Şimdi Ara

ACİL TÜREV İÇİN KAYNAK ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar mezunum az çok türev alma kurallarını biliyorum sizden ricam bol çözümlü kartezyen,güray,celoş dışında kaynak önermeniz tşk.

• esen alabilirsin ben çözdüm ama gerçek sınavda hiçbir türev sorusunu yapamadım
    bence en zoru hangisiyse onu çöz bu sene çok zor çıkmıştı türev integral
  • quote:

Orijinalden alıntı: gambitplayer

esen alabilirsin ben çözdüm ama gerçek sınavda hiçbir türev sorusunu yapamadım
    bence en zoru hangisiyse onu çöz bu sene çok zor çıkmıştı türev integral

Ben de simetri güray felan hepsinin türev almalarını çözdüm sınavda bi bok yapamadı m
  • Apotemi integral iyiydi türevini bilmiyorum ama bi bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selenimm

Apotemi integral iyiydi türevini bilmiyorum ama bi bak

Şu kaynak çok övüldü bende almıştım türev integralini bakalım inşallah faydası dokunur .
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangrew

quote:

Orijinalden alıntı: Selenimm

Apotemi integral iyiydi türevini bilmiyorum ama bi bak

Şu kaynak çok övüldü bende almıştım türev integralini bakalım inşallah faydası dokunur .

Alıntıları Göster
    Simetri gayet güzel anlatıyor bence ama tabi soru çözmek önemli.
  • Güray küçük
  • Hangi tür ev?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vena Portae -- 12 Ağustos 2013; 22:00:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChadSmith

Güray küçük
    bulabilirsen bundan al. Kesinlikle öneriyorum. İçindeki bütün sorular çözümlü çok işine yarar.

http://www.kitapisler.com/Yuzde-Yuz-Yayinlari-TuREV_4489.html#0
  • birey konu anlatimli soru bankasi 2. Kitap. Ötf,limit, türev, integral var. Gayet detayli ama zordur bayaği.
  • Apotemi turev integral cozdum sinavda sadece integral alan yapamadim cunku calismadim
  • quote:

Orijinalden alıntı: wesra

Apotemi turev integral cozdum sinavda sadece integral alan yapamadim cunku calismadim
    yüzdeyüz yayıncılık türev integral tavsiye ederim 706 çözümlü soru var
  • karekök güzeldir tavsiye ederim. Çözümlü çok değildi ama önce çözümlü verip sonra ona benzer sorular oluyordu. Yararlı bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrv_40

karekök güzeldir tavsiye ederim. Çözümlü çok değildi ama önce çözümlü verip sonra ona benzer sorular oluyordu. Yararlı bence.

Tşk. Ederim bro
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLG#

Dostum biraz aklıma girdin limit türevini almayı düşünüyorum sana şunu sorucam limit için fazla değil mi o kaynak (türev için normal)
  • quote:

Orijinalden alıntı: wesra

Apotemi turev integral cozdum sinavda sadece integral alan yapamadim cunku calismadim

Apotemi nasıl çok örnek çözüyo mu ? kartezyrn gibi çözüp sayılarını değiştirip sormuyor dimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaryodakiYeşilAdam

Güray küçük

Güray küçük bende var çok kısıtlı bi kaynak hocam nete sürekli giremedğimden çözemediklerim kalıyor bide kartezyenle aynı mantıkta hazırlanmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurkocak

bulabilirsen bundan al. Kesinlikle öneriyorum. İçindeki bütün sorular çözümlü çok işine yarar.

http://www.kitapisler.com/Yuzde-Yuz-Yayinlari-TuREV_4489.html#0

Dostum bugün almayı düsünüyorum nasıl sorular kaliteli mi işini çok gördü mü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bihruz Bey

quote:

Dostum biraz aklıma girdin limit türevini almayı düşünüyorum sana şunu sorucam limit için fazla değil mi o kaynak (türev için normal)

türev kitabının içinde limit soruları da var çözersin eğer yetmiyosa limiti başka kaynaktan da çözebilirsin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bihruz Bey

quote:

türev kitabının içinde limit soruları da var çözersin eğer yetmiyosa limiti başka kaynaktan da çözebilirsin

Alıntıları Göster
    Sorular ne çok zor ne kolay. Kitabı bitirirsen türevle ilgili sorunun kalmaz bence. Tabi ösym nin bu yıl sorduğu türev integral sorularına hiçbir kitap çare olmaz o ayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurkocak -- 13 Ağustos 2013; 11:25:23 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.