Şimdi Ara

AÇIKTA KALDIM ! MUTLUYUM ve GURURLUYUM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
2.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lenz

Bende bunalımlıktım.Ruh sağlığım gerçekten iyi değil
    Artık Salı gününü bekliyorum.
    Hem ders çalışma açısından hemde dershaneye kayıt yaptırma açısından.
    Artık hani biryerlerden başlamak gerekiyor.Geçen sene geçti gitti artık bunu düşünmememiz lazım.
    Tabii diyorum kendim uygulayabiliyor muyum acaba?Orası tartışılır...

bi an önce gerçekten başlamak en iyisi bence ah vah edip yakınmak bir şeyi değiştirmicek gibi duruyo
  • Ya ben tmyim sözelden giriş yapıp halkla ilişkiler kazanmam zormudur bi cevap verin bana ya neresi kaç puandır hiç bilmiyorum
  • 14700 tm2 yle bende açkta kaldm
  • doğru olanı yapmışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: greens_t

ve en önemlisi aileden tam destek

Bende Mf-4 34binle açıktayım... Ve bu dediğin çok önemli..

Öyle bi ailem var ki daha tercihleri yaparken İstanbulda İnşaat istiyorum ona göre de 3-4 tercih yapıyorum gelmeyebilir ve bir yıl daha çalışırım dediğimde tamam oğlum nasıl istersen, daha iyi olacaksa senin için olur demelerine rağmen şu 1-2 günde etraftan insanlar ardıkça, ne yaptı ne etti dedikçe ne dediğini bilmeyen bir anne. Her halde çok zor geliyor "-oğlun ne yaptı" dediğinde bu yıl bi yeri kazanamadı demek kendisi için. Ben 200-300binincide olmadım 34bininciydim ve İzmir, Eskişehir gibi yerleri yazsam pek tabi tutacaktı ama istemediğim bir şehirde neden okuyayım ki 5 yıl? Üstelik daha tercihleri vermeden açıklamıştım ben bunu.

2 gündür içimde olan biteni ben biliyorum ve bugün benim üstüme gelmez mi tekrar bu konuyla ilgili.. 1 sus dersin 2 sus dersin hala mı susmaz? Sonunda olan oldu ve kendimden beklemediğim şeyler yaptım. 9-10 saattirde odamdayım uyudular diye dışarı çıktım şuan.

Tam kendimi hazırlıyorum moral buluyorum olanlara bak. Ne yapayım sizce ben yurtta mı kalayım?

• 1 sene sana ne katacak o önemli? o sıralama 50 binden az oynarsa zarardasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

1 sene sana ne katacak o önemli? o sıralama 50 binden az oynarsa zarardasın

50binden az derken zaten adam 20bininciymiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Green35 -- 15 Ağustos 2010; 13:46:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: c_green_1907

quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

1 sene sana ne katacak o önemli? o sıralama 50 binden az oynarsa zarardasın

50binden az derken zaten adam 20bininciymiş

500bininci oldum sanki demiş ondan karıştırdı herhalde arkadaş ya da mfci sandı galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Green35 -- 15 Ağustos 2010; 13:52:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErDem-S

14700 tm2 yle bende açkta kaldm

seneye çok daha başarılı olucaz merak etme
  • ben de 57bin sıralamayla 20binlerı yazdım açıkta kaldım seneye coşacam sayısalım. basarılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: IuFuKI

ben de 57bin sıralamayla 20binlerı yazdım açıkta kaldım seneye coşacam sayısalım. basarılar

coşalım ya tecrübemiz ve bilgi birikimimiz var
  • okuldan 60 puan aldım 3 yıl hiçbirşey yapmadım son yılda zaten yerleşemeyeceğimi düşündüğümden hep bu sene için temel oluşturmak ve okul puanımı biraz daha düzeltmek için çalıştım 80bininci oldum istanbulda diş hekimliği istediğimden yerleşemedim ailem bana destek veriyor ama tanıdıklarımızda sıralama önemli değil neresi olursa olsun hangi bölüm olursa olsun yerleşmek önemli olduğundan dolayı kendi embesil cocuklarını coğu kişiden üstün görmelerinden dolayı ben bu sene gerçekten çok iyi hazırlanıp istanbulda kazanıp o embesillerin ağızlarının payını vereceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elendil03

