Şimdi Ara

85 Bin TL'ye Kadar Spor Araç Tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
3.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kibitzer

Giulietta Quadrifoglio Verde. Şu anda sahibinden'de bir tane var ve bu araç hakkında bilgim yok. Piyasada bir tane çok kötü durumda olan olduğu söyleniyordu. Sipariş üzerine AR Türkiye sıfırını getirecektir muhtemelen. Aradığın tüm özellikleri fazlasıyla sağlayan bir araç.

manuel onlar(ezıyet).ayrıca jülyet sonucta sırf motor farkı ıcın okadar fark vermek ıstemen onun yerıne daha prestıj ve gosterıslı bır arabaya bınmek ıstıcektır
  • Guiletta çok yakışıklı içi biraz kötü olsada 45-60 a ikinci el temiz veya 60-70 arası sıfır al cam tavan eklet güzelce bin çok para verme bence.
    Ha zorlamaz beni 85k durumum şükür iyi ben rahatca binerim dersen ikinci el amg c serisi bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NOSCE TE IPSUM

quote:

Orijinalden alıntı: Kibitzer

Giulietta Quadrifoglio Verde. Şu anda sahibinden'de bir tane var ve bu araç hakkında bilgim yok. Piyasada bir tane çok kötü durumda olan olduğu söyleniyordu. Sipariş üzerine AR Türkiye sıfırını getirecektir muhtemelen. Aradığın tüm özellikleri fazlasıyla sağlayan bir araç.

manuel onlar(ezıyet).ayrıca jülyet sonucta sırf motor farkı ıcın okadar fark vermek ıstemen onun yerıne daha prestıj ve gosterıslı bır arabaya bınmek ıstıcektır

Haklısın manuel faktörü var. Giulietta'nın 1.4 170hp TCT otomatik seçeneği var aslında ama bazı kriterlere uymuyor sanırım.

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-subaru-alza-motors-dan-turkiye-deki-en-temiz-sti-171183885/detay

parçasını bulmak zor olabilir(subaru forumlarından sağlam ustalar bulunarak çözülebilir),bildiğim kadarı ile parçaları acayip pahalı ama güzel makine be
  • Bence o fiyata 2009 model 2.0 tfsi sportline r style 225 bg scirocco alinir. Uçurur valla seni. Biraz daha fiyat artiririm diyosan 2010-2011 modellerine de bakabilirsin.

• scirocco bana rcz yanında çok itici geliyor, birde eski şanzımandan ağzı yanan çok. RCZ daha yakın şu anda bana, clk tavsiye eden arkadaş kaç model tavsiye ediyorsun acaba?

Bu arada nşa yazdım ama istanbul faktörüde var tabii...
  • Bmw 6 serisi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • scirocco
  • 6 serisi güzel ama 2004 sonrası bütçeyi aşıyor.
  • impreza wrx sti yakar ama hakkınıda verir
  • Manuel MX5- Cooper S- Giu QV bunlardan birini alırdım ben olsam
  • impreaz wrx ilk araba için çok üst değil mi diğerlerine göre?
  • berquay kullanıcısına yanıt
    bence değil

4x4 olduğundan dizginlemek ve kontrolü kolay sayılır
  • ama rcz veya tt nin yanında çok sönük kalan bir araba, bildiğin spor sedan.
  • berquay kullanıcısına yanıt
    Zaten 2004'ten sonrasını alma hem vergileri çok fazla 2004 model alınabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • rcz ye doğru kaymaya devam ediyorum
  • Arkadan çekiş olsun dersen, GT86, Genesis Coupe. Öyle bir saplantı yoksa pistte bu iki aracı zorlayan ve yer yer geçen 200'lük RCZ.
  • Scricco ve rcz. Der geçerim.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.