Şimdi Ara

74,90'a PES 2011

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.indirimplus.com/home.do?referenced_by_nick=tuncell

ARKADAŞLAR YUKARIDAKİ LİNKTE PES 2011 74,90 FIFA 2011 69,90 A GELİYOR İLK ALIŞVERİŞİNİZDE. SATIN ALACAK OLAN ARKADAŞLAR VARSA YUKARIDAKİ REFERANSIMLA BANA DA KATKIDA BULUNMUŞ OLUR.

74,90'a PES 2011

• 20 Adet oyun satılmış ve ürün satışı bitmiştir arkadaşlar, bilginize
  • çok iyi fiyata vermişler
  • Ben 2 adet aldım kargo dahil 74,90 mükemmel bir fiyat oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncell

Ben 2 adet aldım kargo dahil 74,90 mükemmel bir fiyat oldu

Şu ana kadar verilen en iyi fiyat , beden gg den 80tl ye almıştım, dünde konusu açılmıştı 79tl ye teknosa vermişti.
  • iyi fiyata gitmiş
  • süper fiyat, biz dayanamadığımız için pahalıdan aldık
  • bende 77 tl ye dün aldım gitti gidiyordan....arkadaşın birine satıcı yanlışlıkla fifa yerine pes göndermiş oda hemen elinden cıkarmak için sıfır ürünü bu fiyata verdi....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IIIEvil_RyuIII -- 8 Ekim 2010; 13:09:13 >
  • GG den 96 TL + 3,5 TL kargoya PES 2011 aldım.

Sabretseydim daha mı ucuza alırdım.
  • Kampanya bitmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

GG den 96 TL + 3,5 TL kargoya PES 2011 aldım.

Sabretseydim daha mı ucuza alırdım.

walla dostum urunün sıfır fiyatı 82,90 tl ye kadar geriledi.....bende alıcağım arkadaşa fiyatları emsal gösterdim oda kabul etti sadece jelatinini açmış ........bekleseydin çok daha ucuza alırdın ama oyun ilk çıktığında alıp oynamakta ayrı bir keyif benim gözümde değer yani......
  • Fifa daha ucuzmuş :) gg'den 74 liraya aldım şimdi. Gelsinde oynayayım :)
  • Arkadaşlar stoklarda var sadece belli bir program dahilinde hareket ediliyor, yakında FIFA 11, PES 11, NBA Elite 11 ve bir kaç fırsat daha satışa sunulacak hemde çok daha yüksek adetlerde.

Satış tarihi içinde tiyo vereyim önümüzdeki hafta içi bir gün satışa çıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batttu

Arkadaşlar stoklarda var sadece belli bir program dahilinde hareket ediliyor, yakında FIFA 11, PES 11, NBA Elite 11 ve bir kaç fırsat daha satışa sunulacak hemde çok daha yüksek adetlerde.

Satış tarihi içinde tiyo vereyim önümüzdeki hafta içi bir gün satışa çıkacak.

Zaten girip bakarsanız ana sayfada GELECEK FIRSATLAR'da var ürünler

http://www.indirimplus.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batttu -- 8 Ekim 2010; 22:39:13 >
  • Oyunu 29 eylül sabah100tl verip aldım, forumda ilk PES11 benim elime geçti, ilk kutu SS ben ekledim foruma, ve oyunun henüz bugün avrupa da resmi çıkış günü ama ben 2 gün önce PES11 platinum trophy i alarak ilklere imza attım bu sene

74,90'a PES 2011
  • Konamı seneye pes 2012 yı sana bedava gondermelı bence bu üstün çabalardan sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRID

Oyunu 29 eylül sabah100tl verip aldım, forumda ilk PES11 benim elime geçti, ilk kutu SS ben ekledim foruma, ve oyunun henüz bugün avrupa da resmi çıkış günü ama ben 2 gün önce PES11 platinum trophy i alarak ilklere imza attım bu sene

74,90'a PES 2011

madalyanı nereye takalım hocam ;) oyunu severek oynuyosan ne mutlu..

• Sevmeden zorla olmaz bu iş, hayatım Winning Eleven ve PES serilerinde büyük turnuvalara katılmakla geçti
  • quote:

Orijinalden alıntı: previlla

Konamı seneye pes 2012 yı sana bedava gondermelı bence bu üstün çabalardan sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: thecharı

quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRID

Oyunu 29 eylül sabah100tl verip aldım, forumda ilk PES11 benim elime geçti, ilk kutu SS ben ekledim foruma, ve oyunun henüz bugün avrupa da resmi çıkış günü ama ben 2 gün önce PES11 platinum trophy i alarak ilklere imza attım bu sene

74,90'a PES 2011

madalyanı nereye takalım hocam ;) oyunu severek oynuyosan ne mutlu..

iyi laf

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.