Şimdi Ara

a6 mı a7 mi ?? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
2
Favori
4.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12 gün önce bir aile dostum 535d xdrive 2012 model aracını acil olarak sattığı için 255 bin liraya bıraktı. Keşke o zaman böyle bir konu olsaydı çünkü araç inanılmaz temiz ve 28.000 kmdeydi sadece. Dosta gidecek araba teriminin tam karşılığı.

Ben olsam A6 alırdım. Ben Sedan seviyorum. Bir de ailenizin ne istediği önemli. Ben küçükken babam hangisini daha çok sevdin diye sorar öyle alırdı. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle A7. En azından farklı olursunuz. Ailenizi yanınıza alıp bir Audi showroomuna gitmenizi, A7'nin arka koltuklarıyla sorun yaşamazsanız kesinlikle A7 tercih etmenizi öneririm. Metalik Dakota grisini (bej/kese kağıdı gibi bir renk) tavsiye ederim denk gelebilirseniz.
  • A7 tavsiye ederim.tek sıkıntısı arka kapıyı kullananlar kafaya dikkat edicek

İc mekan ve bagaj a6 aratmıyor

• gözüm kapalı a7 seçerim yerinizde olsam hocam.
  • A5 ve A7 tasarım anlamında ortalığı yakan modeller, A6 çok iyi hatta aynı kalibrede A7 ile ancak ben duruşundan tipinden A7 yi kesin alırdım.

Şu aracın duruşunu bak hocam klipte, kız kendi aracını :) süren tamirciye postayı araca bindiğinde ''Bu BMW mi?'' diyerek koyuyor elemanda sonunda klibin çakıyor olayı. :)

Hatta bir ara Gökhan özen klibi kopyalamıştı geçen bir şarkısında görmüştüm

O yüzden A7 al derim, A6 dan çok daha elit bir araç duruşuyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krstarica -- 20 Ağustos 2014; 20:46:10 >

• smtkgz S kullanıcısına yanıt
    bi arkadaş daha demiş a7 al bence veya biraz da Butceni gechttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-audi-r8-4.2-quatro-r-tronic-2009-takas-ya-da-pazarlik-yok-141210119/detay R8 al :)
  • gazozvar kullanıcısına yanıt
    İsmin gibi espirinde kotu
  • Jaguar xj 2.0 al bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sacramental

250-300 bin tl rahat gözden çıkarmışsınız o zaman.

Lafı olmaz,A7 tabiki.

Ama ben olsam az daha koyar R8 alırdım.

R8 parasına 430 alınır, rakipler parçalanır.

Ayrıca adam aile için diyor, R8 ne alaka.

CLS 4 koltuk, olmaz

@smtkgz Hocam A7 alın, üzmez. Baş mesafi önde ve arkada en fazla 2cm genişlik olarak da en fazla 1cm. Bagaj hacmi de iyidir.
  • Bi versusa a7 der gecerim.

• hahahhah :D güzel fikir de evli olmamam lazımdı R8 için
  • krstarica kullanıcısına yanıt
    karar vermek çok zormuş onu anladım valla a7 olcak büyük ihtimal
  • smtkgz S kullanıcısına yanıt
    :D
  • A7...
    Daha özel ve güzel...

• A7 bana aile arabası gibi gelmiyor ve hoşlanılmasının sebebi bana göre algılarımız,taşıdığı gerçekler değil

ben a6 derim aile arabası dediğiniz için,
    Yoksa coupe gorunum ne zamandan beri aile arabası kategorisinde değerlendirilir oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b_sevki -- 20 Ağustos 2014; 23:19:40 >
  • b_sevki B kullanıcısına yanıt
    a6 ile a7 arasında sadece tasarım farkı var zaten boyutlar aynı olduğu için a7 diye yazdım a6 tam aile arabası dediğiniz gibi ama tasarımda önemli olmalı bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OdanınKöşesi

Jaguar xj 2.0 al bence.

O araç 300.000 in üstünde diye hatırlıyorum. Çok fazla ikinci elde de görülen bir araç değil. Bütçe uygunsa çok güzel bir araç.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • A6 sahibiyim aile için ideal baya rahat, ama a7nin arka koltukları deneyin eğer uyarsa size A7 güzel seçim olur tarzı olan bir araba.
  • espiri deyildi kinayeydi o yalnış anlamışsın senin gibi türkçesi kötü biriynen de tartışmağa deymez.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.