okuldan 60 puan aldım 3 yıl hiçbirşey yapmadım son yılda zaten yerleşemeyeceğimi düşündüğümden hep bu sene için temel oluşturmak ve okul puanımı biraz daha düzeltmek için çalıştım 80bininci oldum istanbulda diş hekimliği istediğimden yerleşemedim ailem bana destek veriyor ama tanıdıklarımızda sıralama önemli değil neresi olursa olsun hangi bölüm olursa olsun yerleşmek önemli olduğundan dolayı kendi embesil cocuklarını coğu kişiden üstün görmelerinden dolayı ben bu sene gerçekten çok iyi hazırlanıp istanbulda kazanıp o embesillerin ağızlarının payını vereceğim.

Bu kadar kararlı olduktan sonra kimse tutamaz seni.Başarılar dilerim...
  • açık lise mezunuyum 1 hafta liseye gittim ve bazı nedenlerden dolayı okula gidemedim açık liseye yazıldım 3 yılda bitirdim liseyi ama açıklise mezunuyum diye öss girmeyi hiç düşünmedim çevremdekiler ve hayat şartları beni engelledi malsef. geçen sene yakın bir akrabağnın desteğiyle "bir dene birşey kaybetmezsin" umuduyla sınava girdim Fatih üniv. sosyoloji türkçe bölümüne yerleştim sevindim çünki bu benim için çok büyük bir başarı herkes için çok basitte olsa hayatında bir hafta liseye gitmiş ve dershane yüzü görmemiş biri olarak ben acayip sevindim ama artık belirlediğim bir hedefim oldu psikoloji istiyorum evde deli ders çalışıyorum ailemin durumu ozamanlar özel üniv. yetmiyordu çok şükür şimdi sınırdada olsa yollabilecekler beni bu sene yerleşemeceğimi biliyordum sınava yinede girdim sistemi tanıma amaçlı yerleşemeyince üzüldüm mü evet ama bu elde ettiğim başarı beni mutlu etmeğe ve hedefimi yükseltmeme yetti... Aslında çok sövdüm ama kendimden çok haksız yere yerleşemyenler için di çevremdede çok kişi madur oldu ama bunlar sizi yıldrımasn ben 24 yaşındayım ama heryıl yeni başlyormuş gibi umutla sınava hazırlanıyorum kimsenin sizi yıldırmasına izin vermeyin gerçekten isteyin bahanelerle şansınız örtmeyin....

kardeş başlığını iişgal ettim ama söylediklerinden sonra bende yazamadan edemedim kusura bakma hız kesme devam et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackeye34 -- 16 Ağustos 2010; 1:14:44 >

• Ts puanın çok iyi tercih etmenin sebebi sanırım bölüm azlığı
  • ben ilk senemde 80bininci olmuştum
    bu sene girdiğimde 8bin
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz_25

ben ilk senemde 80bininci olmuştum
    bu sene girdiğimde 8bin

Nasıl çalıştığınızı anlatır mısınız?

Edit:Artık yarın için kendimi psikolojik olarak hazırlıyorum(Ders çalışmak için)
    Bu sene gerçekten iyi birşeyler yapmamız lazım hedef belirlememiz lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jr. Corrado -- 16 Ağustos 2010; 9:52:45 >
  • o değilde müfredat değişmesin bu yıl
    bildiğimiz konular boşa gitmesin sonra
    (bu arada bende mf4-15.000 ile açıkta kaldım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebubekirx -- 16 Ağustos 2010; 9:43:01 >
  • seni gönülden kutluyorum bende tm2 de 31860 ci oldum çok düşündüm tkr hazırlanmayı okul puanı(58) olunca gözüm yemedi %25 burslu hukuk yazdım ve geldi pişman mıyım değilim ama seneye yine girecem büyük ihtimal hazırlığı geçemem hazırlık okurken biraz üsteleyerek ilk 50-60 binde girerim diye düşünüyorum çünkü 28 puan kırılacak aksilik olmazsa senin önün çok açık,çok iyi yapmışsın seneye çok iyi bir hukuk kazanman hiç zor değil canı gönülden başarılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1400-50-3

Ts puanın çok iyi tercih etmenin sebebi sanırım bölüm azlığı

evet ts de istediğim bi bölüm olmadığı için ordan tercih yapmadım
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.