Şimdi Ara

ACİL YARDIM ASUS P5N-T Deluxe n780i 3 Way SLI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar anakartı yeni aldım ikinci el olarak fakat işlemciyi takıyorum herşeyi tam takır yapıyorum işlemci ışığı hep yanık şekilde kalıyor ve hiç açılmıyor üstelik her yolu denedim ne yapmam gerekiyor sizce ? saat pinili çıkardım cmos sıfırladım power i değiştirdim herşeyi ama bir türlü çalışmadı delirmek üzereyim ne olur yardım edin

• taktıgınız ıslemcı nedır anakartın ıslemcıye gıden 8 pın power gırısını takıyormusunuz tek vga mı var hangı slotta takılı dıger slotlarda denedınızmı aynı sekılde ramlerı denedınızmı
  • işlemci intel core quad q9400 işlemci 4 çekirdekli 2.66 ghz 775 pin tüm power bağlantılarını tam yapıyorum 8 pinde doğru herşey doğru fakat bir türlü açılmadı işlemci lambası hep yanıyor 3 tane ram denedim yine aynı tek ekran kartı taktım yine aynı
  • Core 2 Quad Q9400 (rev.R0,2.66GHz,1333FSB,L2:6MB) 1.02G 1106
    uretıcı bılgısıne gore o ıslemcının calısması ıcın anakart pcb versıyonu 1.02g ve bıos versıyonu 1106 ve ustu olmalıymıs bunları bır kontol edermısınız
  • tamam da ben intel p4 denedim 4 senelik işlemci oda olmadı :S enteresan birşey - şimdi baktım üstünde rev 1.02g yazıyor fakat bios versionunu bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGear25 -- 30 Nisan 2011; 1:19:54 >
  • dusuk p4 ıslemcı ılede acmıyorsa anakart arızalıda olabılır
  • msn ekledim sizi acaba girebilirmisiniz ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.