Şimdi Ara

a3 için sizce hangisi xenon plus veya panaromik cam tavan arasında bir tercih (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben olsam cam tavan seçenekliyi alırdım. Daha sonra xenonu kendim yaptırırdım servisten.
  • Zor seçim ikiside vazgeçilmez gibi benim için ama ben xenon derdim
  • Cam tavanı tercih ederim şahsen. Xenon açığı sonradan kapanabilir.
  • Bence xenon paketi almalısınız. Cam tavan her ne kadar güzel dursada xenonsuz ama cam tavanlı bana her marka için bi garip geliyor.
  • Bu panoramik cam tavanlarda aracın takla atarak sürüklenmesi durumunda kafamızı camların kesmesi veya dışarı çıkarak sürtünmeden dolayı oluşacak ölümler kaçınılmaz galiba.

Bu arada hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben olsaydım cam tavan seçerdim. Xenon bir şekilde halledilir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlarınız için teşekkürler bundan sonraki arabamız xenonlu olur inşallah cam tavanlıyı aldım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://enderelektronik.com.tr/e/oem-yedek-parcalar/volkswagen/polo-6r-2010-/7

polo golf vs için yapılabiliyor ise mercekli xenon da birebir orjinal olarak yapılabilir gibi duruyor.

yukarıda görüldüğü gibi otomatik yükseklik ayarı için bile tesisatları adamların elinde var.

yarın ender elektroniği arayıp konuşun eğer bi-xenon fark yıkama ve otomatik yükseklik ayarı takılabiliyor ise a3 için panaromik cam alın ve sorada ender elektroniğe gidip bi xenıon sistemi taktırın.

ender elektronik wag grubu araçlarında ustalık kazanmış bir firma yarın arayın görüşün.

http://enderelektronik.com.tr/e/oem-yedek-parcalar/audi/a3-8p-8pa/1228/urun-detay

hatta buyrun xenon set var orjinal olarak eğer aracınıza uyumlu ise .

büyük bir ihtimal far yıkama sistemi ve otomatik yükseklik ayarıda takılabiliyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozn.Onl -- 25 Ocak 2014; 0:58:42 >

• Bence kesinlikle xenon audiyi audi yapan farlarıdır bence.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.