Şimdi Ara

abart egsoz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
9.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: m57

arabam gider hemde iyi gidiyor ama ses beni öldürecek sanki jet uçak tayım neyse halledeceğiz bir şekilde

senin araban nedir? merak ettim üstünde egzost falanda olunca
  • ARKADAŞIM CANIM ABART EGZOSU NİYE SÖKTÜRÜYON YAAA...

YAZIK DEĞİLMİ?

BEN DAHA GEÇEN HAFTA TAKTIRDIM. NORMALDE EGZOS + İŞÇİLİK 150 YTL İDİ AMA USTA TANIDIK OLUNCA KAVGA GÜRÜLTÜ, (BİRAZDA USTANIN GIRTLAĞINI SIKARAK ) 100 YTL YE TAKTIRDIM.

ŞİMDİ ÇOK MEMNUNUM.

MİLLET ABART EGZOS OLSUN DİYE DÜNYANIN PARASINI VERİYO, SEN HAZIRINI SÖKTÜRÜYON

• isteyene benim egsozu veririm yalnız banada uydurukda olsa sıfır egsoz versin yeter ayrıca abart daha yeni konmuş araç nissan bluebird 2.0 ben fazla gürültüden hoşlanmam zevk işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unsal57 -- 24 Nisan 2007; 2:04:06 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kornkrunded

quote:

Orjinalden alıntı: Yarbay

quote:

arkadaşım bildiğin bir yer varsa söyle asıl ben yaptırayım sıkıntıyı ben çekiyorum
    quote:

Neyse ben birşey demiycem demekki tandığınız heryerde yok Tamam 20 ytl deil siz 113+işçiliğe yaptırın... Pardon ben karışmıyorum...

Dostum pardon herkesin bir tanıdığı var sanıyordum... Herkes sallıyordu ya bende onlardan biri sallar sandım. Boşver sen beni 113 e taktırma kaça taktırırsan taktır ama...

hocam gerçekten o fiyata bildiğin yer varsa söle de gideyim bende tanıdık var ama dandikten bir tanıdık demekki bizimki ciddi soruyorum nerede bu fiyatlar gidip deiştircem orta susturucuyu

bu egzostların marka olanları cokdaha pahalı ama 35 ytl ımkansız gıbı sadece ses cıkartır o:

• valla benimkinin markası eğer oysa speed yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unsal57 -- 24 Nisan 2007; 3:45:31 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kornkrunded

quote:

quote:

arkadaşım bildiğin bir yer varsa söyle asıl ben yaptırayım sıkıntıyı ben çekiyorum
    quote:

Neyse ben birşey demiycem demekki tandığınız heryerde yok Tamam 20 ytl deil siz 113+işçiliğe yaptırın... Pardon ben karışmıyorum...

Dostum pardon herkesin bir tanıdığı var sanıyordum... Herkes sallıyordu ya bende onlardan biri sallar sandım. Boşver sen beni 113 e taktırma kaça taktırırsan taktır ama...

hocam gerçekten o fiyata bildiğin yer varsa söle de gideyim bende tanıdık var ama dandikten bir tanıdık demekki bizimki ciddi soruyorum nerede bu fiyatlar gidip deiştircem orta susturucuyu

harbiden bende hemen 2 tane takıcaım aracıma
    iyi fiyat 20 ytl ikitanesi 40 ytl işçilikte kendim yaparım
    oksijeni bastımmı tıssss tıssss tamamdır
    kaça bırakırlar en son 2 Abarth Fiat egzostu?

• O 20 YTL dediği egzostlar el yapımı olup içleri boş gibi birseydir...seste cok kaliteli markayla yarısır ancak verimlilik acısından bilemem benim arkadasımda 40 YTLden satıyor içi dolu olanları takmaya zaten para almıor...Ama markalılar 70-80 YTL den baslıor...
  • vallaha hocam abarth var abarth var bizim sanayicilerin yaptıgını arastırsan bulursun 35 50 arası ama remus, magnex, dragon king, bunlarda abarth egzoz en ucuzu 300 ytl nin altında deil
  • Yahu O abart egzoz dedikleri kafa şişrmekten başka birşey değil.....
    Çok ta Dikkat Çekiyorsun.
    Hemde E-5 te iki arabanın arasından geçmeye çalışırken... birde yunu polislerinin gözü önünde..
    Adamlar E-5'in Ortasında yakaladılar bizi ama iyi ki durdurmaya kalkmadılar.Hareket halindeyken Arabaya baktılar baktılar. Bizde Onlara bakıyoruz.Sonra Bastılar Gittiler
    Ama bence o egzozlarla kafa şişirmek iyi birşey değil.
    Güçlü Bir Motor Olursa Belki. (yani kulağa hoş geliyorsa...)...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tecniq

ARKADAŞIM CANIM ABART EGZOSU NİYE SÖKTÜRÜYON YAAA...

YAZIK DEĞİLMİ?

BEN DAHA GEÇEN HAFTA TAKTIRDIM. NORMALDE EGZOS + İŞÇİLİK 150 YTL İDİ AMA USTA TANIDIK OLUNCA KAVGA GÜRÜLTÜ, (BİRAZDA USTANIN GIRTLAĞINI SIKARAK ) 100 YTL YE TAKTIRDIM.

ŞİMDİ ÇOK MEMNUNUM.

MİLLET ABART EGZOS OLSUN DİYE DÜNYANIN PARASINI VERİYO, SEN HAZIRINI SÖKTÜRÜYON

öyle ama 61 tl yi ceza yemene sebep oluyo ki bizim kartalda geçen cumartesi 61 i yedi :))

• usta abart egzosla nie ugraşıosunuz gidin elektronik 4lü manifold taktırın keyfinize bakın :D
  • Benim bu abarth egzoslarla az başım ağrımadı. Zamanında gençlik hevesi işte arabama 100 TL ye yuvarlak çift çıkışlı abarth taktırmıştım. Ses inanılmaz güzeldi. Tabi araba 205 1.9 GTI olunca. Fakat zamanla baş ağrısı ve yanındakini bazen duyamama gibi sorunlar ve en son bu egzos yüzünden arabamın çekilmesi ve ceza yemem tuz biber oldu ve egzosu çıkarttım. Zaten bir süre sonrada arabayı sattım gitti. Bir dahamı. Töbe
  • arkadaşlar bnde hyandai excel var abart egsoz yaptırmak istiyorum kaç paraya olur.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Göktug7

arkadaşlar bnde hyandai excel var abart egsoz yaptırmak istiyorum kaç paraya olur.?

konu hort ayrıca çevrenden küfür yemek istemiyosan bence taktırma
  • Ara gazı verince ses çıksn die istiyodum ama madem öle tktırmayım
  • Uzun yolda adamı öldürür o ses. Sağ ön teker rulmanı uğultu yapıyordu da kafayı yicektim. 1700 km ABART çekilir dava olmaz sanırım...
  • Abarth eksozu tavsiye eden yok gibi.benim istedigim ses olacak ama tatlı bir ses kimsenin kulaklarını tıkamasına gerektirmeyecek tonda olanından.eksozcu ile görüşüp özel yaptıracagım gibi..varsa bilgisi olan söylesin
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.