ona geçilir yok bilmem kaç yıl sonra iyi olacak şu kadar güncelleme alacak demek biraz saçmalık şuan hangisi iyiyse o iyidir discovery almak en mantiklisi lumialar şuan çok pasif

lumialar işe yaramaz o yüzden en mantıklı seçim android almaktır

Allah aşkına şu önyargını kır mağazada hangi uygulama yok sen bir söyler misin? İşine yaracak her turlu uygulama var belli başlı oyunlar var garantisi de iyi. İnstagramdan önce 6tag vardı ki 6tag androidin orijinal instagramını ikiye böler. Ben hala 6tag kullanıyorum. Sen söyle neresi eksik hangi uygulama yok ben cevaplayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Phant0mAssassin

Bende seninki gmd dusunuyodum ama vazgectim xperia l oneririm

ben gmd düşünüyorum diye birşey yok hatta gmd lerin malzeme kalitesizliği ve garanti servisindeki sorunlar dolayısıyla çok ciddi çekincelerim oluştu. ben şuan araştırma aşamasındayım tüm tavsiyeleri araştırıyorum xperia larda hoşuma gitti ama her tavsiyeyi duymak istiyorum yinede bakıyorum.
  • vendetta71 V kullanıcısına yanıt
    Bencede ya 720 al yadA GMD al

http://www.nasabilgisayar.com/General-Mobile-Discovery-White-4-GB-Cep-Telefonu,PR-4655390.html
  • Enes4499 E kullanıcısına yanıt
    GMD yi çevremde kullananlar var ufak tefek sorunları saymazsak ki her telefonda olağan şeyler garantilik bişey olmamış memnunlar yani ama bi çok kişinin sorun yaşaması benim için soru işareti oluşturuyo lumialara bakıyorum xperia larda ihtimal dahilinde teşekkürler tavsiyen için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vendetta71 -- 23 Kasım 2013; 17:05:30 >
  • up
  • bence s4 mini al 900 tl civarında.
  • RecepSalih kullanıcısına yanıt
    teşekkürler tavsiyen için 900 lere çıkma konusunda emin değilim ama değerse eğer çıkabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.