Şimdi Ara

Acil lcd-xbox çıkmazı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ana konuda 3-4 gündür bir cewap bekliyorum ama yarın almayı planladığımdan buraya yazmak istedim.
    Ben sadece xbox oynamak ve usb den ya da laptop bağlayarak film izlemek için lcd tv alıcam.
    Aradığım özellikler:
    Full hd
    100hz ( bundan pek emin değilim yani ne kadar bir etkisi olur bilmiyorum çünkü xbox zaten 60hz )
    37"
    USB'den film

Aklımdaki modeller:
    Lg 37LH5000 1932 TL
    Samsung 37B651 1957 TL
    Toshiba 37XV633 1756 Tl

Bunlar dışında sizden tavsiye istiyorum özellikle forumdaki toshiba severlerinin benim istediğim özelliklere uyup uymadığını konusundaki fikirlerini istiorum.
    Arkadaşlar lütfen yardımcı olun delirmek üzereyim yanlış bir karar vermek istemiyorum.

Birde son olarak izleme mesafem 2.5-3 metre 32 alsam küçük mü olur ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sergeant#50 -- 24 Kasım 2009; 6:58:41 >

• Selamlar ,
    ben 32" fulhd samsung kullaniyorum 32a656 serisi
    1-2 mt den kullaniyorum ama keske daha buyugunu alsaydim demekten kendimi alamiyorum. 42" plazma 720P daha cok zevk veriyor ama aldik bi kere :)
    bence, fullhd de kucuk ekran bakmayin. Ekran boyutu arttica fullhd artısını gosterecektir diye dusunuyorum.
    Suan üretimde yok fakat bu fiyatlara bulabilirsen 40A656 samsung alabilirsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi costebek -- 24 Kasım 2009; 9:49:59 >
  • Düşünmeden Toshiba Xv serisi al,zaten Dünya'da " gamer " olarak adlandırılan meşhur ve parasının hakkını veren bir seridir.

Ayrıca 32 - 37 - 40 - 42" full hd için yeterli değildir,full hd için ideal ekran hacmi 46" ve üstü olmalıdır.
  • faho kardeş 46" ne ya parasını sen wercen heralde yok şaka bi yana 37" en uygunu gibi duruyo Toshiba benimde aklıma çok yattı ama onda usb den film izleme olayı war mı??
  • USB'den film izleme olayı Samsung'larda var ama Toshiba'da yok sanırım. Model kodlarını google'da aratarak detaylı teknik özelliklere ulaşabilirsiniz.
  • Arkadaşlar 37lh5020 aldım dün akşam İ.B'den yani adamların satıcıları kötü ama üründe bir sıkıntı yok şimdilik.....Yardım eden herkese teşekkür ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sergeant#50 -- 25 Kasım 2009; 11:20:15 >
  • Hayırlı olsun dostum güzel bir seçim olmuş. Bu arada 1080i ve 1080p farkı yok diyen arkadaşlara pek bakma. 1080p deki parlaklık ve doygunluk 1080i de malesef yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.