Şimdi Ara

abyss walker 78 lvl yardim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler abyss walker dan bi kac skill sormak istiyorum

direk turkceye cevirmenin yanında nedir yani biraz aciklarsaniz sevinirim kullanmak mantiklimidir mesela?

Bluff : Tricks the enemy to show its back. Removes the enemy's desire to attack and cancels one's own target status. Instantly throws the enemy into a state of shock. Usable when one is equipped with a dagger.

Focus Death : Temporarily reduces the success rate of one's critical attack and increases the success rate of one's vital attack. Changes one's critical attack power when attacking in various directions and also the power of one's vital attack. Used when one is equipped with a dagger.

Focus Power : Temporarily changes one's critical chance and attack rate of target's vital parts based upon ones direction of attack. Available when one is equipped with a dagger type weapon.

simdiden tesekkur ederim.

• walla ne ise yaradıgını bilmiyorum ama focuslar iyi ben kasmıstım abbys ama en danik classlardan adamın yakınına giremezsen bir ise yaramaz bu class girene kadar da yatma iyi bir m.def yap anca adam oluyor ama focuslar iyi kulan derim
  • iyi kullan ama ne ise yaradigini bilmiyorum nedemek hocam ya oynamissin abyss i ama bosa oynamissin focuslara basiyorum hayvan gibi critik dusuruyor ama 78 lvl da gelen bisey bu demekki adha iyi biseye yariyabilir duzgun kullanilinca ne ise yaradigini merak ediyorum ole kullan demeyle kullanamam hocam ben bide su bluff midir nedir o ne oluyo ya ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mayham -- 17 Eylül 2006; 22:05:16 >
  • kusurabakmada ben 78 lvl yaptım server dawn opldu o yuzden fazlabir bilgim yok ondan kullan dedim sagdece artısını eksisini yazamadım ama girwww.lineage2.com sec classları ordan bak skillerine yazıyor
  • bende yukaridaki yazilari o siteden kopyalayip yapistirdim ama tam olarak turkceye cevirsen bile mantikli bi aciklama cıkmıyor ortaya bilen biri lazim o yuzden
  • kardes turkcesi bu

Bluff: Arkası göstermek için hileler düşman. Hucum etmek için. Şokun bir halına düşmanı hemen atar. Kullanılabilir birisi bir kamayla donadılan olunca.

Odak ölümü: Birinin tehlikeli hucumunun başarı oranı ve birinin hayati hucumunun artışlar başarı oranını geçici olarak azaltır. Değişmeler birinin tehlikeli hucum güçü çeşitli talimatta ve hatta birinin hayati hucumunun güçü hucum ediyor olunca. Birisi bir kamayla ne zaman donattığı, kullandı.

Odak güçü: Birinin tehlikeli şansını geçici olarak değiştirir ve hedefin hayati bölümlerinin hucum oranı, hucumun olanlar yönünün üstüne kurdu. Müsait birisi bir kama tipi silahıyla donadılan olunca.

ben programla cevirdim okumadım bile ama isine yarar sanırım bir kac oynamayla duzelir anlamlı halini alır

• ben anlatayim bluff rakibe attiğin zaman stun etkisi yapar ve adam arkasini doner back stap vurabilirsin yane bole soyleyeyim
    focus death dagger skill erinini miss gecmemeni sağlar.
    focus power critical attack verir
  • ozellikle bluff cok ise yara onu kesinlikle oncelikli kullanmalisin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.