Şimdi Ara

8.1 Wifi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cihazım ı5s 7.1.2 de wifi de sıkıntı yoktu. 8.1 e güncelledim, evin içinde odamda wifi kopmaya başladı. Çok rahatsız edici bir durum. Var mı bir çözümü ? Yoksa güncelleme mi bekleyeceğiz ?

• JB yapmak gibi bir planın yoksa(wifi gücünü arttıran tweakler var sanırım) evet güncelleme bekleyeceksin.
  • wifi gucuyle alakasi yok modeminin ustunde olsanda kopma oluyor
  • Aynı sorunu bende yaşıyorum evin içinde sürekli kopuyor Wi-Fi çok rahatsız edici.
  • Hocam korkma sorun yazılımsal çogu kullanıcı bu şikayeti yaşıyor yazılımsal.

Yaşamayanlarda uçak moduna alıp wifi ile internete girerlerse sorunu görecekler 10 dakika internette sayfa açıp açıp sürekli gezinirken sayfa açılamadı hatası alacaklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstan34bul

Hocam korkma sorun yazılımsal çogu kullanıcı bu şikayeti yaşıyor yazılımsal.

Yaşamayanlarda uçak moduna alıp wifi ile internete girerlerse sorunu görecekler 10 dakika internette sayfa açıp açıp sürekli gezinirken sayfa açılamadı hatası alacaklar
    ayni durumdayiz ara ara kopup duruyor hic iyi degil sanirim Apple bunu görmüyor iyicene icine ettiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: godzilla34

ayni durumdayiz ara ara kopup duruyor hic iyi degil sanirim Apple bunu görmüyor iyicene icine ettiler

Alıntıları Göster
    baya hatalı çıktı bu sürüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilko

baya hatalı çıktı bu sürüm

Alıntıları Göster
    Güya 8.1 de wi-fi iyileştirmesi vardı hikaye artı olarak uykudayken gelen çağrıyı meşgule atınca telefondaki donma yine devam ediyor ve birisi aradığında telefonu yanıtladığımızda 1-2 sn geçikme olayı hala devam sıkıntıları çözmek bukadar zor olmasa gerek 7.1.2den keşke geçmeseydim diyorum bazen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iempufy

Güya 8.1 de wi-fi iyileştirmesi vardı hikaye artı olarak uykudayken gelen çağrıyı meşgule atınca telefondaki donma yine devam ediyor ve birisi aradığında telefonu yanıtladığımızda 1-2 sn geçikme olayı hala devam sıkıntıları çözmek bukadar zor olmasa gerek 7.1.2den keşke geçmeseydim diyorum bazen.

Alıntıları Göster
    Keşke dedirtti bende geçtim ve şu iyi olmuş diyemedim ki daha keşke geçmeseydim 8 e
    Gerçekten çok sinir edici bir durum!
    İlginiz için teşeşkkür ederim arkadaşlar.
    Beklicez artık

• Apple batırdı ios8 ile. Cihaz 5s, ios8 de wifi sıkıntısı vardı 8.0.1 8.0.2 ve 8.1 denedim hiçbirinde çözülmedi. Telefonu kullanamıyorum resmen berbat bir durum. Düzeltilmezse androide geçeceğim. Daha 3 ay önce markanın en iyi telefonuydu şimdi şu halimize bak. (Telefonu i6 çıkmadan 1 ay önce aldım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkankaya005

Keşke dedirtti bende geçtim ve şu iyi olmuş diyemedim ki daha keşke geçmeseydim 8 e
    Beklicez artık

8.1.1 beta yayınlandı açıklamada bu dediğimiz sorunlarla ilgili herhangi bir iyileştirme belirtilmemiş.
  • quote:

quote:

Beklicez artık

8.1.1 beta yayınlandı açıklamada bu dediğimiz sorunlarla ilgili herhangi bir iyileştirme belirtilmemiş.

off offf hakkaten soğudum telefondan

• quote:

quote:

quote:

Beklicez artık

off offf hakkaten soğudum telefondan

Alıntıları Göster
    operatorlerle iş birliğimi yaptı naptı neyin peşinde anlamadım bu elmanın, daha ayın yarısında 3g kotam doldu wifi sorunu yüzünden ayıptır.

• quote:

Orijinalden alıntı: sawasaz

operatorlerle iş birliğimi yaptı naptı neyin peşinde anlamadım bu elmanın, daha ayın yarısında 3g kotam doldu wifi sorunu yüzünden ayıptır.

Alıntıları Göster
    benim ki daha degisik safariyi acıyor clash of clansı acmıyor baglantı yok diyor bazende safaride siteleri acıyor videoları acmıyor degisik :D
  • Ben i6'da Wi-Fi sorunlu 8.0.2'den OTA ile 8.1'e geçtim sorun düzeldi. Problem yok bayadır.
    8.1'e tekrar kurun (telefondan veya o da olmazsa pcden) mutlaka düzgün çalışan bir kuruluma ulaşırsınız diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByGalaxyS3

benim ki daha degisik safariyi acıyor clash of clansı acmıyor baglantı yok diyor bazende safaride siteleri acıyor videoları acmıyor degisik :D

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bu kopma sorunu nasıl sizde?

Yani bendeki sorun şöyle, mesela biraz internette dolanmış oluyorum sonra telefonu uyku moduna alıyorum internete bağlıyken ve bir daha açtığımda telefon internete kesinlikle telefonu kapatıp açmadan bağlanmıyor. Telefon iPhone 6 ve versiyon ilk kutudan çıktığı gibi 8.0

Yani kastettiğiniz internet problemi bu mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Special Moment -- 4 Kasım 2014; 22:08:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Special Moment

Yani bendeki sorun şöyle, mesela biraz internette dolanmış oluyorum sonra telefonu uyku moduna alıyorum internete bağlıyken ve bir daha açtığımda telefon internete kesinlikle telefonu kapatıp açmadan bağlanmıyor. Telefon iPhone 6 ve versiyon ilk kutudan çıktığı gibi 8.0

Alıntıları Göster
    Gerçekten çok sinir bozucu bir olay. Tahammül edilemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Special Moment

Youtube ya da netten video izlerken kopuyo daha çok
  • ipad temiz restore çektim sorun düzeldi bende bütün gün elimde allah nazardan saklasın daha kopmadı netten;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nks0urce

ipad temiz restore çektim sorun düzeldi bende bütün gün elimde allah nazardan saklasın daha kopmadı netten;)

restore yi biraz anlatır mısın ? Nasıl yapılıyor ? Bilgilerimiz siliniyor mu ?

Herhangi bir kopma olursa haberdar edersen sevinirim :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.