Şimdi Ara

68 Ronark Land Base Warrior and wariror anti defler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Sunucu #Resurrection
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 68 level %10 civarıdır... np'si 6k itemsiz olarak satılacaktır... bütün bilgileri vardır g1 kayıtlıdır bütün esnler vs herşey bulunmaktır . char gmail mail ile birlkte verilecektir

Ayrıca

warrior fp25dd (SATILDI)
    warrior chitin 20 club paladron (SATILDI)
    warrior fp 20 spear bot (SATILDI)
    warrior chitin 15 sword bot
    warrior chitin 17 ax pad (SATILDI)

satılıktır.....

Charda itemlerde oyun içi veya YTL olarak satılıktır. Eyer havale ile alışveriş yapılacaksa forumdan alışverişlerim olmuştur. Güvelinir bir arkadaş yardımıyla havale ilede satış olabilir...

MSN: to1ga@windowslive.com ekleyin görüşelim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xnhobia -- 21 Ocak 2009; 21:03:50 >

• UPPPPPPPPP

• upupupupupupupupupupupupup
  • UPPPPPP
  • upppppppppppp
  • Up...
  • iyibir arkadaştır kefelim bende.... upss
  • upppppppppp
  • upppppppppppppppppppppppppp
  • uppppppppppppppppppppppp
  • upppppppppppppppppppp
  • upppppppppppppppppppppppp
  • ChaR orc mu human mı vede İst içi yüz yüze almayı düşünüyorum Avcılara gelirsen rahat alırım . Fiyatıda bi yazablrsen msn pek girmiyosun heralde . Görev takıları duruyomu onuda yazarsan yi olur
  • Char orc fiyat olarak 8gb istiyorm... Charı ben 1 ay evel ring halinde aldım :) bn yuzuk gorevlerını ypmadım duruyor olması lazm ama belki eski sahibi ypmştır... sakaryada oturuyorm fakat donanımhaberden daha once havale ile cok arkadasla alışveriş yptm guwenılır olan arkadas bulup aracı yapabılırıs veya xigenondan baya güwenilir bi kişiyimdir :) bu arada girdim bi charda xgendede beni sorabılırsn oyun içindende aracı saglayablrm... msn ekle bugun içinde açık olucam
  • up
  • bu gün oyun içinde konuştuk bn Letsr0ck yüzük eklinde yaparsan alabilirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: TT_eXpReSs

bu gün oyun içinde konuştuk bn Letsr0ck yüzük eklinde yaparsan alabilirim

eyer yüzük masrafı ödenirse yüzük yapabilrm... Fakat sen yüzük ile birlkte chara 60ytl veriyorsun :) yüzük sadece 90 ytl... zararına satan bulursan soyle bende alayım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.