Şimdi Ara

Acemiligi atmak için hangi aracı almalıyım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • isteyen ile 7250 tl üzerinden pazarlık yaparız.yukarıdaki efsane 1985 renault 9 broadway için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samet

quote:

Orijinalden alıntı: Sédat

quote:

Orijinalden alıntı: aaykun

arkadaşın biri lada samara demiş, evet lada alda tamircilerle kanka ol, sanayiden çıkma yeni bir çevre edinmiş olursun, birde yolda giderken araç gürültüsünden ne hanım dırdırı ne çocuk sesi duyamazsın, takur tukur gidersin,
    palio senin için doğru tercih olmaz, benim arkadaş paliodan partnere binince vay be dünya varmış dedi, paliolar çok dandik arabadır, fiatın tüm arabaları gibi. herhangi bir reno veya hyundai senin için ideal olur.

Sana verilen cevaplar zorunamı gitti de 2 mesajıda şikayet ettin ?

evet zoruna gitmiş arkadaşın ama işin ilginci bu mesajı silmemişler sanırım arkadaş yöneticilerden torpilli

Benimde anladığım o yönde. Herkes kafasına göre iş yapıyor memlekette.

• valla neyi alacagını bilemem ama kesinlikle manuel vitesli bir araç al..şunu unutma, manuelde ögrenen otomatiğide çok rahat kullanır ama otomatikte ögrenen manuelde çok zorlanır
  • ben önerimde ısrarcıyım.

http://www.sahibinden.com/sahibinden_satilik-14WQQaXQQ19707482WQQpXQQdisplayitem

1.8 motor. Kalan parayla üstüne lpg takılabilir.

hidrolik direksiyon.
    4 cam otomatik.
    ABS
    merkezi kilit
    alarm
    cd çalar
    elektrikli aynalar
  • kusuruma bakmayın.yanlışım var ise düzeltin ama bu mazdanın parçası pahalı herhalde.yani alacak arkadaş acemi birisi bence parça ucuz ekonomik bir araba lazım.tamam kabul ediyorum araba güzel ama bence bu arkadaşa böyle bir araba tasiye edilmemesinden yanayım.malum arkadaş acemiymiş.allah korusun fakat park yapmak olsun,trafik içinde olsun ufak tefek kazalar yapabilir.zaten alacak arkadaşın bütçesi 9.000 tl imiş.şimdi bu arkadaş arabayla ufak bir kaza yapsa masrafının az olması gerekir.zaten acemiliği atmak için demiş.ben olsam daha parçası ucuz araçlara bakardım.kendi aracım diye söylemiyorum ama parçasıda gayet uygundur.başındada belirttiğim gibi bende daha önceden toyota vardı.küçük bir yere sürtmekten bile çok çok çok korkar olmuştum.farına bir taş sıçradı.değiştireyim dedim.şimdi yalan söylemeyeyim tam aklımda değil ama sadece tek bir farına 350 tl nin üzerinde para istemişlerdi yanılmıyorsam.bende japon yapıştırıcısıyla yapıştırdım ne yapalım.

• http://forum.donanimhaber.com/m_34348857/mpage_1/fromTicket_/key_//tm.htm#34572396
    kral 2000 in arabasının resimleri bu heralde şimdi hatırladım güzel araba
  • mazda derim bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: KemalKSK

http://www.sahibinden.com/sifir_olu_gibi_!-30WQQaXQQ19450847WQQpXQQdisplayitem

kesinlikle bunu alırdım . 1.500 TL

valla hocam allah razı olsun senden ve bu ilanı verenden.. uzun zamandır bukadar gülmemiştim
    her cümlede ayrı bi espri var.. cem yılmaz bukadar komik bi ilan veremezdi heralde..

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.