Şimdi Ara

6500 slide sorunu yardım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
10.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar bide ben yeni bi hata buldum slidede mesajların geliş saati vede rapor saatleri 3 saat erken gösteriyor bunu çözen varmı yada bana özel bi sorunmu
  • quote:

Orjinalden alıntı: judeyim

arkadaşlar bide ben yeni bi hata buldum slidede mesajların geliş saati vede rapor saatleri 3 saat erken gösteriyor bunu çözen varmı yada bana özel bi sorunmu

O galiba herkeste var gördüğüm bütün 6500slidelerde gördüm.Saatin bozuk olduğunu düşündüm ama bi baktım bozuk değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jabba The Hutt -- 26 Temmuz 2008; 11:18:00 >
  • ARKADAŞLAR BANA ÇOK YARDIMCI OLDUNUZ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BENİM TELİN KULAKLIGI ARAMA YAPTIGIMDA HIŞIRTI GİBİ BİŞEY VAR SLİDE KULLANAN ARKADAŞLAR BU HIŞITIYA BENZER SES SİZDEDE VARMI....
    İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM...
  • 6500 slide hafıza kartı sorunu yaşayanlar.Bende kamerayı kullanırken hafıza kartını seçiyordum fakat bir türlü hafıza kartına resim çekmiyordu sonra internette biraz araştırdım ve şu yazıyı buldum;
    telefonun arka kapağında kamera yerinin hemen yanında bir çıkıntı var o çıkıntı
    telefona takıldığında küçük bir tırnak var onun üstüne bastırıyor ve telefon hafız kartını okuyor benim makinede o çıkıntı tırnağa tam bastırmadığı için telefon kartı okurken hata veriyor
    O tırnağı hefifçe kaldırdığınızda sorun ortadan kalkıyor
    Ben bizzat denedim ve sanırım sorun düzeldi yani şuan normal.Umarım bu tür sorunları olanlara yardımcı olur. Saygılar.
  • quote:

arkadaşlar bide ben yeni bi hata buldum slidede mesajların geliş saati vede rapor saatleri 3 saat erken gösteriyor bunu çözen varmı yada bana özel bi sorunmu

merhaba, bu bir sorun değil, şöyle yapınız,
    menü/ayarlar/tarih ve saat/tarih ve saat ayarları
    saat diliminni GMT+2 yapınız
    yaz saatini +1 saat yapınız
    sorununuz düzelecektir, saygılar...
  • bende bir 6500 slide kullanıcısıyım bendekinin versiyonu 07.12 ama aynı sorunlar bendede var..
  • nsu ile v8.30 u yükle sorun kalmayacaktır.
  • hocam ben dün 8.30 yükledim ama telefonu kurcalarken yada mesaj çekerken oluşan çizgiler hala var
  • quote:

Orjinalden alıntı: korumemo

hocam ben dün 8.30 yükledim ama telefonu kurcalarken yada mesaj çekerken oluşan çizgiler hala var

Telefon Kvk İse Servise Bi Göstermende Fayda var.Son sürümde yüklü böyle bir sorunla karşılanaşan olmamıştı 08.30 da
  • teknosadan aldım kvk bakar mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: korumemo

teknosadan aldım kvk bakar mı

bakar
  • arkadaşlar ilk başlarda bende o çizgilerden rahatsız oldum ama 6500 slide modellernin hepsinde o çizgiler gelip gidiyor oldugunu anladım, bu servisle alakalı degil ben çizgi için 3 tane 6500 slide degiştirdim tüm versiyonlarıda denedim gitmiyor, gelip giden çizgiyle yaşamayı ögrendim vede alıştım, gerçekten bagımlılık yapan bi makina gülü seven dikenine katlanır misali bi olay buda telefonunu seven çizgilere katlanacak...
  • Symbian S40 işletim sistemine sahip tüm telefonlarda "zil seslerim bir şekilde değişiyor" diyenler!

S40'da ne yazık ki temanızı değiştirdiğiniz zaman mesaj ve zil sesiniz fabrika ayarlarına döner..

ama konunun tamamını okuduğum kadarıyla görüyorum ki artık versiyon güncellemeleriyle Symbian bunun önüne geçmiş ve artık S40'larda tema değiştirince zil ve msj sesleri değişmiyor.
  • quote:

arkadaşlar ilk başlarda bende o çizgilerden rahatsız oldum ama 6500 slide modellernin hepsinde o çizgiler gelip gidiyor oldugunu anladım, bu servisle alakalı degil ben çizgi için 3 tane 6500 slide degiştirdim tüm versiyonlarıda denedim gitmiyor, gelip giden çizgiyle yaşamayı ögrendim vede alıştım, gerçekten bagımlılık yapan bi makina gülü seven dikenine katlanır misali bi olay buda telefonunu seven çizgilere katlanacak...

ewet arkadaşlar bende bu tlfu aldığımda ekrandaki çizgileri farkettim hemen teknosaya götürdüm ellerindeki tüm slide lara baktım hepsinde o çizgi vardı.istersen başka bi model al dediler ama napim n 95imde var başka da iyi bir tlf yoktu piyasada.olsun kullanırım dedim ama son zamanlarda çok sık çizgiler beliriyor. özellikle arama ve msj geldiğinde bu oluyor.bendeki versiyon 6.60 bu cuma teknosaya götürcem kvk ya vercekler.inşallah hallolur. ayrıca tlf la konuşurken sesi net alamıyorum hışırtı şeklinde kulaklıktan ses geliyor .son olarak arka kapak sorunu bendede var.başka da sorun yok. daha ne olsun kiii

• arkadaşlar benim 6500slide da daha farklı bir sorun var. Yeni bir tema kurduktan sonra oldu bu olay. Temayı uyguladıktan sonra menülere girip çıkmakta sorun oluyordu bende kapatıp açayım geçer dedim. Telefonu kapattıktan sonra açılmadı tekrar. Açarken nokia yazısı geliyor şifre ekranı gelmeden geri kapanıyor telefon. Belki on defa versiyon yüklettim. En son versiyonu olan 6.60ı da yüklettim. En son gittiğim yerde eraser diye bir programdan bahsettiler. Onunla silip tekrar versiyon attılar. Çalıştırdılar bir şekilde. orada kapatıp açtım sorun gitmiş gibi görünüyordu. Eve geldip kapattım açarken yine aynı şey oldu. Bu sorunla ilgili bilgisi veya fikri olanlar LÜTFEN yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yns325

6500 slide hafıza kartı sorunu yaşayanlar.Bende kamerayı kullanırken hafıza kartını seçiyordum fakat bir türlü hafıza kartına resim çekmiyordu sonra internette biraz araştırdım ve şu yazıyı buldum;
    telefonun arka kapağında kamera yerinin hemen yanında bir çıkıntı var o çıkıntı
    telefona takıldığında küçük bir tırnak var onun üstüne bastırıyor ve telefon hafız kartını okuyor benim makinede o çıkıntı tırnağa tam bastırmadığı için telefon kartı okurken hata veriyor
    O tırnağı hefifçe kaldırdığınızda sorun ortadan kalkıyor
    Ben bizzat denedim ve sanırım sorun düzeldi yani şuan normal.Umarım bu tür sorunları olanlara yardımcı olur. Saygılar.

o sorun bendede vardı ugraşa ben de kapagı yamulttum sonra kvk dan etilerdekinden yeni kapak aldım garantiliydi ama .. 13 tl ye fazla ugraşma kapakla

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.