Şimdi Ara

acıl apple new york???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar ıyı gunler suan , suan amerıkadakı arkadsım newyorktakı apple storelara gıtmıs ıphone 4g unlocked 16gb varmı demıs. unlocked satıslarımız sadece toronto ve baska yerlerde var demıs. new york ta yok demıs . ben mı yanls soledım yoksa gercekten new yorkta yokmu?? acıl cewaplarsanız sevınırım. cnku suan haber beklıo bnden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haliser -- 25 Haziran 2011; 20:34:49 >

• Hocam bestbuydan al arkadasinin adresine yollat en iyisi o sekil
  • dostum arkadasım bu aksam donuo 2 gunluk gıttı bu aksam( oranın saatıyle) yanı olmamasında bı yanlslk varmı_? yada dırek kılıtlı alsın burdan bn factory unlock yaptırablrmıyım? yanı burdan kılıdı kaldırabılırmıyım? geveysız calıstrabılrsem alıyım suan benden haber beklıo gezıo orda:S
  • Unlock almazsaniz geveysiz calismaz. Forumda konusu vardi 5. caddeden (fifth avenue) unlock almisti forumdan bir arkadas
  • aradım apple store soho yu elımızde yok dedı. sora apple store fıfth avenue yu aradım elımızde var dedı ama arkadasım otelıne donmustu, alamadı yanı bakalm artık bıdahakı ucusa kaldı , benım anlamadımgm hepsı bırbırıne 2-3 km uzaklıkta ve bukadar stok farkı nasıl oluyor.. kırletttım forumu farkındayım ama yapıcak bsy yok yardım ıstedım:) kılıtleyebılır yada sılebılırsın myfranco tsskrrler.
  • Daha bugun fifth deydim, 4 turk cocuk babalariyla geldi aldi 4 tane.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.