Şimdi Ara

AB'ye gözdağı verdik...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye ile müzakerelere başlanması beklenilen 3 Ekim öncesinde Avrupa Birliği (AB) liderlerine Çorum'dan sert mesajlar gönderdi.

"AB'nin içinde de fanatizm kurbanı, havanda su dövenler var. Ön yargılarından kurtulamayan ve Türkiye'ye şaşı bakanlar var. Onları Türkiye'ye doğru bakmaya davet ediyorum. Kim bize nasıl bakarsa baksın, neyi niçin istediğimizi gayet iyi biliyoruz"

"İnanıyorum ki AB, 17 Aralık müzakere kararı ve çerçeve belgesine dürüst davranacaktır. Eğer burada o beklenen dürüstlüğü görmezsek Türkiye'den bekleyecekleri cevap da bugüne kadar olanın çok çok üzerinde olacaktır"

arkadaşlar uzun uzun yazmıyorum buraya bu konuşmayı.olaya ülke içindeki siyasi gözle bakmayın.hangi parti başkanı olduğu önemli değil,türkiye cumhuriyeti başbakanı tüm avrupaya kafa tutuyor.bu günleri görmeyi özlemişim.yoksa çok mu erken davranıyorum?

• Hikaye
  • Ulan yerim ben onun gözdağını...Gözü çıkasıca Tayyip...Memleketi soğana çevirdi bi de gözdağı eksikti...
  • sen buna gözdagımı diyorsun gözdagını verecegi zaman ŞANLI TÜRK ASKERLERİN KAFASINA CUVAR GECİRDİKLERİNDE VERECEKTİ

ANCA 5 YASINDAKİ COCUGU KANDIRIR OOOO AYIP VALLAHA BİLLAH AYIP
  • sorma adamlar şimdi ne titriyordur
  • quote:

Orjinalden alıntı: astral32

sorma adamlar şimdi ne titriyordur

• kendi ülkesindeki insanlar bile ciddiye almıyorsa, sence ab devletleri ne kadar ciddiye alır...
  • quote:

Orjinalden alıntı: aglamak

kendi ülkesindeki insanlar bile ciddiye almıyorsa, sence ab devletleri ne kadar ciddiye alır...

BU CEVAPTA GÜZEL ARKADAS

• umarım hepiniz yanılıyorsunuzdur.ama çuval olayını düşündükçe hak vermemek de elde değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mudurnu -- 1 Ekim 2005, 13:48:52 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mudurnu

umarım hepiniz yanılıyorsunuzdur.

İnşallah yanılıyorduruz, ama bizim hükümetin bilindik taktiği...tabana oynamak...önce arslan gibi kükrerler ondan sonra da "yanlış anlaşıldık", "biz böyle bir şey demedik" gibi sözlerle geri adım atarlar....

• Kafa mı tutuyor

Doğru tutuyor ama Boğaz köprüsünden geçip "Welcome to Europe" yazısını görünceye kadar
  • quote:

SUANA KADAR NE YAPTI SÖYLEDE BİLELİM ONLARA GÖRE SÖYLÜYORUZZ ONUN İLK OLARAK SİİRTTEN MİLLET VEKİLİ OLMASI BİLE ŞİKELİİ DAHA NE OLSUNN BİRİLERİ İSTİYORDU VE BASA O GECTİ.ÇUVAL MESELESİNDEN SONRA KİM ONA GÜVENİR CUVAL MESELESİ OLDUGUNDA SİNİRDEN AGLADIMM
  • http://forum.donanimhaber.com/m_4266960/tm.htm
    yorum yok bu başımızdaki ermenileri seçmemeliydik
  • quote:

Orjinalden alıntı: anticocacola

http://forum.donanimhaber.com/m_4266960/tm.htm
    yorum yok bu başımızdaki ermenileri seçmemeliydik

EGER ÖYLEYSE BİR OLUSUM İÇİNE GİRİN SİZLER GİBİ İŞIKLARI GÖRECEKLERDİR MUTLAKA...
  • quote:

Orjinalden alıntı: SEDAT_PEKER

quote:

SUANA KADAR NE YAPTI SÖYLEDE BİLELİM ONLARA GÖRE SÖYLÜYORUZZ ONUN İLK OLARAK SİİRTTEN MİLLET VEKİLİ OLMASI BİLE ŞİKELİİ DAHA NE OLSUNN BİRİLERİ İSTİYORDU VE BASA O GECTİ.ÇUVAL MESELESİNDEN SONRA KİM ONA GÜVENİR CUVAL MESELESİ OLDUGUNDA SİNİRDEN AGLADIMM
    eğer milletvekili olmazsa başbakan olamazdı o zaman polamik çıkardı ve zor durumda kalınırdı bu yüzden buna göz yumuldu.hatırlarsanız abdullah gül başbakandı o zamanlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.