Şimdi Ara

ACİL TAVSİYE-1.6 e Hdi Citroën c4 2012 model (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ben de fiyatların düşük olduğu zamanlarda aldım şansa.78'e aldığım aracı 2.5 ay 3 ay sonra 92'ye ilana koydum arayan çok oldu ama aynı temizlikte bulamayacağımı bildiğim için satmaktan vazgeçtim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı araç bende var 2012 confort 189.000 km de

Beyaz renk
    4 parça boya var
    Tramer bin lira
    Değişen yok
    Comfort paketi
    Yeni muayeneli geçen hafta yaptım.Ekstra tesisat ve dokunmatik ekran var.Kaza arka tampona vurmuşlar fotolar var sadece plaka düştü 1000 TL tramer var.Bakımları yeni yapıldı baskı balatadan yağ bakımına kadar.İlana daha koymadım düşünürsen mesaj atarsınız son 80 bin diyorum
  • Aslında pahalı ama ilk arabanız olacaksa dışarıda araba ararken muhtemelen aldatılacaksınız. O yüzden alınabilir.
    Yine de 90a çekmeye çalışın derim.
  • Daha önce 2007 Polo sahibiydim. Annemin aracı C5 ve babamın aracı A4. Hakim olduğum araçlar bunlar ona göre yorum yapıyorum.

Yaklaşık 5 bin km'dir 2013 Confort (en boş) olanını kullanıyorum. Araç gayet sağlam bir araç. Hiç öyle fransız narindir tarzında bir araç değil. Bagajı ve içi geniş gayet sınıfı standartlarında.

Yakıt açısından da son derece başarılı. Şehir dışı 4-4.5 arası Istanbul içi yoğun trafikli güzergâhımda 6 litre civarı yakıyorum. Yakıt konusunda üzmez, performansı da yeterliden daha iyi.

Şanzıman konusu en muallakta konu. Benim araç 97 binde, hiç baskı balata değişmemiş artık son demlerini yaşıyor, titremeler var. Vites geçişlerini hissettirir, motoru çok güzel bir araba ama şanzıman ivmelenmesini çok net baltalıyor. Ama benim için sorun değil, bunu aldığım paraya benzinli manüel Golf alınmıyordu ki bunun bir sürü artısı var Golfe. Şanzımanı ancak idare eder bir şanzıman, benim gibi performans derdin yoksa her türlü alınır. Confort Plus da gayet dolu bir paket.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• turkeril kullanıcısına yanıt
    Önümde 90 bin nakit verdiler çocuk vermedi 90 bine.. Ben 80 artı taksit şeklinde yapacağım..Onu istemek olmaz..

Ayrıca başka şehire gidip gelme masrafı ekspertiz masrafı vs olmayacak. Dediğiniz gibi gözden kaçırırsam birşeyleri bu sefer onun sıkıntısını yaşayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tdelikan20 -- 4 Mart 2020; 23:37:57 >
  • Abdestli binin namazı arabada halledersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: suatcagdas

niçin eat6 tam otomatiklere geçti o zaman psa grubu ? keyfine mi
    Her marka ve model araçlar yeni teknolojiyle sanzimanlarini yenilip versiyon değiştiriyorlar bunu da bilmeniz gerekiyor heralde bunun kötü veya iyi ile alakası yok Bi 10 sene sonra daha farklı versiyon olucak 😁

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 yıldır 2013 exclusive olanını kullanıyorum. Sorun çıkarmaz. Yakıtı da güzel. Şu ortamda fiyatı da normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barracud@ -- 5 Mart 2020; 11:31:36 >
  • BabyLatte kullanıcısına yanıt
    evet anliyorum yani hiç mcp-etg6-auto6r gibi şanzımanlardan gelen şikayetler etkili olmadı değişim konusunda diyorsunuz, vakti gelmişti demek ki ondan değişti pekii :)

- yemedik ama yemiş gibi yapalım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 5 Mart 2020; 11:33:56 >
  • 2013 model comfort donanım var ailemde. Şanzumanın yavaşlığı dışında çok güzel bi araç. Ama alınabiliyorsa exclusive donanımlı alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: suatcagdas

evet anliyorum yani hiç mcp-etg6-auto6r gibi şanzımanlardan gelen şikayetler etkili olmadı değişim konusunda diyorsunuz, vakti gelmişti demek ki ondan değişti pekii :)

- yemedik ama yemiş gibi yapalım :)
    Vakti gelen herşey değişiyor malesef yeni teknolojilere ayak uydurmak zorunda dünya 🤭 10 sene önce aldığınız telefonun şimdiki nesil cep telefonlarının yanında aynı olduğunu iddia edebilir misiniz ? İkiside alo der evet ama hız çözünürlük yazılımlar aynı olamaz bunun gibi anlamanız için örnekti bu tşkler kapatıyorum konuyu...

• O kdar ay beklemişsiniz 2 ay daha bekleyin şu an araçların fiyatları tavan yaptı . Düşecek illlaki söylediğiniz araç 3 ay önce 70-80 e alınabiliyordu diye hatırlıyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mekatroniks -- 6 Mart 2020; 4:42:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mekatroniks

O kdar ay beklemişsiniz 2 ay daha bekleyin şu an araçların fiyatları tavan yaptı . Düşecek illlaki söylediğiniz araç 3 ay önce 70-80 e alınabiliyordu diye hatırlıyorum .
    Böyle diye diye kışı bekledim, kış bitti yaz geliyor düşeceği malesef yok.

0 piyasası da hala işlemeye devam ediyor..

• Turbosu enjektörü saatli bomba haberin olsun uzak dur ikinci el de alınmaz psa

• 82 binde hiç bir sorun cıkarmaycaktır. 150 bine kadar turbo enjektörde selam vermez size. 150 civarında turbo enjektör baskı balata yavaş yavaş hissettirir. onun dışında sorun cıkarmayan cok güzel bir araç. hiç kulllanmamış ergenlere bakarak aractan soğumayın alın bir gün kullanın buradaki yorumlara gülüp geçersiniz.
  • Anlaşmaya vardık İnşeAllah en kısa zamanda devrini tamamlayacağız.

Yorumlarınız için ve vakit ayırdığınız için çok sağ olun.

Hepinize iyi forumlar..

• tdelikan20 T kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun
    Şehir neresiydi hocam ?

• 75 ver nakit üste çıkma arabayı verecek

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.