Şimdi Ara

8800 arte alırken çok dikkat edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 8800 arte alcaktım sahibinden sitesine girdim orada satanlar amma en ucuzu 1.350 tl ye satanlarla irtibata geçtim olaylar şöle gelişti

ilk dediğim telefonu ne ben ne sen ikimiz telefoncuya götürücez telefoncu vidalara bakıcak bu telefon açılmamış dicek ozaman alırım dedim

şimdi arkadaşlar dicek kaç yıllık telefon neden böle birşey yapıyorsunuz diye nedenine geleyim

telefonların %100 ü orjinal fabrika çıkış tertemiz vs gibi sözlerle satılıyor ve telefonun komple kasası doğubankta 30 tl ye satılıyor ve değiştirmek sadece 30 dk alıyor hatta abilerimiz daha çabuk yapabiliyor

bu yüzden telefon orjinal diyorlar ama telefon açılmamış ise alırım diyince kimse ve hiçbiri yanaşmıyor lakin hepsinin nedeni şu

telefonun içini temizlemek için açtım içini niye temizliyorsun ne gerek var camda toz varsa cam temizlenir açılmadan diyince kontrol için açtım diyorlar evet ama o telefonda nokia nın kurduğu test sürümü var bilmem kaçı arayınca sayfa çıkıyor herşeyi test ediyorsun işte ozaman iş değişiyor

lakin biri çok komedi idi telefona 1.350 tl yazmış tertemiz orjinal yazmış ve telefonu kontrol için açtığını sölüyor telefon sana geldiğinde açık ise zaten işe yaramaz diyorum bana geldiğinde açık değildi ben kontrol için açtım 4 vida değilmi diyor amma o 4 vida dediği milyarlık çizilmiş kasayı atıp 30 tl lik kasayı tutan 4 vida arkadaş bunuda biliyor

arkadaşa 1 aylık z3 compact avea dan alınmış 2 yıl tr sony garantili telefonla takas teklif edip üstünede 50-100 istediğimi sölüyorum

normalde ben senden istemem lazım ben z3 comapctı 1000 tl ye sattım az biraz çizik vardı diye diyo senin telefonda o fiyat eder diyo ama ben yinede kafa kafaya takaslarım diyo

saçmalık şurada 1 hafta sonra arayıp başkası gibi desemki abi
    1.150 tl var gel alayım ya hemen evet der yada telefonun bi parçasını bişey yapar verir ama verir neden telefon vidasız çünkü telefonun kapısı açılmış telefon bakirliğini kaybetmiş kapı açık giren çıkan belli değil istediğini yapar

DEMEK İSTEDİĞİM ŞU BÖLE ESKİ TELEFONLARI PAHALI FİYATA ALIRKEN CİDDEN ESKİDEN BERİ BU TELEFONLARI GÖRMÜŞ OLAN TELEFONCUYA GÖTÜRÜP AÇILIP AÇILMADIĞINI KONTROL EDİN LAKİN AÇILMAMIŞ İSE VE TEMİZ İSE ALIN TEMİZ OLMASADA ALIN YETERKİ AÇILMAMIŞ VE SAĞLAM OLSUN AMA LÜTFEN BÖLE PAHALI TELEFONLAR ALIRKEN AÇILIP AÇILMADIĞINA BAKIN O TELEFONUN PARA EDEN YERİ KASASI ORJİNAL KASALARI 700-800 TL İKEN ÇAKMALARI PEMBE RENGİ BİLE VAR 30 TL YE SATILIYOR AMAN DİKKAT EDELİM FİYATA KANMAYIN FİYAT YÜKSEK DEMEYİN BENİM KONUŞTUĞUM KİŞİ 1.350 TL YE SATIYORDU

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.