Şimdi Ara

ACER H243Hbmid 24' 2ms (ANALOG+DVI+HDMI) MULTIMEDYA 1080p Full HD WIDE SCREEN LCD MONİTÖR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Zommby

quote:

Orjinalden alıntı: .DragonFly.

Arkadaşlar ben bu monitör ile 23'' ufak kardeşi arasında kaldım onun nokta aralığı daha düşük olduğu için onu mu alayım 1'' pek sorun olmaz heralde .

Aralarında hoparlör dışında hiçbir fark yok. 23 inchte 1.5 watt. Nokta aralığı da 23 inchte gerçekte 0.248 değil o da 0.270 civarı. Genellikle netteki değerler tüm markalar için uydurmaca. Bu yüzden almışken daha büyük ekran almakta fayda var.

Nokta aralıkları da aynıysa o zaman 24'' olanı alayım eminsin di mi hocam nokta aralıkları aynı

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Zommby

quote:

Arkadaşlar ben bu monitör ile 23'' ufak kardeşi arasında kaldım onun nokta aralığı daha düşük olduğu için onu mu alayım 1'' pek sorun olmaz heralde .

Aralarında hoparlör dışında hiçbir fark yok. 23 inchte 1.5 watt. Nokta aralığı da 23 inchte gerçekte 0.248 değil o da 0.270 civarı. Genellikle netteki değerler tüm markalar için uydurmaca. Bu yüzden almışken daha büyük ekran almakta fayda var.

Nokta aralıkları da aynıysa o zaman 24'' olanı alayım eminsin di mi hocam nokta aralıkları aynı

Kitapçıklarını netten indir bak. En fazla biri 0.269 sa öbürü 0.276 falandır. ikisi de 0.248 değil sonuçta.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.