Şimdi Ara

acil leadtek 6600 mü 6600 gt? para performans

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ekran kartı alıcam pci express.
    leadtek 6600 var şu anda alabileceğim. merak ettiğim GT yle arasında gerçekten çok büyük fark varmı.eğer varsa vereceğim paraya değermi. hemen cevap alabilirsem sizden siparişi vericem gt alıcam yoksa eğer normal 6600 alıcam 128mb.

• 6600 gt vereceğin parayı hak edecektir. orta sınıf kartlarda fiyat/performans şampiyonu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: heartless

6600 gt vereceğin parayı hak edecektir. orta sınıf kartlarda fiyat/performans şampiyonu.

katılıyorum.+1
  • 6600GT.... orta sınıfta tek gecerim...

6600 alip , bu kadar para verdim hala oyunlarda takılıyor demek istemiyorsan 6600gt
  • valla kaç oldu saymadim ama msi nx 660 vdt128mb ddr3 400/800 o/c sonrasi 533/1.06 üzeinde mavi ledlli harika ve büyük bir fan var. 170$ di düsütümü fiyati bilmiyorum ama en ufak kasilma takilma hiçbisi yok. tavsiye ederim.
  • 6600 ddr bellek kullanıyor
    6600gt gddr3 bellek hızları nerdeyse yarı yarıya 550mhz ye 1000mhz ayrıca saat hızları arasındada 200mhz fark var 6600gt harika bir kart ama 6600 de uzun sure isini gorur
  • 6600gt al performansı çok iyi paranın hakkını verir
  • BEN LEADTEK DUZ 6600 ALDIM BUTUN OYUNLAR FUL TAKILMASIZ OYNUYORUM TAVSIYE EDERIM BEN AGP VERSIYONUNU ALDIM SEN PCX ALICAKSAN DAHA UCUZ PCX
  • diomand da da ddr3 bellekler var, bir de asusun düz 6600 ü var, eğer 2ns. falansa onu kaçırma, çünkü Asus un 6600gt si hayvani bişey, o öyleyse düzüde öyledir ama bilmiyorum işte, bakmak lazım özelliklerine
  • ya arkadaşlar 6600 gt nin en iyi leaddek mi kaç para bu alet bende alacam
  • düz 6600 lerde iyi o/c olabiliyolar.o bakımdan gt lerle aralarında öle aman aman bi fark yok.
    o/c lu bi 6600 3d2003 de 7000 puanı bulabiliyo.
    düz 6600 le rahat bi şekilde oynayamayacağın bi oyun yok şu anda.
    kısıtlı bütçen varsa gt ye çok takma kafana.
    kasarım veririm dersen gt çok iyi bir kart zaten uzun süre götürür seni...
  • quote:

Orjinalden alıntı: HaLiL_oZT

ya arkadaşlar 6600 gt nin en iyi leaddek mi kaç para bu alet bende alacam

Hocamwww.gigatek.com.tr adresinde 209$+KDV uye olursan (ucretsiz) 201$+KDV
    ben gecen cuma aldIm.Cok memnunum tam modeli yazayIm yanLI$lIk olmasIn

Winfast LeadTek GeForce A6600 GT TDH AGP 8X

almadan once bir ara$tIrma yaptIm ama bundan ucuzunu bulamadIm.(bu arada ben gittigimde 2 tane vardI birini ben aldIm).

• Bildigim kadarıyla en performanslı olanı ASUS extreme, ama sonucata bu kart 5200 yada 5600 ayarında bir kart degil... canavar gibi ... asus veya winfast oda olmadı MSI olmasını cok ciddi farkı olmyacaktır sanırım..

winfast kullanıyorum sorunsuz calısıyor masallah ... öncede Asus kullanıyordum 5200 .. diger 5200 lerden daha iyidi .. dedigim gibi bu kart 6600GT zaten oldukca guclu Fazla masrafa gerek yok derim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.