Şimdi Ara

AAAA GERÇEKTEN Mİ... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Geçelim bunları yavrucum. Sen bana namusun ve şerefin üzerine yemin ederken düşünseydin bunu. Amacının ne olduğu belli. Sağa sola laf sokmak.

Sen demiştin bir daha DH'de bulunmayacağım diye. Ne oldu ne çabuk unuttun sözünü?
  • defector öldümü?
    yaşasınn.......
  • quote:

Orjinalden alıntı: mewluth

Geçelim bunları yavrucum. Sen bana namusun ve şerefin üzerine yemin ederken düşünseydin bunu. Amacının ne olduğu belli. Sağa sola laf sokmak.

Sen demiştin bir daha DH'de bulunmayacağım diye. Ne oldu ne çabuk unuttun sözünü?

geçelim bunları anacım,

DefectoR öldüüüüü

yaşasın kimim_ben????
  • Böyle 2-3 günde bir kimlik değiştiren insan gerekmez bize. Daha dün küfür ediyordun bize ne çabuk öldü defector?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mewluth

Böyle 2-3 günde bir kimlik değiştiren insan gerekmez bize. Daha dün küfür ediyordun bize ne çabuk öldü defector?

öldü işte naparsın

hem sen bilmiyormusun ölenin arkasından konuşulmaz die
    ayııp ayııp yakıştıramadım sana
  • neyse ben yatmaya gidiyom size iyi rüyalar
  • Kusura bakma ama Citizen'e iski yalakası diyen bir kişiyi affetmem.

Bu lafı bana desen bile sorun değil belki ama, çok sevdiğim Citizen'e bu hakareti yaptıktan sonra istediğin kadar pişkin ol hikaye. Ağzınla kuş tutsan bile yaranamazsın.
  • eyy defector geldiysen üç kere tahtaya vurr...
    bu def yapışkan olduğu kadar unutkanda bi zamanlar yine kimim ben nickiyle girmişti foruma.milleti meraktan çatlattığını sanmıştı da herkes dalga geçmişti.tam seyirlik adamsın haa.ama çocuk komedisi.çocuklar islerse güler anca zeka seviyesi yerlerde sürünüorrr.ahanda genç aynen bunu yapıor
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.