Şimdi Ara

(Acil) FIFA 14 Origin Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
35.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Az önce FIFA 14 u orjinal olarak satın aldım, eve geldim kurdum origin'i yükledim,daha önce bulunan üyeliğim ile oturum açtım ve oyunu ekleme kısmına geçtim. elimde bulunan origin kodunu girdim ilk girişte hatırladığım kadarıyla e-posta na birsey gelecek onu onayla diye yazıyordu. Mail'e baktım bırsey yoktu,origin kütüphaneye baktım oyun oraya da eklenmemişti. 2. defa oyunu kutuphaneye eklemeye denedim bu seferde bu kod başka kullanıcı tarafından kullanılıyor dıye hata veriyor. Bir daha bu kodu kullanacak mıyım? Oyunu henüz daha yükleyemedim bile başına gelen arkadaşlar olmuştur rica ettsem şu olaya bir el atalım ve halledelim..

Sevgilerle.

• Sir_efenDie kullanıcısına yanıt
    bndede aynı sorun var. ne yapacağımı bilmiyorum
  • bende origini kurdum yeni hesap açtım hesabım yoktu şifreyi kabul etti sonra next dedikten sonra this code already has used been yazıyor çıldırnak üzerim cümleeyi bile doğru yazamadım böyle salaklık olur mu?Kaç para saydım oyun için bide mail falanda gelmedi böyle serefsi...... olmaz! Yardımcı olucak arkadaş var mı?
    Baştan silip başka mail adresiyle denesem olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aso2 -- 8 Ekim 2013; 20:09:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aso2

bende origini kurdum yeni hesap açtım hesabım yoktu şifreyi kabul etti sonra next dedikten sonra this code already has used been yazıyor çıldırnak üzerim cümleeyi bile doğru yazamadım böyle salaklık olur mu?Kaç para saydım oyun için bide mail falanda gelmedi böyle serefsi...... olmaz! Yardımcı olucak arkadaş var mı?

Origine ulasin genel bi sorun gibi cok kiside olmus bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben böle bişi yaşamadm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende oyunu originden aldım yükledim ve hata veriyor . açılmıyor . 2 kere yükledim yine olmadı . sizce neden olmuş olabilir ?
  • Live Chat ile görüşüp durumu anlatın onlar halledecektir. Shift 2 aldığımda bende de kutudan çıkan kod için geçersiz demişti orayla görüştüm hemen yeni kod yollayıp üstüne Origin hesabıma eklemişlerdi oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assassin2016

Live Chat ile görüşüp durumu anlatın onlar halledecektir. Shift 2 aldığımda bende de kutudan çıkan kod için geçersiz demişti orayla görüştüm hemen yeni kod yollayıp üstüne Origin hesabıma eklemişlerdi oyunu.

Dostum live Chat origin programı üzerinde mi?Bide benim anlamadığım kodu kabu edip next deince bu kod başkası tarafından kullanıyor demesi saçmalık
  • quote:

quote:

Live Chat ile görüşüp durumu anlatın onlar halledecektir. Shift 2 aldığımda bende de kutudan çıkan kod için geçersiz demişti orayla görüştüm hemen yeni kod yollayıp üstüne Origin hesabıma eklemişlerdi oyunu.

Dostum live Chat origin programı üzerinde mi?Bide benim anlamadığım kodu kabu edip next deince bu kod başkası tarafından kullanıyor demesi saçmalık

Help kısmında olması lazım Live Chat'in.

Origin'in yapısı öyle girdiğiniz kodun hangi oyuna ait olduğunu gösteriyor sonra devam ettiğinizde ekliyor ya da hata veriyor.

Live Chat ile görüşürken bir takım bilgierinizi isteyeceklerdir onları umarım doğru girmişsinizdir sisteme yoksa çok sorun çıkarıyorlar.

• quote:

quote:

quote:

Help kısmında olması lazım Live Chat'in.

Origin'in yapısı öyle girdiğiniz kodun hangi oyuna ait olduğunu gösteriyor sonra devam ettiğinizde ekliyor ya da hata veriyor.

Live Chat ile görüşürken bir takım bilgierinizi isteyeceklerdir onları umarım doğru girmişsinizdir sisteme yoksa çok sorun çıkarıyorlar.

Sorun çözüldü gibi dostum sayende my game üzerinden iniyor oyun ingilizce bilmesek avuçlucaktık o ayrı konu ama konuşan eleman indirimden bahsetti kendi hesabına orayı pek anladım yeni cod verdi bana bakalım download yapsında dvd üzerinden kurmucam galiba neyse tavsiyen için sağol tekrar

• Bende playstore dan aldım . bendede öyle oldu . neti kapat origine gir oyunu başlat açılır . sonra oyunu kapat neti aç originde yukarda online mod geç yazısı war ona tıkla oyunu aç
  • loginfk L kullanıcısına yanıt
    bendede de bu sorun var arkadaşlar ben bu parayı boş yere gavur picinemi verdim yani
  • fifa 14 orjinal kullanıyorum format attıktan sonra oyun kuruluyor ama messi sayfasından sonra geri kapanıyordu oyunu en iyi kararla aralgame den almıştım sağolsunlar sorunumu çözdüler özellikle emrah arkadaşıma teşekkür ediyorum bu sorunu bende araştırdım yaşayan arkdaşlar tavsiyem oyunlarını aralgameden alsınlar soruna gelince tamamen belgelerim dosyasından kaynaklanıyor orada fifa 14 klasörü olacak yani oaraya kopyalamanız gerekiyor ve oyun kesinlikle c diskinde kurulu olacak birazfarklı bir yapımı var tam bende bilmiyorum ama sorun belgelerim ile ilgili.
  • bu gün fifa 14 aldım orgini kurdum şifreyi girdikten sonra this code already been use yazısı geliyor lütfen yardım edin
  • quote:

bende origini kurdum yeni hesap açtım hesabım yoktu şifreyi kabul etti sonra next dedikten sonra this code already has used been yazıyor çıldırnak üzerim cümleeyi bile doğru yazamadım böyle salaklık olur mu?Kaç para saydım oyun için bide mail falanda gelmedi böyle serefsi...... olmaz! Yardımcı olucak arkadaş var mı?

arkadaşım herhalde seninle sorunumuz aynı sorunu nasıl çözdüğünü söyler misin
  • arkadaşlar bendede aynı soru nvardı çok uğraşlar sonucunda buldum!!!Aşşağıda vereceğiö linkten origin progremını indirin sonra üye oolun ve yin aşağıda vericeğim linkten fifa 14 v5 crack ı indirip v5 crackten oyuna gireceksiniz

ORIGIN:https://www.origin.com/en-ie/download download origin for pc diyin

V CRACK:http://turbobit.net/qn5kwe8jjak0.html

sorun olursa lütfen sorun :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.