Şimdi Ara

access point kurulumu yardımcı olabilirmisiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
4.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar tenda w308r markalı bir access point aldım kullandıgım modem ise airties, airties modemimin giriş adresi 192.168.2.1 , access point in girişini ise 192.168.2.5 olarak değiştirdim

bu şekilde yaptıgım zaman airties modemden bağlantıyı ancak ethernet kablosu ile yollayabiliyorum access point e , kablosuz olarak sinyali yollamak için airties modemden mesh ayarlarını aktif hale getirip ordan access pointi işaretledim lakin sinyali ulaştıramıyorum access point e

yapamadıgım atladıgım bişey mi var , netten arastırdıgım kadar bu kadar yapabildim

yardımcı olabilirseniz çok sevinirim tesekkürler

• valla kardeş bende aities 206 modem ile airties ap- 400 acc.point var.sizin anlattıgınız gibi eşleştirdim.sorun yok
    ama.ancak kabloyu çıkarmadan önce ağ bağlantılardan ac.point ip adresini otomatık yap.öyle dene.çünki önce kullanım klavuzunda ara yuze girmek için başka bir ip adresi girmmemizi istıyor.bi de her iki cihazda kanal no 11 olsun,wep şifreleride aynı olsun.inşallah olur.
  • Bazen accespointin biri mesafe veya engellerden dolayi digerime sinyali yetistiremiyor sorun bu olabilirmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.