Şimdi Ara

ACILL!!! YARDIM ICERİ!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bugraege8033

Hocam bu arkadasa gore discovery cop mus 4s te m8 miniden iyiymis

M8 mini 4s ten iyidir htcnin arayüzünü çok iyi olmasada bilirim virüs trojan bulaşmadı ise kesinlikle donma yapmaz 4s son aylarını yaşıyor bariz bir yavaşlama var ama kaç senelik cihaz yinede atik(4)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: niggas

quote:

Orijinalden alıntı: blackperson44

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blackperson44

quote:

Dost kazığı dedikleri bu olsa gerek.Öncelikle türkiye gibi bir ülkede sizinle Gm model cihazların neden tercih edildiğini tartışmayalım isterseniz.Senin maddi durumun yerinde olsa bakarmısın GM nin yüzüne ? Fiyatı ucuz olduğu için tercih ediliyor.Bunu yadırgamıyorum sadece neden bu kadar insan kullanıyor diyorsun ya işte bu yüzden ''PARA''.İphone ile GM yide karşılaştırmışsınız ironik olmuş neyse gerçekten bilgileriniz çok yetersiz o yüzden muhattap olmak istemiyorum burda mesaj kirliliği olmasın.

Hocam 4s kralı olsun isterseniz 3.5 inç ekran 10 yıl öncede kaldı 10 yıl önce olan blutut ve hafıza kartı olmayan kullanıcısını internete mecbur bırakan fahiş fiyatlara satılan swap diye tamir görmüş cihazları yutturulan apple servisine gitmek için bile randevuyu korsandan parayla aldığınız bir telefonu savunuyorsunuz ayrıca bir tek zil sesi mi var bunda anlamadım herkes aynısını kullanıyor aaa tabi yaa millet kendisinde aypon olduğunu anlasın di mi siz bu sahte mutluluktan ne anlıyorsanız artık priz aramaktan kafanız bulanmış sizin kimseye apple gibi bi kazıkçı firmadan dolayı hakaret etmeye hakkınız yok hakaret edilecek kişi ayfon 4 ü tutmayı bilmiyorsunuz diyen steve jobs tur...

Hocam işte sorun bu.Bi yerde iphone savunduğumuz zaman direk aynı cevaplar.Neymiş zil sesinden herkes iphone olduğunu anlıyormuş hava atıyorlarmış falan.Lütfen biraz daha yaratıcı olun aynı şeylerle karşılaşıyoruz her yerde.İphone alan bir insanın neden üstünlük taslamak gibi bir endişesi olsun.Fİyatı derseniz,şuan piyasaya bir göz atmanızı isterim diğer markalar iphone u solladı geçiyor.Hala bir bahaneniz var mı bu konuda.İsteyen istediği cihazı alır kullanır.İsterse bi takoza 2 bin tl verir isterse başka bir cihaza 2 bin tl verir.Sorun iphone da değil sorun insanlarda.İphone u ''Elit'' bir cihazmış gibi kendi kendimize kabul ettirdik sonrada hep aynı terane iphone u var hava atıyor falan fistan.geçelim bu mevzuları çok eskide kaldı artık o olaylar.İphone kullanan ya da tercih eden insanın cihazdan beklentisi farklıdır olay bu.

Eminim hala yüzde 70 i hava atmak için alıyordur ülkemizde beklentisi bu alanların siz üstün diyorsunuz bende eksiklerini sayıyorum ama bunlara verecek cevabınız olmadığı için yaratıcı olun diyorsunuz ne iş anlamadım? arkadaş aldı 4 ü diyorum bunun kamerası kaç mp bilmiyorum diyor bir ay kullandıktan sonra abiii aypon başka ben başka telefon kullanamam diyor halbuki ilk kez akıllı telefon kullanıyor cahillik çok kötü bi şey gerçekten bu sürü psikolojisi ayponu dünya lideri yaptı yoksa kara kaşı kara gözü değil...

Kardeşim öncelikle sana bir soru sorayım buna cevabın varsa konuşmayalım.Bana eksiksiz bir telefon söylermisin ? sen bunu düşün bakalım.Sen bana telefonun eksilerini söylüyorsun ben sana soruyorum işte eksiksiz bir telefon var mı ? her telefonun eksiği var kardeşim ama işte benim anlamadığım iphone a bakış açısı insanların.Bak haklısın şu konuda türk milleti gösterişi çok sever.İphone alanların çoğu belki onun için almıştır ama işte diyorum bende sana o eskide kaldı.Şuan piyasadaki üst segment cihazlara bakarsak iphone u fiyat olarak aştılar.Ha eskiden iphone en pahalısıydı o açıdan dediğin gibi ''hava atma amaçlı'' kullanan şuursuz çok insan vardı.Ama sanmıyorum şu zamanda senin söyledğin gibi bir % lik dilim onun için para döküyor.İphone isteneni veriyor kullanıcılarına bence albenisi bu yönde.Alıyorsun eline yağ gibi akıyor fotoğraf çekiyorsun bakıyorsun sana güzel gösteriyor,piyasadaki 15-20 mp cihazlardan daha çok tatmin ediyor seni.Olay bu işte tatmin etmesi.Çok basit örnekler verdim ama alanların çoğuda bu basitliklerden dolayı alıyor zaten.Bence iphone bataryasının sorununu çözse açık ve net söylüyorum kusursuz bir platform olur.Ve şunuda söyleyim ben iphone kullanmıyorum şu anda.Fanatiklikle alakam yok yani.

Hocam üst seviye tamam aynı da genel olarak bakman lazım olaya 1000 liraya aypon 4s mi meizu mx4 mü mesela 4s filan hiç alınmaması gereken cihazlar 4 inç bile kalmadı artık giriş seviyesi hariç her telefonun eksiği var fakat ayponda en temel şeyler eksik sorun o androide rakip olabilecek durumda değil henüz ülkede herkes 5000 lira almıyor ki gidip aypon 6 alsın gerçi 1500 alanda alıyor aypondan ödemeli arıyor çevresini sorun orda, önce bu insanları bilinçlendirmek önemli, hangi telefon kötü gösteriyor fotoyu tatmin etmiyor sahibini? Tv ye atınca fark belli oluyor ayponda her şey yok özellik olarak olanlarda en iyileri değil lumia 1020 gibi bi kamerayı 10 yıl sonra yapabilirler mi meçhul niye yapsınlarki beyin takımı günde 1 saat çalışsa bile yeter nasılsa kalitesi sattırmıyor cihazlarının sorun orda...
    Geçen sene arkadaşım 12 taksitle bile alamayacağı için 24 ay taahhüt yaptı 950 liraydı aypon 4 8 gb gitti 1350 ge geldi toplam bugünlerde 400 e satacak bu mu şimdi ikinci el değeri kaç kişi peşin para aypon alabiliyor mesele bu konu sahibine cahil diyene kadar bu cahilleri bilinçlendirmeye çalışabiliriz daha çok insan kurtulur...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yani burda bu kadar konuşmamız bile gereksiz artık firmanın kemikleşmiş kullanıcıları olmuş.İphone dan başka cihaz kullanamam diyen insanlar hayli fazla.Değişime kapalı insanlar.İphone da bunun farkında.İphone 6 zaten bunun canlı örneği.O cihazın lansmanını nasıl utanmadan yaptılar hayret ediyorum.Sen ne koydun 5s in üzerine o cihazda desen donup kalırlar.Ama hala iphone 5s ten 6 ya geçen insanlar var neden çünkü en yenisi o.Benden şuan fikir isteyenlere ben hep 5s önerdim 6 ya geçmek kadar para israfı bir değişim yok şuan.Ama işte söylediğim gibi tatmin meselesi.Fotoğraf konusunada gelince zaten farkındaysan ben güzel gösteriyor yazdım.Yoksa fotoğraf karşılaştırmaları cihazların kendi ekranlarında yapılmaz zaten.Ama işte mesela 5s ile bir foto çekiyosun bakıyosun sana güzel geliyor o ekranda.Buda insanları tatmin ediyor.İOS şirketi işini iyi yapıyor.Donanımlar ve yazılımlar birbirleriyle uyumlu.O fotoğrafın o ekranda olduğundan daha iyi gözükeceğini biliyorlarlar.volkswagen e benzetiyorum ben iphone u.Ucuz plastik kullanıyor vw ama işte gel görki sağlam araçlar yapıyor.İşini biliyor yani.İphone da aynı şekilde hala 1 gb ram ile iyi işler çıkartıyor

• bugraege8033 kullanıcısına yanıt
    Kameradaki pembeleşme sorunun devam etmesi yazılım güncellenmemesi alınmamasına bir etken olsa gerek.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.